Benson High

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
 poli#8256, jóme#8697, noname#7153, xiao#7428

#55646 21 mar 2021, 19:23

benson high
Benson High

According to all known laws of aviation, there is no way a bee should be able to fly. Its wings are too small to get its fat little body off the ground. The bee, of course, flies anyway because bees don't care what humans think is impossible.

Młody Barry B. Benson nie podejrzewał, że założona przez niego hodowla pszczół uczyni z niego milionera. Zaczynał od kilku uli na pasiece za swoim domem, a skończył jako właściciel wielkiego koncernu, produkującego miód. Niestety, szczęściu w interesach nie sprzyjało szczęście w miłości i Barry nigdy nie założył rodziny.
Coś jednak trzeba było zrobić ze zdobytą fortuną. Nikt nie wie, w których zakamarkach jego umysłu narodziła się myśl stworzenia szkoły. Ale nie byle jakiej szkoły. Najlepszej szkoły w całym stanie Waszyngton. Ze względu na chorobę skóry, której nabawił się w słonecznej Kalifornii, jako ostatni przystanek swojego życia wybrał jedno z najbardziej deszczowych miejsc w całych Stanach Zjednoczonych, czyli Forks w Stanie Waszyngton. To właśnie tam powstała jego szkoła.
Benson High znajduje się na odludziu (od najbliższych domów szkołę dzieli dziesięć minut spaceru, a od najbliższego miasta - pół godziny drogi autobusem!), ale na pewno nie jest zapomniana przez ludzi. Przez dziesięciolecia swojego istnienia szkoła imienia Barrego B. Bensona wykształciła grono studentów, a później absolwentów najlepszych uczelni w kraju i na świecie, specjalistów w swoich dziedzinach oraz pomogła w utemperowaniu pokaźnej grupy młodzieży z problemami. Problem był jeden - pokaźne czesne, na które pozwolić sobie mogą tylko nieliczni. Na całe szczęście Barry pomyślał o wszystkim, a jego miodowe imperium co roku funduje stypendia dla uczniów, którzy w szczególny sposób wyróżniają się na tle swoich rówieśników i którzy chcieliby rozwinąć swoje skrzydła w murach Benson High.
Uczniowie o szkole*:

Benson High to miejsce, gdzie odnalazłem spokój. To może wydawać się dziwne, ale naprawdę tak jest. Wybranie tej szkoły okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko dostałem możliwość rozwoju jako pływak, ale również pozwolono mi na skosztowanie dorosłego życia. Mieszkanie w internacie sprawia, że wszystkie podziały zacierają się. Gwarantuje, że decyzja o pojawieniu się w naszych progach nie będzie niczym złym. Sam chętnie zaopiekuje się zbłąkanymi owieczkami!
Jude Jones

Benson High...? Szkoła jak szkoła, w której roi się od nastolatków o różnych zainteresowaniach. Są sportowcy, artyści, aktywiści. Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie niezależnie od tego, co sobą reprezentuje, nawet jeśli nic sobą nie reprezentuje, co tydzień zwiedza dom Belli i czyta Zmierzch na przerwach. Co jeszcze mogę powiedzieć? Równość, rozwój i - co najważniejsze - szczerość. To wszystko znajdziecie w naszej szkole, dlatego jako członek samorządu gorąco Was do niej zapraszam!
Milo Aristov

Benson High to nic innego, jak kolejna prywatna, cholernie droga, zamknięta szkoła dla burżujów, z których większość nie zasługuje na miejsce, które mógłby zająć jakiś dzieciak z biednej rodziny, który faktycznie przykłada się do edukacji, wiesz? Że co, że ja niby też się nie przykładam? Gówno prawda, to nie moja wina, że w szkole nie uczą rzeczy, które faktycznie przydadzą nam się potem w życiu... No, niby mój brat chodzi na te Studia nad kobietami i kobiecością, ale potem i tak muszę mu wszystko tłumaczyć, więc ktokolwiek to robi, chyba średnio się do tego nadaje. Ale nie martwcie się. Jest tu wystarczająco dużo silnych dziewczyn, które zrobią wam rewolucje. Strzeżcie się, wrogowie feministek.
Cheddar Kennedy

