Eastbourne

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Nieduże miasteczko na południowym wybrzeżu Anglii. Administracja: Joy#9747, alek#7308, Mi#9438
Pomógł(a) : 1 raz

#57766 27 mar 2022, 22:42

Obrazek
Obrazek Anglia, East Sussex
Opis forum
Eastbourne to forum typu second life, którego akcja toczy się w niewielkim, nadmorskim miasteczku położonym w południowej Anglii. To miejscowość turystyczna, która rocznie przyciąga tysiące ludzi z różnych zakątków świata. Niektórzy zostali tu na dłużej, choć nie jest to miejsce wolne od wad. Mieszkańcom dokucza przede wszystkim wysoka przestępczość, za którą odpowiada obecność ulicznych gangów i młodocianych przestępców. We znaki dają się również podziały klasowe, które najbiedniejszych skazują na brak perspektyw, a najbogatszym stwarzają nieograniczone możliwości. Od Ciebie zależy, po której stronie staniesz i jak pokierujesz swoją postać. Może akurat odnajdziesz się w roli stróża prawa, bogatego biznesmena, bezdomnego pijaka lub zawodowego jeźdźca, który pracuje w Orchardzie, stajni będącej chlubą tego miasta?

Fabuła skupia się na życiu mieszkańców, budowaniu i rozwijaniu relacji. W ramach urozmaicenia oferujemy udział w wątku przestępczym, który wiąże się z zadaniami dla policji oraz przestępców, a także udział w wątku jeździeckim, w ramach którego można zagrać postacią jeźdźca lub konia.
Co nowego?
Od otwarcia forum minęły już dwa miesiące. Od tego czasu odbył się walentynkowy event, w którym Użytkownicy mogli zagrać w drużynową grę, a także odegrać fabuły inspirowane kultowymi, romantycznymi filmami. Właśnie zakończyły się już trzecie zawody jeździeckie, które wprowadziły kolejne roszady w forumowym rankingu zawodników i koni. Jesteś ciekaw*, co planujemy w najbliższym czasie?
Mistrz Gry udostępnił zadania dla wątku kryminalnego, za wykonanie których można zdobyć punkty fabularne niezbędne do awansu w hierarchii gangu lub policji, a także do zdobycia broni. Zadania można wykonywać w parze lub samemu z udziałem Mistrza Gry.
Ruszył pierwszy mini-event dla mieszkańców w postaci escape roomu. Jeśli lubisz grupowe fabuły i zagadki, to właśnie coś dla Ciebie! Niebawem zostaną otwarte zapisy do kolejnego escape roomu, a jeśli taki rodzaj rozrywki się sprawdzi, nie wykluczamy kontynuacji tej serii.
Trwają zawody w skokach przez przeszkody, do udziału w których zapraszamy każdego, bez względu na poziom w jeździectwie.
›› link do forum ›› link do Discorda ››
ObrazekObrazekObrazek

Odegraj zadanie z wątku kryminalnego, wydostań się z tematycznego escape roomu lub weź udział w zawodach jeździeckich.

Awatar użytkownika
O mnie
Nieduże miasteczko na południowym wybrzeżu Anglii. Administracja: Joy#9747, alek#7308, Mi#9438
Pomógł(a) : 1 raz

#57886 30 kwie 2022, 21:12

Obrazek
Obrazek Anglia, East Sussex
Powitanie wiosny
Kolejny miesiąc istnienia forum już za nami! Do Eastbourne wiosna zawitała już ponad miesiąc temu, od pierwszej chwili zachwycając kolorami i wysokimi jak na tę porę roku temperaturami, które zachęcają do spędzenia czasu na dworze. Przygotowałyśmy dla naszych Graczy drużynową grę w jajostatki, która polega na wykonywaniu losowo przydzielonych zadań na fabule. Wszystkie są powiązane z wiosną lub minioną Wielkanocą, pozwalając postaciom na przeżycie tego raz jeszcze i na cieszenie się pogodą.
Gra do złudzenia przypomina grę w statki. Gracze są podzieleni na dwie drużyny, w których ustalają rozmieszczenie jajostatków na planszy, a także pola na planszy przeciwnika, w które zamierzają oddać strzał.
Każde wykonanie zadanie równa się możliwości oddania strzału. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza zatopi wszystkie jajostatki przeciwnika! Grę można rozpocząć w dowolnym momencie i wykonać taką ilość zadań, jaką ma się ochotę i możliwości.
Zapisy do gry przyjmujemy do 2 maja do godziny 14:00. Do udziału potrzebna jest jedynie zaakceptowana karta postaci oraz kalendarz. Dołącz do gry!
A co poza tym?
Pierwszy escape room na naszym forum dobiegł końca. Uczestnicy poradzili sobie śpiewająco i wydostali się z pokoju na czas. Zapisy do drugiego escape roomu, w klimacie poszukiwań zaginionej Atlantydy, planujemy otworzyć tuż po ukończeniu gry w jajostatki.
Wciąż można odegrać jedno z zadań z wątku kryminalnego, do czego gorąco zachęcamy!
Wkrótce wrzucimy informacje o kolejnym evencie, tym razem kierowanym dla społeczności stajni Orchard i jej przyjaciół. Jeśli konny rajd, ognisko i gra w butelkę to Twoje klimaty, koniecznie wypatruj kolejnej aktualizacji!
›› link do forum ›› link do Discorda ››
ObrazekObrazekObrazek

