Berrylane

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
horror looks you right between the eyes

#53204 01 wrz 2020, 22:16

Obrazek
Obrazek
Jagodowego miasteczka samego w sobie chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, a każdy, kto poświęca forumowemu światkowi chociaż odrobinę swojego czasu, zdołał już usłyszeć o tym miejscu na scenie PBFów. Otwarte piętnastego grudnia 2017 roku, Berrylane od lat jest miejscem wspólnej zabawy szerokiego grona graczy i jednocześnie jedynym forum second life, na którym niezmiennie od otwarcia aktywny jest Mistrz Gry prowadzący wątek kryminalny.

Ostatnie tygodnie były pełne zawirowań ‒ zarówno dla graczy, jak i dla ekipy, którą w całości zasiliły zupełnie nowe twarze. Dzięki głosom w ankiecie, a przede wszystkim dzięki poprzedniemu składowi administratorskiemu, który zdecydował się oddać forum w ręce innych osób, Berrylane kontynuuje funkcjonowanie. Bardzo cieszymy się, że otrzymałyśmy taką szansę.

Wciąż jesteśmy na etapie wprowadzania nieznacznych modyfikacji, a jako nowa ekipa Berrylane stawiamy pierwsze kroki. Z tego miejsca chcemy nie tylko dać Wam znać, że Jagodowe Miasteczko wciąż czeka na chętnych graczy, ale także zapewnić, że zależy nam, by Berry było miejscem dla wszystkich. Uważnie śledzimy to, co mówią nasi użytkownicy i staramy się dopasować do ich potrzeb. Wiemy, że forum to przede wszystkim ludzie.

Zresztą, zobaczcie sami.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2020, 16:33 przez berrylane, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
horror looks you right between the eyes

#53342 13 wrz 2020, 14:52

Obrazek
Obrazek
Jakiś czas temu wspominaliśmy, że nadchodzą pewne zmiany. Chcemy więc podzielić się z Wami garścią informacji, które będą z pewnością przydatne.

Przenieśliśmy się na inny serwer, hekko powinno być stabilnym miejscem, byśmy mogli spokojnie spotykać się na Berrylane bez obaw, że coś się zatnie lub przestanie działać. Niestety oznaczało to zmianę domeny, mamy nadzieję, że ten drobny szczegół nie będzie problemem.

NOWY ADRES FORUM TO
Obrazek

Pamiętajcie o twardym resecie, po nim wszystko powinno działać – ctr+F5

° ° °

Zmiana serwera ograniczała nas nieco z organizacją nowych wydarzeń fabularnych, bo nie chcieliśmy go przerywać w połowie, gdyby była taka potrzeba. Teraz, kiedy forum już stoi, niebawem zaprosimy na event! Będzie on wprowadzeniem do nowego rozdziału fabuły, który mamy rozplanowany na najbliższy czas.

Przy okazji zbliżającego się eventu przypominamy, że na forum funkcjonują zadania losowe, które przydzielimy chętnym!

W naszym gangu, radzie miasta, straży sąsiedzkiej i tajemniczym railroad są jeszcze miejsca, czekamy na Wasze zapisy w aktywnościach zbiorowych.

° ° °

Niektórzy pewnie wiedzą, a dla niektórych może być to zaskoczenie, ale Berrylane w świecie PBFów istnieje od grudnia 2017. W związku z tym, że dla większości z nas jest to taka bezpieczna przystań, na której możemy swobodnie prowadzić wątki długimi miesiącami, chcemy podkreślić to i tu, by osoby, które przywiązują się do swoich postaci i relacji, wiedziały, że serwer forum mamy zagwarantowany na kolejny rok i mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie, by spędzić na forum kolejny rok, ponieważ nowy serwer gwarantuje forum (przynajmniej) dwanaście miesięcy życia.

° ° °

W związku z tym wychodzimy do Was z małą propozycją i udogodnieniem. Jeśli chcecie przenieść swoją postać z innego forum albo reaktywować ją po jakimś czasie, dajcie nam znać przed akceptacją KP, a my znajdziemy dla Was miejsce, w którym będziecie mogli dokończyć wcześniejsze wątki, rozegrać fabularnie przeprowadzkę, czy zrobić z postacią co sobie tylko wymyślicie, by po jakimś czasie mogła osiąść w Jagodowym Miasteczku!

ODPOWIEDZ ]