Overwatch: Last Chance [RP]

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
 Crimson Rose#9033

#54514 16 gru 2020, 18:20

Obrazek

W roku 2069 świat jest pełen nowinek technologicznych, geniuszy i ciągłych konfliktów. Wszyscy pracują w imię lepszego jutra, bo wojna zmieniła nas jako gatunek. Pokazała nasze słabości. Byliśmy leniwi. Chcąc wyręczać się robotami, doprowadziliśmy do buntu maszyn – kryzys omniczny zmienił świat. Nastała trzecia wojna światowa, która doprowadziła do osierocenia milionów dzieci, pogłębienia różnic w rozwoju technologicznym obszarów świata i biedy wielu rodzin.

Na szczęście konflikt nie był długotrwały. Najodważniejsi i najbardziej utalentowani ludzie z całego świat stworzyli grupę uderzeniową, która pomogła zakończyć wojnę. Po wszystkim zostali międzynarodowymi bohaterami i zaczęli prowadzić Overwatch – organizację pokojową powołaną przez ONZ. Po dwudziestu latach pracy sławny Jack Morrison dowodzi ugrupowaniem złożonym z tysięcy ludzi różnych narodowości. Naukowcy, żołnierze, odmieńcy i awanturnicy. Razem w imię lepszego jutra!

Jednak nie wszystkim podoba się istnienie Overwatch. Ich wrogowie stają się coraz bardziej aktywni. Po czyjej stronie walczyć będzie twoja postać? Witamy wśród nas, agencie... Pamiętaj tylko o jednym. Czasem lepiej nie ufać swoim współpracownikom.Overwatch: Last Chance zaprasza nowych użytkowników.

Jeśli lubisz fabuły przygodowe, oparte na walkach i konfliktach, odnajdziesz się świetnie wśród naszych graczy. Wyróżniamy się ciekawym podejściem do eventów i wątków grupowych. Na naszym serwerze, oprócz pisania wątków, masz możliwość uczestnictwa w sesjach RPG, które odbywają się na kanałach głosowych i są częścią fabuły. Są dostosowane również do graczy, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w RPG. Oczywiście nie są obowiązkowe.

WCZEŚNIEJSZA ZNAJOMOŚĆ UNIWERSUM NIE JEST WYMAGANA.


Dołączysz?
Bohaterzy z międzynarodowej agencji pokojowej, niebezpieczni szpiedzy, wykwalifikowani najemnicy, międzynarodowi terroryści, futurystyczny gang kowbojów, a może architekci tkający światło?

Kim stanie się twoja postać? Witamy w świecie Overwatch, agencie...
Ostatnio zmieniony 18 maja 2021, 15:18 przez Crimson_Rose, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
 Crimson Rose#9033

#55327 22 lut 2021, 15:12

Link do serwera discord, na którym organizowane jest rp:

https://discord.gg/zb5rcHWYAW

Awatar użytkownika
 Crimson Rose#9033

#55824 26 kwie 2021, 0:07

Nowe ugrupowanie wkracza na serwer Overwatch: Last Chance. Czy dołączysz do buntu maszyn?

Bójcie się, bójcie się zmian! Albowiem nadejdą one prędko. Czas ludzi nie będzie trwał wiecznie! Nastał nowy czas! Czas Sektora Zero!

Sektor Zero to ekstremistyczna grupa terrorystyczna, która wykorzystuje brutalne metody, by zrównać prawa omników i ludzi. Chcieliby stworzyć własne państwo. Niektórzy z nich tak bardzo nienawidzą ludzkości, że pragnę wyginięcia całego gatunku lub zniewolenia go. Działają głównie w Wielkiej Brytanii, mając swoje podziemie w sercu Londynu, jednak swoją ideologią wpływają na jednostki w całym świecie.

Kraj po wojnie został odbudowany przymusową pracą omnickich robotników, którzy wykonywali niebezpieczną i uciążliwą pracę, ale odmówiono im podstawowych praw i obywatelstwa. Omniki podlegają obowiązkowej rejestracji i ścisłej kontroli jednostek mundurowych. To powoduje, że radykalna grupa ma spore wsparcie angielskiej populacji omników.

Awatar użytkownika
 Crimson Rose#9033

#56010 18 maja 2021, 15:14

Technologia miała sprawić, że świat stanie się lepszy? Jasne... Witamy na przełomie lat 60./70. XXI wieku. Trzecia wojna światowa już za nami, a wywołana została przez inteligentne roboty, które postanowiły walczyć o swoje. Mamy tutaj superżołnierzy, ludzi z supermocami i wszczepami, fajny nowoczesny sprzęt i jeszcze więcej problemów na głowie. Zniszczone gospodarki, zbliżającą się katastrofę klimatyczną, przepaści ekonomiczne i dużo sierot, których rodzice zginęli podczas wojny. Młodych dorosłych nazywamy "pokoleniem Overwatch" na cześć międzynarodowej organizacji pokojowej i bohaterów z nią powiązanych.

Ci, którzy nasłuchali się opowieści o wojnie, zwykle wyrastają na dwa typu ludzi - superbohaterów albo przestępców. Tych drugich jest cała masa. Terroryści, likwidatorzy robotów, oszuści podatkowi, członkowie anarchistycznych gangów. Overwatch ma przez nich naprawdę sporo roboty.

To... Po czyjej stronie staniesz?


Obrazek

Jeśli szukasz tekstówki z...
 • aktywnymi i zaangażowanymi graczami;
 • fabułą, która nie stoi w miejscu;
 • pewnością, że rp nie umrze po miesiącu;
 • rozbudowaną mechaniką, zamiast przypadkowych wyników na kościach;
 • historią, która daje ci poczucie zagrożenia;
 • organizacyjnym porządkiem;
 • dodatkowymi sesjami na kanałach głosowych
...to powinniśmy się poznać. 💙


Czego wymagamy?
 • zapoznania z zasadami, regulamin mamy rozbudowany;
 • stworzenia karty postaci;
 • średniej aktywności (odpis w ciągu 4 dni to nie dużo!);
 • próby ogarnięcia świata i mechaniki, z czym chętnie pomagamy.

ODPOWIEDZ ]