Zagraj w drużynową, wiosenno-wielkanocą wersję statków i zatop jajostatki przeciwnika, wykonując serię zadań!

Awatar użytkownika
O mnie
Nieduże miasteczko na południowym wybrzeżu Anglii. Administracja: Joy#9747, alek#7308, Mi#9438
Pomógł(a) : 1 raz

#58282 01 lip 2022, 22:12

Obrazek
Obrazek Anglia, East Sussex
Brighton Pride 2022
Zapraszamy do udziału w miastowym evencie, który jest inspirowany jednym z największych festiwali równości w Wielkiej Brytanii! Wydarzenie odbywa się w sąsiadującym z Eastbourne mieście Brighton, uznawanym za brytyjską stolicę LGBTQ+ . Krzykliwe, barwne, ale przede wszystkim piękne i ważne wydarzenie zapisało się trwale w kalendarzu kraju. Miasto Brighton dumnie wita gości z całego świata, aby wspólnie świętować, bawić się, edukować oraz zbierać fundusze na szczytne cele charytatywne. Festiwal to nie tylko ferwor kolorów i szampańskich nastrojów, ale przede wszystkim upamiętnienie odważnych osób pionierskich, które ukształtowały ruch Pride na świecie i zawalczyły o równość LGBTQ+, którą teraz możemy się cieszyć!

Na uczestników czeka kilka przygotowanych specjalnie na tę okazję lokalizacji, w których można realizować zadania i zdobywać za nie punkty, które następnie można wymienić na nagrody.
Do eventu można dołączyć w dowolnym momencie. Event kierowany jest do wszystkich postaci, bez względu na wiek czy klasę społeczną. Nawet najmłodsi znajdą coś dla siebie!
Z okazji eventu, styl forum został wzbogacony o tęczowe elementy.

Jeżeli dawno Cię u nas nie było, lub dopiero na nas trafił*ś, to koniecznie do nas zajrzyj! To idealny moment na dołączenie do gry - wykonywanie eventowych zadań sprzyja różnorodnym fabułom i zawieraniu znajomości. =)
A co poza tym?
Końca dobiega jeździecki event, w którym Gracze wzięli udział zarówno ludzkimi, jak i końskimi kontami, udając się w grupowy rajd, w trakcie którego realizowali zadania z jeździeckiego bingo i zwiedzali okolice stajni. Zakończył się również drugi z escape roomów, którego uczestnicy z powodzeniem rozwiązali zagadkę przed upływem czasu.

Mieliśmy krótką przerwę w organizacji zawodów, ale wracamy do nich ze zdwojoną siłą i w lipcu zapraszamy do udziału w aż trzech wydarzeniach jeździeckich. Ze szczegółowym planem na ten miesiąc można zapoznać się w forumowym kalendarzu.
›› link do eventu ›› link do forum ›› link do Discorda ››
ObrazekObrazekObrazek


Weź udział w tęczowym evencie Brighton Pride, festiwalu pełnym rozrywki, kolorów oraz nagród.

Awatar użytkownika
O mnie
Nieduże miasteczko na południowym wybrzeżu Anglii. Administracja: Joy#9747, alek#7308, Mi#9438
Pomógł(a) : 1 raz

#59320 15 gru 2022, 9:41

Obrazek
Obrazek Anglia, East Sussex
Nadeszła zima
I to nie byle jaka! W Anglii już od kilku dni występują minusowe temperatury i niewielkie opady śniegu, które dosłownie sparaliżowały tamtejsze życie. Odwołane loty, zablokowane drogi, zamknięte szkoły i powrót do pracy zdalnej wszędzie tam, gdzie to możliwe - tak właśnie prezentuje się rzeczywistość mieszkańców w ostatnich dniach. Jednocześnie pojawiły się już świąteczne ozdoby na ulicy, na domach rozbłysły kolorowe światełka, a w miastach otworzyły się pierwsze jarmarki i lodowiska.