Nie dość, że wszystkie interesujące książki stoją na najwyższych półkach w bibliotece (co jest jawnym przejawem dyskryminacji, a przecież tak chętnie chwalą się rzekomą tolerancyjnością na tych wszystkich broszurach), to wczoraj na stołówce zabrakło mleka bez laktozy (co znowu jest bezpośrednim atakiem na wszystkie uczulone osoby). I to są dobre warunki do nauki? Chyba niekoniecznie. Dobrze, że przynajmniej treningi drużyny pływackiej odbywają się regularnie, to człowiek może chociaż trochę osłodzić sobie życie, a jak nauczyciele szczególnie grają ci na nerwach, to zawsze dobrze odreagować złe emocje przywalając koledze kijem od lacrosse. W ramach zdrowej rywalizacji, naturalnie.
Louis Buckingham

Benson High? Tu jest super. Oczywiście pełno jest tu nastolatków z bogatych rodzin, które opłacają im czesne. Uczy się tu całkiem sporo przyszłych prawników, lekarzy i tak dalej - czyli młodych ludzi z ambicjami. Jestem jedną z tych osób, które mogą tu być dzięki stypendium. W zeszłym roku władze szkoły okazały się wyrozumiałe. Miałam trudny okres.... W Benson High wiele się dzieje, są liczne koła pozaszkolne, które zrzeszają uczniów o podobnych pasjach. Ja na przykład jestem w kole artystycznym, chociaż kół jest o wiele więcej. Są też drużyny sportowe, cheerios. Atmosfera jest chyba całkiem spoko. Czy Benson High ma jakieś minusy? Tak szczerze, to mundurki nie cieszą się szczególną sympatią
Callie Macon

Benson High, Benson High... Tak wiele słów kojarzy mi się z tą placówką.... Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do nas to nie myśl za długo, bo szansa ucieknie ci sprzed nosa! Nasze liceum to szkoła z tradycjami, których trzymamy się, ale także myślimy nowocześnie, wprowadzając ciekawe formy aktywności. Zajęcia są prowadzone nowatorskimi formami nauczania, a profesorowie nieschematycznie sprawdzają naszą wiedzę. Przyczynia się do dużej liczby zdawalności i zwiększa szansę na dostanie się na najznamienitsze uniwersytety. Panuje u nas ciepła i koleżeńska atmosfera, a różnorodne zajęcia pozalekcyjne sprawiają, że pośród uczniów występuje duża indywidualność, dzięki czemu na pewno zawrzesz tutaj niezapomniane znajomości. Nie powstrzymuj się tylko dołącz do nas już dziś!
Alanis Park

Nie mam większych zastrzeżeń do szkoły, doceniam szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych i tych dostępnych w curriculum. Cieszy mnie, jak aktywnie działa nasz samorząd! Tylko kwestia internatu jest nieco męcząca... Opiekunowie mogliby dać uczniom więcej swobody. My też zasługujemy na chwile prywatności, czyż nie?
Kat Howard
* postacie podpisane pod poszczególnymi opiniami są postaciami, które istnieją na forum; opinie zostały napisane z ich perspektywy przez użytkowników;
szczegóły techniczne

Benson High to forum licealne, akcja toczy się w wymyślonej przez nas prywatnej szkole, położonej niedaleko Forks w stanie Waszyngton; forum zostało otwarte 05.03.2021 roku;

w Benson High działa szereg kół naukowych, podzielonych na dwie grupy; do pierwszej grupy należą: drużyna koszykówki, drużyna pływacka, drużyna cheerio, samorząd szkolny, koło naukowe i koło artystyczne; w tych kołach organizowaniem aktywności zajmuje się Mistrz Gry; druga grupa to koła założone przez użytkowników, na tę chwilę są to: koło teatralne, gazetka szkolna, drużyna lacrosse;

uczniowie Benson High mieszkają w internacie; w przydzielaniu pokoi bierzemy pod uwagę preferencje użytkowników (dotyczące konkretnej osoby lub cech potencjalnego współlokatora);

na forum funkcjonuje system odznak, a ich baza jest regularnie rozbudowywana o nowe pomysłu użytkowników i administracji;

chętne osoby mogą wziąć aktywny udział w zabawach z naszym Mistrzem Gry, który swoje działania rozpoczął już w pierwszy weekend po otwarciu forum;

bensonhigh.jcink.net lub klik!

