Gomez

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
jestem nudna, nie mam życia, piszę dużo postów i truję wszystkim dupkę, sora
Moje RPGi
czekam na Selkiewo
pojawiam się i znikam, taka rola magika

 Gomez #3358
 630774

#7515 08 cze 2015, 19:43

  • TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Kamila, Gomez (nie od Selenki, ale od Mario!)
O SOBIE: zestarzałam się i mam już 21 lat, kończę amerykanistykę, a w wakacje chodzę pijana i zapracowana
poza tym to jestem z Warszawy, z Ursynowa, ale studiuję we Wrocławiu i chętnie zdradzę Ci, gdzie zjeść najlepszą pizzę na świecie całym
na forkach to jestem już bardzo długo, lubię grać i odpisuję bardzo szybko, polecam się!
ULUBIONA KSIĄŻKA: dużo
ULUBIONY SERIAL: pamiętniki wampirów, przyjaciele, under the dome, prison break, orange is the new black
ULUBIONY FILM: kocham avengersów jak coś
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: słucham wszystkiego tak naprawdę, ale generalnie to nie slucham za dużo
  • UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: czymś na pewno!
POMOGĘ Z: grafiką typu avatary, obrazki do działów; fabułą, mechaniką forum i brudną robotą ogólnie

  • TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: fantasty typu Potterowskie, pamiętnikowe, teen wolf i uwielbiam mutantów, wszelakie mutacje to jest to! poza tym polubiłam ostatnio tajemnice i różne takie, teraz jestem zdesperowana - zagram wszędzie
zaczęłam też grać na slach!!!!! a to szok w ogóle, bo się bardzo przed tym wzbraniałam, a teraz bardzo się dobrze na nich bawię
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: tego było tak dużo, że nie dam rady wypisać nawet połowy, serio :lol: no ale tak - welcomebacktomysticfalls wszystkie edycje, kilka fuck rules, list z hogwartu, by the bay, neighbours, miliard Potterowskich, drugie miliard pamiętnikowych, sayhellotomysticfalls, gangstas paradise, talented, oba gone, mutanci, wszystkie o mutantach forka w sumie, berry, swosu, the gifted, san jose, the gifted
cholera, ogrom tego było, naprawdę
AKTUALNIE GRAM NA: new york
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: kendall jenner, karrueche tran, rita ora, gigi hadid
    - męskie: panami to ja nie gram nigdy
Ostatnio zmieniony 08 maja 2019, 10:28 przez Gomez, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
sapphire creek, lorne bay
Podziękował(a): 12 razy | Pomógł(a) : 16 razy
 thayiko

#7845 14 cze 2015, 14:47

nie oglądaj seriali bo wszyscy umrą :faint2:

Awatar użytkownika
O mnie
jestem nudna, nie mam życia, piszę dużo postów i truję wszystkim dupkę, sora
Moje RPGi
czekam na Selkiewo
pojawiam się i znikam, taka rola magika

 Gomez #3358
 630774

#7848 14 cze 2015, 15:12

Przynoszę śmierć ulubionym postaciom <alko>

ODPOWIEDZ ]