Story of Magic

Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Kontem zajmują się: moonstar~ i Ameba

#54331 27 lis 2020, 10:00

Awatar użytkownika

#54333 27 lis 2020, 10:27

Ocena uniwersum forum:
Czytelnośc opisów świata:
10
Stopień trudności wprowadzenia się do gry:
10
Rozwój głównej fabuły:
10
Ocena graczy:
Zaangażowanie innych graczy:
10
Ocena mistrza gry:
Aktywność MG:
10
Jakośc działań MG:
10
Ocena administracji:
Sprawność działania administracji:
10
Obecnośc adminów na forum:
10
Ocena ogólna:
Ogólna ocena forum:
10
Komentarz własny:
Stosunkowo niedawno dołączyłam do forum. Administracja jak i gracze bardzo pomocni. Wszystkie wątpliwości szybko wyjaśnianie, zaopiekowali się mną cudownie. Polecam, bo jest z kim grać i zaczyna się dziać!
10
10
10
10
10
10
10
10
10
Stosunkowo niedawno dołączyłam do forum. Administracja jak i gracze bardzo pomocni. Wszystkie wątpliwości szybko wyjaśnianie, zaopiekowali się mną cudownie. Polecam, bo jest z kim grać i zaczyna się dziać!

Awatar użytkownika
 cassidy#1474

#54337 27 lis 2020, 23:24

Ocena uniwersum forum:
Czytelnośc opisów świata:
10
Przystępne opisy, bez zbędnego lania wody.
10
Trzeba trochę poczytać, ale w porównaniu z innymi grami - mniej skomplikowana.
Rozwój głównej fabuły:
10
Zawsze jest co robić, a pomocna administracja wspiera graczy chętnych do uczestnictwa w głównej fabule.
Ocena graczy:
10
Zaangażowani i aktywni gracze.
Ocena mistrza gry:
Aktywność MG:
10
Klawiatura pali im się pod palcami. xD
Jakośc działań MG:
10
Perfekcyjna.
Ocena administracji:
10
Świetna komunikacja z graczami.
Obecnośc adminów na forum:
10
j.w
Ocena ogólna:
Ogólna ocena forum:
10
Warto było czekać.
Komentarz własny:
Przyjazna atmosfera, pomocni i kreatywni gracze, dużo możliwości rozwoju postaci. Kochana i cierpliwa administracja, która troszczy się o to, żeby nasze rozgrywki były interesujące, a bohaterowie mieli zajęcie. Wiele możliwości na interakcję z różnymi postaciami. Ciekawe zadania poboczne urozmaicające rozgrywkę i umożliwiające głębsze osadzenie postaci w uniwersum.
Przystępne opisy, bez zbędnego lania wody.
10
Trzeba trochę poczytać, ale w porównaniu z innymi grami - mniej skomplikowana.
10
Zawsze jest co robić, a pomocna administracja wspiera graczy chętnych do uczestnictwa w głównej fabule.
10
Zaangażowani i aktywni gracze.
10
Klawiatura pali im się pod palcami. xD
10
Perfekcyjna.
10
Świetna komunikacja z graczami.
10
j.w
10
Warto było czekać.
10
Przyjazna atmosfera, pomocni i kreatywni gracze, dużo możliwości rozwoju postaci. Kochana i cierpliwa administracja, która troszczy się o to, żeby nasze rozgrywki były interesujące, a bohaterowie mieli zajęcie. Wiele możliwości na interakcję z różnymi postaciami. Ciekawe zadania poboczne urozmaicające rozgrywkę i umożliwiające głębsze osadzenie postaci w uniwersum.
quoth Cassandra

Awatar użytkownika
Moje fora
Story of Magic, Hope Valley
Podziękował(a): 19 razy | Pomógł(a) : 11 razy

