Strona 1 z 1

City of Angels

: 26 wrz 2019, 19:54
autor: Detektyw Hotelowy
it's not so bad in LA
forum otwarte 29.06.2019


LOS ANGELES. Miasto obecnie zamieszkiwane przez przeszło cztery miliony osób, pustynne nadbrzeże otoczone przez góry Santa Monica. Mieszanka kultur stu czterdziestu państw wyrażana w dwustu dwudziestu czterech językach. Obszar, którego klimat określany jest mianem perfekcyjnego. Miejsce rozkwitu kultury i sztuki, dysponujące przeszło setką muzeów i dwukrotnie większą liczbą teatrów.

W tę niedzielę będziemy świętować trzeci miesiąc forum. Dotychczas nasi użytkownicy zarejestrowali przeszło tysiąc kont, założyli ponad pięć tysięcy tematów i napisali blisko czterdzieści tysięcy postów.

Na forum działa Mistrz Gry. Zgodnie z życzeniem graczy wyrażonym w ankiecie, obowiązuje on w zminimalizowanej formie wiadomości bądź zadań do kalendarza. Członkowie rodzin fabularnych obecnych na forum otrzymują także zadania rodzinne. Pomału uruchamiamy także ciepło przyjętą przez użytkowników wróżkę, wysyłającą wróżby i horoskopy.Re: City of Angels

: 29 mar 2020, 23:58
autor: Detektyw Hotelowy
it's not so bad in LA
forum otwarte 29.06.2019


Witajcie w kolejnej odsłonie informacji o ANGELTOWN. Na dniach zagościł na forum nowy wygląd, nad którym prace prowadzone były już od dłuższego czasu. Mamy nadzieję, że przypadł Wam on do gustu i wprowadził chociaż trochę powiewu wiosny!

W dniu dzisiejszym świętujemy dziewiąty miesiąc forum. Przez ten czas dołączyło do nas ponad półtora tysiąca użytkowników i choć niektórzy są z nami od początku, a inni dopiero od niedawna, nie mamy wątpliwości, że to właśnie oni wszyscy bez wyjątku tworzą niepowtarzalną atmosferę forum.

Niedawno ruszyłyśmy z odświeżonym sposobem działania Mistrza Gry, którzy przyjął się wśród naszych graczy: użytkownicy mogą teraz samodzielnie zgłosić się po zadania w wybranym przez siebie momencie, a ich wykonanie nagradzane jest punktami sumującymi się później w rankingu fabularnym. Zwycięzców czekają nagrody!

Z okazji dziewiątej miesięcznicy forum powrócił też entuzjastycznie przyjęty poprzednim razem plebiscyt LAwards. Trwa nominowanie forumowych ulubieńców, głosowanie czeka nas już nienawem.