Paducah

Awatar użytkownika
O mnie
ekipa: Otis i Foxy
Moje fora
Paducah

#53858 27 paź 2020, 16:45

Obrazek


https://discord.com/invite/EDFEddm

31.10.2016ten pamiętny dla wszystkich mieszkańców Paducah dzień, który wywrócił ich życie do góry nogami. Nikt nie zwracał uwagi na to, że przebrani za postaci z horrorów imprezujący ludzie nie są tak naprawdę ludźmi. W mieście pojawiły się potwory, demony i mordercy rodem ze slasherów lat 80tych.
Przez pierwsze dwa lata w mieście zapanował terror. Zdarzały się morderstwa, porwania i nawiedzenia. Władze miasta nie były w stanie zapanować nad panującym w mieście chaosem. Po latach udręki zmobilizowane służby Paducah wraz z mieszkańcami połączyły siły. Udało im się schwytać niektórych sprawców, którzy stanowili główną wskazówkę do rozwiązania makabrycznej zagadki.


Chcecie rozwikłać zagadkę Paducah? A może poznać bliżej Doktora Szatana? Mayor Lighter na pewno ciepło Was powita w naszym mieście!
Strzeżcie się Capitana Spauldinga, który potrafi nieźle namieszać!
Nie zastanawiaj się i wsiadaj do cadillaca, odpal dobre country i wyruszaj do Paducah!Zapraszamy Was do gry na niecodzienny SL'u! Możesz zostać zwykłym mieszkańcem, swoją ulubioną postacią z horroru lub chłopakiem z baraku!Wizerunki zajęte przez administrację:
Otis - Bill Moseley, Fiona Dourif
Foxy - Richard Brake, Sabrina Carpenter

ODPOWIEDZ ]