Shaggy!

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
Moje RPGi
pracuje nad projektem własnym

 tosti#1422

#10081 25 lip 2015, 19:04

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Rafał, ale możesz mi mówić Toster. Tosti i Tost też ujdą.
O SOBIE: Tekstówki są moim życiem od niemal zawsze, bo rodzice nie dawali mi pieniędzy na prawdziwe gry gdy byłem dzieckiem [wklej sztuczny śmiech]. Obecnie niebezpiecznie blisko mi do trójki na przodzie mojego wieku więc próbuje po prostu jakoś skończyć młodość z godnością [haha, z czym?], więc kończę edukacje i mam prawdziwą pracę. Po latach odkryłem że jest we mnie więcej humanisty, niż się mogłem tego spodziewać jak byłem nastolatkiem. Pochodzę z Pomorza Zachodniego, edukowałem się w Lubuskim, a mieszkam w Wielkopolsce.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Jeżeli chodzi o gatunek, to rozczytuje się w dobrym Urban Fantasy, ale z wiekiem zrobiłem się jednocześnie mniej i bardziej wybredny. Akta Dresdena to moje życie, a Neil Geiman to mój idol. Dzierżę za to naprawdę dużo sentymentu względem J.K. Rowling.
ULUBIONY SERIAL: OUAT, Grimm, Being Human... zawsze będę je ciepło wspominał. Niestety wyrosłem trochę za bardzo z teen drama, a obecnie istniejące produkcje Netflixa nie są w moim guście.
ULUBIONY FILM: Hocus Pocus - to klasyka, okej? A oprócz tego definitywnie Gwiezdny Pył - ten film, ta ścieżka muzyczna... mogę obejrzeć milion setny raz, a i tak będę zachwycony magią jaka w nim istnieje.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY:

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: PhotoScape się liczy??
POMOGĘ Z: kiedyś pomogę :')

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Urban Fantasy, Fantasy, fora z mocami, HP, PJ, etc. raczej z wyglądami realnymi.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: kiedyś w końcu je sobie poprzypominam...
AKTUALNIE GRAM NA: pracuję nad własnym projektem i pomagam znajomym w ruszeniu innego
ULUBIONE WYGLĄDY: Jestem zwolennikiem wyszukiwania twarzy nie jakoś szczególnie idealnych twarzy modeli, oraz docinam samodzielnie zdjęcia pod awatary. Szukam "tego czegoś" w twarzy pod moją postać, więc nie powiem bym miał jakąś szczególną ulubioną twarz.

ODPOWIEDZ ]