Deep Lakes

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
tworzę Kanadę i robię avki, heh.
Moje fora
Deep Lakes
 nutmeg#3913

#52233 09 maja 2020, 23:34

Obrazek
» Deep Lakes to nasze autorskie miasteczko, które znajduje się w Brytyjskiej Kolumbii, w Kanadzie. Położone jest w malowniczej okolicy, otoczone pięcioma dużymi jeziorami, szerokimi pasmami górskimi i gęstymi lasami. Jego historia sięga XVI wieku, a z powstaniem samej mieściny łączą się legendy miejskie dotyczące czarownic i topienia ich w okolicznych jeziorach.

» Trzy miesiące temu z jednego z jezior wyłowiono zwłoki burmistrza Dohemy. Jak do tego doszło - nikt nie wie. Wiele poszlak, jeszcze więcej sugestii, a mieszkańcy miasteczka potrafią sami prowokować sytuacje, w których stają się podejrzanymi.

» Na forum istnieją trzy rodziny fabularne: Wilson, Dohemy oraz Kahan. Każda z nich w jakiś sposób była powiązana z burmistrzem, niekoniecznie bezpośrednio. Część mieszkańców na pewno jest z nimi związana poprzez więzy krwi (kuzynostwo), związki partnerskie lub czysto przyjacielsko.

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę Kanadę i robię avki, heh.
Moje fora
Deep Lakes
 nutmeg#3913

#52556 22 cze 2020, 22:41

Obrazek
» Za nami Five Lakes Festival! Mieszkańcy Deep Lakes mieli okazję nie tylko zobaczyć tradycyjnie rozpalane przez szkolną drużynę hokejową ognisko i topioną w wodach jeziora kukłę, czy pobawić się przy muzyce lokalnego zespołu – przede wszystkim wysłuchali przemów kandydatów na stanowisko burmistrza miasteczka.

» Przemowy kandydatów kilka dni temu powróciły do naszej pamięci – w dniu wyborów nowego włodarza! Wybory na burmistrza wygrała Hannah Dohemy, wdowa po tragicznie zmarłym Liamie Dohemy – zdobyła 56% poparcia i już rozpoczyna realizację swojego programu wyborczego.

» Na forum wystartował wątek kryminalny! Nasi policjanci już szukają mordercy byłego burmistrza. Rozpoczęły się pierwsze przesłuchania świadków, nad którymi czuwa komendant miejscowego posterunku policji – Harry Jordan. Nie brakuje także podejrzanych. Wciąż jednak daleko nam do rozwiązania zagadki – sprawa wydaje się trudniejsza, niż wszystkim się wydawało.

» 7 czerwca Deep Lakes skończyło miesiąc! Z tej okazji na forum powstała loża zasłużonych, w której co miesiąc zapisywani będą wytypowani przez użytkowników Drama Queen, Drama King i najlepszy wątek, a także osoby nagrodzone w tematycznych rankingach. Za maj specjalnym kolorem wyróżnieni zostali ci, którzy napisali ponad 150 postów fabularnych! Kto dołączy do grupy Our Pride za miesiąc? To wciąż niespodzianka!

» Na forum trwają doroczny bal ostatnich klas szkoły średniej i trzydzieste urodziny dwóch użytkowniczek - i ci młodsi, i ci starsi mogą więc wybrać się na wyjątkową imprezę!

» Dziękujemy naszym użytkownikom za ich dotychczasowy wkład w Deep Lakes – a tych, którzy jeszcze nie spróbowali zabawy z nami, serdecznie zapraszamy

Awatar użytkownika
O mnie
It's like we are screaming with no sound
Moje fora
Deep Lakes & Seattle
 70292690

#52931 31 lip 2020, 21:32

Obrazek
» Deep Lakes ma już prawie trzy miesiące! Nie tak dawno, z okazji dwumiesięcznicy, na forum pojawiła się druga edycja loży zasłużonych, gdzie ponownie wytypowano Drama Queen, Drama King oraz najlepszy wątek. Do specjalnej grupy Our Pride dołączyli też gracze, którzy od otwarcia forum otrzymali najwięcej wiadomości w swoich telefonach!

» Lipcowa grywalizacja, podczas której gracze zbierają punkty za rozgrywki fabularne, zmierza ku końcowi. Zegar tyka — jeszcze tylko przez kilka dni można zgłaszać się po zadania od Mistrza Gry. Na graczy, którzy uplasują się najwyżej w rankingu, czeka przynależność do grupy Our Pride i drobna nagroda-niespodzianka!

» Niedawno nad brzegiem jednego z jezior rozłożyło się wesołe miasteczko! Mieszkańcy mogli tam skorzystać z licznych atrakcji, spędzić czas ze znajomymi i przypomnieć sobie smaki dzieciństwa w strefie gastronomicznej. Była to także idealna okazja na zdobycie dodatkowych punktów w grywalizacji!

» Rozwiązanie sprawy śmierci byłego burmistrza jest trudne, ale nasi dzielni policjanci, z komendantem Jordanem na czele, nie poddają się! Wątek kryminalny rozkręca się nie tylko dzięki pracownikom miejscowej policji, ale też za sprawą mieszkańców, którzy na przesłuchaniach podzielili się wieloma istotnymi informacjami, a podczas grywalizacji zdecydowali się na rozegranie zadań kryminalnych. Zapraszamy do angażowania się w sprawę i tworzenia postaci policjantów - Wasz udział w śledztwie może okazać się nieoceniony!

» Na forum pojawiło się także Deep Lakes News. To tam można znaleźć najświeższe informacje z miasteczka, poczytać najnowsze plotki czy zapoznać się z horoskopem. Instagram gazety i skrzynka pocztowa redakcji są zawsze otwarte dla czytelników!

» Już szóstego sierpnia wyruszy nowy event - Festiwal Żniw! Burmistrz miasteczka, Hannah Dohemy, postanowiła zająć się propagowaniem tradycyjnych produktów i zgodnego z naturą trybu życia. Kto jednak wie, co tak naprawdę kryje się za całym pomysłem na zupełnie nową dla mieszkańców Deep Lakes imprezę?

ODPOWIEDZ ]