Czas Świąteczny!

  
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Zostawiłam polski pbfówek
Podziękował(a): 7 razy | Pomógł(a) : 33 razy

#56904 07 gru 2021, 17:27

Grudzień, czas przygotowań do Bożego Narodzenia. W domu już powoli zaczyna się myśleć nad prezentami, co trzeba zamówić, czego brakuje. Czy kot potłukł wszystkie bombki w tamtym roku? Czy zamówić wcześniej prezenty jakby kurierzy mieli opóźnienia?
Na Edenie też zaczynamy się przygotowywać do świąt, stąd mamy dla was wydarzenie z okazji Bożego Narodzenia.

1) Przygotowania ozdób świątecznych

Na święta trzeba się jakoś udekorować. Celem jest stworzenie grafik/kodów o tematyce świątecznej! Nie ograniczamy co to ma być - mogą to być świąteczne avatary (tematyczne, albo rysunkowe, albo po prostu avatary z wizerunkiem realnym związane ze świętami), coloringi albo akcje do programów graficznych, które przerobią twój avatar na świąteczny, cracki, gify, podpisy, ogłoszenia. Co wam tylko przyjdzie do głowy. Tak by każdy mógł się przystroić z okazji nadchodzących świąt!

Prosimy o zgłaszanie wrzuconych świątecznych rzeczy w tym temacie, dając link do tematu gdzie się znajdują.

2) Rozmowa przy wigilijnym stole

Nie ma od tego ucieczki. Trzeba porozmawiać przy stole, na tematy, które nie zawsze są dla każdego wygodne! Mam nadzieję jednak, że nowa dyskusja w Okiem Edenu, będzie jednak czymś przyjemnym. Co sądzicie o eventach świątecznych na forach?

3) Opowieść wigilijna

Święta bez śniegu i jedzenia to nie święta. Ale czasem zdarzy się, że wyskoczy znienacka jakiś krwiożerczy renifer, cybernetyczny Święty Mikołaj, niezadowolony elf w świątecznym przebraniu lub zakręcona pracownica sklepu z czarodziejskimi gadżetami. Co wtedy? Trzeba samemu się przekonać i rozegrać sesję na swoim forum lub samodzielnie zaplanować następne wydarzenia. Zachęcamy gorąco do udostępniania świątecznych sesji i scenariuszy na grudniowe eventy. Link do tematu.

Za udzielenie się w każdym z tych tematów czekają na was nowe, unikalne odznaki (po jednej na każdy podpunkt).

Miłej zabawy! :<3:

~ Administracja Edenu
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.

Awatar użytkownika
O mnie
tworzę avatary i znowu dałam się wkręcić w forko
Moje RPGi
zarządzam bazarem z avatarami i forum urban fantasy jericho
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 58 razy

#56907 07 gru 2021, 17:57

Świąteczne avatary z tematu Boże Narodzenie :<3:
Uroczyście przysięgam, iż knuję coś niedobrego.

Obrazek

avatary || kody || zasoby pbf

Obrazek

 Zablokowany