Irysek.

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Altera-Mundi
Podziękował(a): 1 raz

 Irysek

#18472 13 mar 2016, 16:53

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Irysem
O SOBIE: Na pbfach siedzę od trochę ponad sześciu lat, chociaż ostatnio nie gram na więcej niż jednym jednocześnie. Fora bardzo szybko mi się nudzą i prawdę mówiąc, utrzymanie się na jednym konkretnym dłużej niż miesiąc jest dla mnie trudne, ale jeżeli już się uda to zazwyczaj osiadam na stałe. Nie ma jednej konkretnej tematyki, która by mnie interesowała - jeżeli spodoba mi się fabuła to się zarejestruję.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Lolita Vladimira Nabokova
ULUBIONY SERIAL: Doktor Who, Sherlock, Pretty Little Liars, Supernatural, Dexter
ULUBIONY FILM: Love Rosie, Zacznijmy od nowa, Star Wars, Szalony rok
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Wszystko, co wpada w ucho.

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: Niestety na niczym konkretnym.
POMOGĘ Z: Wszystkim, o ile dam sobie z tym radę.

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Nic konkretnego, byle było miło i sympatycznie. Do wielu klimatów jestem w stanie się dostosować.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Nie wymienię wszystkich, bo nie pamiętam. Virtual Kingdom, Epic Challange, Emptiness, Pastaa, Leviathan.
Nicki miewałam przeróżne, najczęściej jednak było to Irisviel Greenberg.
AKTUALNIE GRAM NA: Mortis.
ULUBIONE WYGLĄDY: Różnie, nie wybieram jednego konkretnego. Zależnie od tego, co pasuje mi do danej postaci.

#18531 15 mar 2016, 9:30

Cześć Irysku, witaj na Edenie c: Może kiedyś się na jakimś forum zdarzy nam spotkać!

ODPOWIEDZ ]