#54353 28 lis 2020, 21:21

Ocena uniwersum forum:
Czytelność opisów świata:
10
Tematy są ładnie pogrupowane, wszystko jest jasne i czytelne. Nie trzeba przebijać się przez milion informacji, które cię nie interesuje, by znaleźć to co potrzeba, bo są odnośniki do poszczególnych akapitów na początku tematu. Poza tym, jeśli informacje dodatkowe odnośnie czegoś są w innym temacie, jest on podlinkowany.
10
Jak każde forum fabularne, wymaga przeczytania tego i owego, jednak jak już wspominałam, wszystko jest dobrze opisane, a administracja odpowiada szybko na wszelkie pytania, więc moim zdaniem trudność jest zerowa jak na forum fabularne.
Rozwój głównej fabuły:
10
Trudno jest jak na razie ocenić sam rozwój fabuły - kiedy piszę tę ocenę, forum ma zaledwie miesiąc, jednak już teraz mogę powiedzieć, że akcja ruszyła z kopyta.
Ocena graczy:
10
Gracze ładnie podbijają do siebie po relki, wciągają się w swoje wątki i tak dalej. Wiadomo są wątki bardziej typowe i mniej. Jednak każdy kto czytał wątek na cmentarzu, ten wie co to prawdziwe złoto.
Ocena mistrza gry:
Aktywność MG:
10
Mistrzowie gry, mimo tego że jest ich tylko dwóch, dają sobie radę. Posty są terminowo. Wszystko gra i buczy.
Jakość działań MG:
10
Pomysły są ciekawe i widać, że MG jest przygotowany, że nie zawsze gracze zareagują na pewne rzeczy tak jak on myśli, widać, że rozgrywki nie są prowadzone od szablonu, tylko rozwijają się wraz z postępowaniem graczy, co się zawsze mocno ceni.
Ocena administracji:
10
Normalnie. Idzie całkiem sprawnie, bez większych zarzutów.
Obecność administratorów na forum:
10
Tak jak mówiłam - trudno mówić o niektórych rzeczach, kiedy forum stoi ledwie miesiąc. Jak na razie obie są XD Co jest dobrym znakiem w sumie, bo nie jedno forum zaczynało od nieobecności jednego z adminów i nigdy to dobrze nie wróżyło xD
Ocena ogólna:
Ogólna ocena forum:
10
Forum jest bardzo ładne pod względem estetycznym. Wszystko ładnie ze sobą współgra i ma niesamowity klimat. Mechanika jest rozbudowana, jednak prosta do ogarnięcia.
Komentarz własny:
Forum definitywnie polecam każdemu. Łatwo się na nim odnaleźć, znaleźć miejsce dla siebie. Czy chcesz grać uczniem, profesorem, czy guślarzem, który chce zawładnąć światem - wszędzie cię przyjmą z otwartymi ramionami.
Tematy są ładnie pogrupowane, wszystko jest jasne i czytelne. Nie trzeba przebijać się przez milion informacji, które cię nie interesuje, by znaleźć to co potrzeba, bo są odnośniki do poszczególnych akapitów na początku tematu. Poza tym, jeśli informacje dodatkowe odnośnie czegoś są w innym temacie, jest on podlinkowany.
10
Jak każde forum fabularne, wymaga przeczytania tego i owego, jednak jak już wspominałam, wszystko jest dobrze opisane, a administracja odpowiada szybko na wszelkie pytania, więc moim zdaniem trudność jest zerowa jak na forum fabularne.
10
Trudno jest jak na razie ocenić sam rozwój fabuły - kiedy piszę tę ocenę, forum ma zaledwie miesiąc, jednak już teraz mogę powiedzieć, że akcja ruszyła z kopyta.
10
Gracze ładnie podbijają do siebie po relki, wciągają się w swoje wątki i tak dalej. Wiadomo są wątki bardziej typowe i mniej. Jednak każdy kto czytał wątek na cmentarzu, ten wie co to prawdziwe złoto.
10
Mistrzowie gry, mimo tego że jest ich tylko dwóch, dają sobie radę. Posty są terminowo. Wszystko gra i buczy.
10
Pomysły są ciekawe i widać, że MG jest przygotowany, że nie zawsze gracze zareagują na pewne rzeczy tak jak on myśli, widać, że rozgrywki nie są prowadzone od szablonu, tylko rozwijają się wraz z postępowaniem graczy, co się zawsze mocno ceni.
10
Normalnie. Idzie całkiem sprawnie, bez większych zarzutów.
10
Tak jak mówiłam - trudno mówić o niektórych rzeczach, kiedy forum stoi ledwie miesiąc. Jak na razie obie są XD Co jest dobrym znakiem w sumie, bo nie jedno forum zaczynało od nieobecności jednego z adminów i nigdy to dobrze nie wróżyło xD
10
Forum jest bardzo ładne pod względem estetycznym. Wszystko ładnie ze sobą współgra i ma niesamowity klimat. Mechanika jest rozbudowana, jednak prosta do ogarnięcia.
10
Forum definitywnie polecam każdemu. Łatwo się na nim odnaleźć, znaleźć miejsce dla siebie. Czy chcesz grać uczniem, profesorem, czy guślarzem, który chce zawładnąć światem - wszędzie cię przyjmą z otwartymi ramionami.
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.
Szukajki: 1. I'm aggressive and you know it
2. Z rodziną najlepiej na zdjęciach...

Awatar użytkownika
Moje fora
Story-of-magic
 Przepiór#9750

#54387 01 gru 2020, 20:58

Ocena uniwersum forum:
Czytelność opisów świata:
10
10
Rozwój głównej fabuły:
10
Ocena graczy:
10
Ocena mistrza gry:
Aktywność MG:
10
Jakość działań MG:
10
Ocena administracji:
10
Obecność administratorów na forum:
10
Ocena ogólna:
Ogólna ocena forum:
10
Komentarz własny:
Ciekawy świat, aktywni MG, pomysłowi gracze, miła atmosfera.
10
10
10
10
10
10
10
10
10
Ciekawy świat, aktywni MG, pomysłowi gracze, miła atmosfera.
Przepiór

ODPOWIEDZ ]