City of Angels

Awatar użytkownika
O mnie
W wolnym czasie przeglądam memy, gram w gre i koloruję sobie, także nie powiedziałabym, że należę do ludzi, którzy powinni wypełniać takie rubryczki.
Moje fora
los angeles, ofiara selekcji naturalnej

 nie ma fal#2284
 11351499

#49549 26 wrz 2019, 19:54

it's not so bad in LA
forum otwarte 29.06.2019


LOS ANGELES. Miasto obecnie zamieszkiwane przez przeszło cztery miliony osób, pustynne nadbrzeże otoczone przez góry Santa Monica. Mieszanka kultur stu czterdziestu państw wyrażana w dwustu dwudziestu czterech językach. Obszar, którego klimat określany jest mianem perfekcyjnego. Miejsce rozkwitu kultury i sztuki, dysponujące przeszło setką muzeów i dwukrotnie większą liczbą teatrów.

W tę niedzielę będziemy świętować trzeci miesiąc forum. Dotychczas nasi użytkownicy zarejestrowali przeszło tysiąc kont, założyli ponad pięć tysięcy tematów i napisali blisko czterdzieści tysięcy postów.

Na forum działa Mistrz Gry. Zgodnie z życzeniem graczy wyrażonym w ankiecie, obowiązuje on w zminimalizowanej formie wiadomości bądź zadań do kalendarza. Członkowie rodzin fabularnych obecnych na forum otrzymują także zadania rodzinne. Pomału uruchamiamy także ciepło przyjętą przez użytkowników wróżkę, wysyłającą wróżby i horoskopy.ODPOWIEDZ ]