atlas

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
24 lata, goofy, depressed, queer i robię avatary czasami.
Moje RPGi
nie ma gdzie :(

 atlas#1590
 10862022

#2470 26 mar 2015, 18:48

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: no atlas
O SOBIE: 24 lat
ULUBIONA KSIĄŻKA: Dziewiętnaście minut - Jodi Picoult & The Perks of Being a Wallflower - Stephen Chbosky
ULUBIONY SERIAL: DW, TW, AHS, Glee, The Leftovers, Dark, Sex Education, Black Mirror, no dużo no xd
ULUBIONY FILM: Lighthouse, Suspiria, Midsommar, Scream
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: klik

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: Survivorze (reality show xd), Glee, kinie (chyba) i dragu
POMOGĘ Z: avatarami, lubię też robić poszukiwania innym

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: SL only na ten moment, ponieważ presja for ze zbyt skomplikowaną włąsną mechaniką mnie przerasta. Najchętniej bym pograł w skandynawii albo jakichś malutkich miasteczkach z tajemnicą, bo lubię taki mglisty klimat. Z rzeczy mniej realnych to marzy mi się coś pokroju Silent Hill/BioShock/4400 :< Zagrałym też na forum o LoLu.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: zbyt wiele, ale zacząłem jakoś w 2009 od pewnego Bostonu, potem z takich ciekawszych to było gleepbf, homo-world, White Oak i czekoladowe żaby
AKTUALNIE GRAM NA: berrylane & niedoliski
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Abigail Breslin, Rooney Mara, Kate Mara, Kat Dennings, Billie Piper, Rosamund Pike, Marina Diamandis, Meaghan Rath, Lea Seydoux
    męskie: Bill Skarsgard, Tom Hardy, Iwan Rheon, Thomas Brodie Sangster, Ben Whishaw, Colin Morgan, Jamie Bell, Harry Treadaway, Justin Theroux, Finn Wittrock, Chris Zylka, nwm dużo bardzo XD
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2020, 22:07 przez atlas, łącznie zmieniany 15 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#2471 26 mar 2015, 18:52

O jaaaa, też bym chętnie pograła na czymś opartym o Silent Hill ;.;
I plus wielki za AHS i My Mad Fat Diary! :D
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




#2479 26 mar 2015, 20:12

Jodi Picoult pisze najgorsze książki na świecie :C (aka takie, które sprawiają, że masz ochotę sobie wyrwać serce). Przynajmniej ja tak odbieram jej historie. Jedna książka bardziej wzruszająca od drugiej. Aczkolwiek też nie zapominajmy o tym, że ja płaczę na wszystkim :c

Awatar użytkownika
O mnie
24 lata, goofy, depressed, queer i robię avatary czasami.
Moje RPGi
nie ma gdzie :(

 atlas#1590
 10862022

#2484 26 mar 2015, 21:46

O jaaaa, też bym chętnie pograła na czymś opartym o Silent Hill ;.;
wątpię żebyśmy się doczekali ._.

arktyczna: Póki co przeczytałem trzy, Dziewiętnaście minut, Bez mojej zgody i W naszym domu, ale nie wyobrażam sobie żeby cokolwiek miało pobić pierwszą, no bo kurcze, genialna :omgomg: Chociaż nad książką nigdy nie płakałem, mimo wszystko filmy bardziej do mnie przemawiają :x

#2504 27 mar 2015, 11:52

Bez mojej zgody i W naszym domu czytałam. Z tej dwójki zdecydowanie wolę tą pierwszą. Dziewiętnastu minut nie czytałam, ale jako, że to Picoult i polecasz to skuszę się zaraz po tym jak skończę czytać Amerykańskich Bogów. Pewnie znowu się zapłaczę, ale co tam :D :roll:

Awatar użytkownika
O mnie
24 lata, goofy, depressed, queer i robię avatary czasami.
Moje RPGi
nie ma gdzie :(

 atlas#1590
 10862022

#2513 27 mar 2015, 13:28

arktyczna: o! o! o! Mam Amerykańskich w zakładkach i się zastanawiam czy nie zacząć, polecasz? ^^
Obrazek

#2516 27 mar 2015, 13:43

Powiem Ci, że ja na tą książkę już od dawna polowałam, aż w końcu zażyczyłam ją sobie na święta (i dopiero teraz się za nią zabrałam!) i jestem w połowie, ale szczerze polecam. Jestem zachwycona. Już nawet nie wspominam o tym, że na podstawie tej książki robią serial <alko>

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#15739 06 sty 2016, 20:58

Tak patrzę sobie na avki, które dodajesz, a potem tak przestudiowałam Twój wpis w temacie warsztatu... Jeszcze raz popatrzyłam na prace graficzne i wow. Masz dobry gust i nawet chciałam u Ciebie zamówić avki, ale w sumie bałam się trochę hejtu, ze wybieram popularnie wizerunki, więc będę Twoją fanką w ukryciu. :cry:

#15745 06 sty 2016, 23:46

ło kobosko, podbijam yenne, no może nie całkiem, bo zostaję fanem jawnie :roll:

Awatar użytkownika
O mnie
24 lata, goofy, depressed, queer i robię avatary czasami.
Moje RPGi
nie ma gdzie :(

 atlas#1590
 10862022

#15746 06 sty 2016, 23:49

yenna, No eej! Teraz się czuję jak taki buc (nieważne, że trochę jestem) :<
Cieszę się, że Ci się podoba i nie bój się, poproś, dla fanów zrobię nawet z tą Dobrev nieszczęsną XDD Generalnie to powodem dla którego nie lubię popularnych wizerunków jest to, że nigdy nie wiem które zdjęcia wybrać (mają za dużo xD) + jak porównuję sobie z avatarami innych, to wpadam w kompleksy, że moje takie brzydkie XD Także no, chodź i zamawiaj, nie pogryzę ^^

rumple, cieszę się <aaaa>

POZDRO DLA MOICH FANÓW XDDD
Obrazek

#15747 06 sty 2016, 23:56

a mogę tajemnicze zamówienie na PW złożyć sobie? 8)

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#15748 06 sty 2016, 23:57

Czuję się trochę zachęcona, więc może faktycznie zatruje Ci życie swoim zamówieniem. :roll:

Awatar użytkownika
O mnie
24 lata, goofy, depressed, queer i robię avatary czasami.
Moje RPGi
nie ma gdzie :(

 atlas#1590
 10862022

#15749 06 sty 2016, 23:59

rumple, uuu, ależ oczywiście ^^

yenna, no widzisz! Dajcie mi powody, żebym się do sesji nie uczył, ehehe XD
Obrazek

#15750 07 sty 2016, 0:00

możesz grać na Fairy niedługo, żeby się nie uczyć ^^ <alko>

Awatar użytkownika
O mnie
24 lata, goofy, depressed, queer i robię avatary czasami.
Moje RPGi
nie ma gdzie :(

 atlas#1590
 10862022

#15751 07 sty 2016, 0:02

rumple, kusisz! Chociaż poprzednio taki byłem podjarany i nikt ze mną grać nie chciał :|
Ostatnio zmieniony 07 sty 2016, 0:02 przez atlas, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek