Jak ustalić konto Adminowskie Założycielskie na Konto Techniczne na forumpolish.com

Awatar użytkownika
O mnie
Nic ciekawego, tak bym rzekł.
Moje fora
Twilight Field (Admin)
 TwilightMen#8155
 70042694

#51322 10 sty 2020, 22:33

Witam. Mam mały problem, a mianowicie jak na forumpolish.com ustawić aby konto adminowskie założycielskie było kontem technicznym. Chodzi o to aby inni administratorzy mieli dostęp do Dispaly, Templates jak i również css oraz javascriptu, gdyż wiem że tylko założyciel forum ma do tego dostęp, a chciał bym aby inni admini też mieli do tego dostęp.
Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
O mnie
Kociara, lubiąca dobrą muzykę i szeroko pojętą fantastykę serialoholiczka, miłośniczka gier komputerowych (także tych, w które nie zagram z powodu braku odpowiedniego sprzętu), człowiek praktykujący kodowanie i grafikę dla siebie i przyjaciół oraz wielbicielka ciekawych forów z dużą, nieskrępowaną niczym ingerencją MG i brakiem bilokacji.
Moje fora
Czekam na jedno forum i tworzę własne.

#51325 11 sty 2020, 1:37

W zasadzie admin to konto techniczne. Tylko Founder (konto założycielskie) ma dostęp do templates. Można jedynie udostępnić to konto. Natomiast wszyscy inni admini mają dostęp do Display i mogą działać w cssie i w HTML & JAVASCRIPT management. Konto założycielskie ma dostęp do tych wszystkich opcji bez żadnych ograniczeń.
Jeśli chodzi o nadawanie odpowiednich zezwoleń użytkownikom to można to zrobić w Użytkownicy & Grupy > Użytkownicy > Pokaż użytkownika > Modify a user > Edycja > Zezwolenia (Kontrola Zezwoleń Użytkowników > Poziom użytkownika (rozwijana lista).
[center]With our blood, sweat, and tears
And the grinding of gears
We shall slave to keep our <i>beautiful</i> City alive![/center]

Awatar użytkownika
O mnie
Nic ciekawego, tak bym rzekł.
Moje fora
Twilight Field (Admin)
 TwilightMen#8155
 70042694

#51326 11 sty 2020, 2:15

Dziękuję ślicznie. ;)