Awatar użytkownika
 poli#8256, jóme#8697, noname#7153, xiao#7428

#55703 03 kwie 2021, 11:26

benson high
Psoty uczniów i Cezara

Uwaga! Przedwczoraj w godzinach wieczornych Benson High zostało przejęte przez tajemnicze boty, które zamknęły forum. Użytkownicy byli przerażeni, konta administracji zostały zablokowane, a na ekranach komputerów zamiast Benson pojawił się następujący komunikat:

Cezar zdecyduje, czy jesteście godni Benson High.

Sulpd Dsulolv, zlęf vnrńfcbłd vlę clpd
Qdgvchgł fcdv zlrvqb, d cdwhp rnuhv udgrvqb
D, żh slhuzvcb nzlhflhń pdpb, godwhjr svrwb zbsudzldpb.

Obrazek
Na szczęście wśród użytkowników znalazło się kilka tęgich głów, które rozwiązały zagadkę Cezara. Po wysłaniu odpowiedzi na discordzie, forum zostało otworzone, a konta administracji odblokowane. Na wybawiciela Benson czekała specjalna odznaka łamacza szyfrów!

To nie koniec zamieszania, które ma miejsce na Benson. Szkolna gazetka Voice of Bees donosi o awariach i psotach, które miały ostatnio miejsce w szkole. Chodzi o wymazane pastą szafki, zaginionego węża Rufusa czy zniszczony sprzęt kuchenny. Więcej o 7 lat nieszczęść Benson,Seksualnym predatorze, Skutkach picia wódki i Morderczej gęsi przeczytacie tutaj
Gęś-morderca pokonana:

W ciągu ostatnich tygodni uczniowie szkoły zgłaszali się do pielęgniarki szkolnej z licznymi (mniejszymi lub większymi) obrażeniami. Jako sprawcę tych obrażeń wskazywali gęś. Według relacji jednego z uczniów miała ona mieć stalowe pióra, trujący dziób i czarny pas w karate. Inni uczniowie wskazywali, że ukradła im bieliznę, a jeszcze inni czołgali się po szkolnym parkingu lub wybierali się na wycieczki samochodowe, by ją złapać.
Na całe szczęście tajemnicza gęś już zniknęła, a w mury Benson High powrócił spokój, na który wszyscy czekali. Dzielni uczniowie, którzy przeżyli starcie z tym ptakiem-mordercą otrzymali specjalne nagrody od dyrekcji.
Podsumanie marca

Na forum zakończyliśmy pierwszy plebiscyt na postacie miesiąca. Nagrody otrzymali użytkownicy, którzy napisali najwięcej postów fabularnych w marcu. Przez miesiąc ich wizerunki będą widniały w ogłoszeniu forum, razem z odnośnikami do ich profili.
Postacie miesiąca w kwietniu wybrane zostaną na podstawie głosowania użytkowników. Wszyscy, którzy rozegrają fabuły zatytułowane pierwsze spotkanie z moim współlokatorem i wyślą je na konto Mistrza Gry, wezmą udział w specjalnym głosowaniu, które wyłoni dwie z trzech postaci miesiąca. Trzecia postać wybrana zostanie na podstawie ilości postów fabularnych.
Na forum pojawił się też nowy Mistrz Gry, a ogólne zasady funkcjonowania MG uległy zmianie. Ingerencje MG odbywają się teraz nie na prośbę użytkownika, ale na podstawie zgody/braku zgody w kalendarzu. Więcej informacji o aktualnościach na Benson High przeczytacie w ogłoszeniach administracji.

ODPOWIEDZ ]