Z tej okazji stworzyłyśmy dla naszych Użytkowników świąteczno-zimową grę planszową, a także klimatyczne lokacje do gry, dostępne tylko w sezonie - lodowisko, jarmark oraz świąteczne wesołe miasteczko.
Gra polega na przejściu planszy, na której zostały rozrzucone fragmenty świątecznych odznak, które można zebrać w trakcie. Na planszy znajdują się również rozmaite zadania, zarówno dla postaci, jak i dla Użytkownika;
Do gry można dołączyć w dowolnym momencie. Wszelkie instrukcje znajdują się w tym temacie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin forum w jego odświeżonej, świąteczno-zimowej wersji, a także do udziału w grze. Już teraz życzymy wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
›› link do forum ›› link do Discorda ››
ObrazekObrazekObrazek

Poczuj świąteczny klimat na zimowym jarmarku i zdobądź wyjątkowe odznaki w grze planszowej.

Awatar użytkownika
O mnie
Nieduże miasteczko na południowym wybrzeżu Anglii. Administracja: Joy#9747, alek#7308, Mi#9438
Pomógł(a) : 1 raz

#59682 28 sty 2023, 21:44

Obrazek
Obrazek Anglia, East Sussex
Pierwsza rocznica
Właśnie dziś, 28 stycznia 2023 roku, Eastbourne obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Od tamtej pory nasi Użytkownicy stworzyli 312 postaci i napisali ponad 11 tysięcy postów. Bardzo się cieszymy, że nasza wspólna przygoda wciąż trwa i mamy nadzieję, że wszyscy, którzy uczestniczyli w życiu forum przez ostatni rok, również dobrze się bawili. <3

Udało nam się stworzyć przez ten czas niewielką społeczność, która składa się ze stałych graczy oraz osób, które wracają do nas po przerwie, w myśl tego, jak prowadziłyśmy również poprzednie forum. Chciałyśmy stworzyć miejsce, do którego można wrócić w każdej chwili i poddać się beztroskiej rozrywce, czemu sprzyja charakter gry oraz luźne zasady dotyczące nieobecności czy aktywności na forum. Choć jak większość z Was mierzyliśmy się w tym roku z małą ilością wolnego czasu, to nie zapomnieliśmy o forum i tym wyjątkowym dla niego dniu, jakim są jego urodziny.

To doskonały czas żeby dołączyć do naszej społeczności lub odwiedzić nas po nieobecności, ponieważ z okazji pierwszej rocznicy forum, przygotowałyśmy dla naszych Użytkowników forumową grę miejską!
Event - Gra miejska
Gra miejska to nic innego niż event, w którym może wziąć udział każdy - bez względu na staż na forum czy klasę społeczną swojej postaci. Głównym celem gry jest zdobycie nowych relacji dla swojej postaci, więc jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do gry, a obawiasz się, że nie odnajdziesz się w istniejącej grupie, to jest to idealna okazja do przełamania lodów.

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny, których zadaniem będzie wykonywanie zadań na mieście. Mapa miasta zostanie podzielona na 6 lub 9 segmentów odpowiadających dzielnicom Eastbourne, w których kryją się różnego rodzaju fabularne zadania. Drużyna, która jako pierwsza wykona wszystkie zadania z danego segmentu, zdobywa go. Natomiast drużyna, która zdobędzie większą część planszy, zostanie zwycięzcą eventu!
Czas trwania gry jest uzależniony od ilości chętnych i ostatecznej wielkości mapy. Szacujemy, że gra potrwa minimum półtora miesiąca. Jednak nie martw się, jeśli nie masz aż tyle czasu na ciągłą grę - została tak skonstruowana, by parę dni nieobecności nikomu nie popsuło zabawy;
Zapisy do gry przyjmujemy do 8 lutego, żeby dać każdemu zainteresowanemu szansę na udział;
Udział w grze to nie tylko okazja do nawiązania nowych relacji, ale również poznania nowych lokacji lub zdobycia nowych odznak.

Jeśli zainteresował Cię ten temat, zapraszamy Cię na nasze forum. W temacie gry zapoznasz się ze szczegółowymi informacjami, a także znajdziesz formularz, przez który możesz dołączyć do eventu.
›› link do forum ›› link do Discorda ››
ObrazekObrazekObrazek

Świętuj z nami rok forum i weź udział w integracyjnej grze miejskiej!

ODPOWIEDZ ]