Oh, znów Londyn!

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
nie, dziękuję

#46504 01 kwie 2019, 21:38

Notting Hill pisze:
29 mar 2019, 19:16
Ludzie, którzy nie mają pieniędzy lub mają ich mniej, przez mieszkańców Notting Hill uznawani są za tych gorszego sortu, a raczej tak uważa cały świat, tak naprawdę są to jednak normalni ludzie, którym w życiu się poszczęściło i wiele z nich na co dzień przebywa z tymi co pieniędzy mają mniej, dlatego też nie martwcie się (jeszcze nie wiemy jak to ugryziemy) na forum znajdzie się też miejsce dla osób, które już dawno świat zepchnął poza margines, bo może pewnego dnia wygrają w totka?
mam nadzieję, że pomimo skupiania się na Notting Hill, dodacie też wcześniej wspomnianą kupkę gruzu dla mniej zamożnych postaci.
naprawdę nie chciałabym też (i inne osoby, którym nie zależy na bogactwie ich postaci, pewnie mnie poprą), żeby moja postać wygrała w totka, bo jeśli robię z niej kogoś mieszkającego na wyżej wspomnianej kupce gruzu, to z reguły nie chcę, żeby to się zmieniło. uwierzcie lub nie, ale granie postacią z wyższej klasy społecznej naprawdę nie rajcuje wszystkich.

Awatar użytkownika
O mnie
taki mały, kochany bąbelek, z gejowymi wątkami gdzie się da

bułka#6743

#46505 01 kwie 2019, 22:10

hakuna natata pisze:
01 kwie 2019, 21:38
Notting Hill pisze:
29 mar 2019, 19:16
Ludzie, którzy nie mają pieniędzy lub mają ich mniej, przez mieszkańców Notting Hill uznawani są za tych gorszego sortu, a raczej tak uważa cały świat, tak naprawdę są to jednak normalni ludzie, którym w życiu się poszczęściło i wiele z nich na co dzień przebywa z tymi co pieniędzy mają mniej, dlatego też nie martwcie się (jeszcze nie wiemy jak to ugryziemy) na forum znajdzie się też miejsce dla osób, które już dawno świat zepchnął poza margines, bo może pewnego dnia wygrają w totka?
mam nadzieję, że pomimo skupiania się na Notting Hill, dodacie też wcześniej wspomnianą kupkę gruzu dla mniej zamożnych postaci.
naprawdę nie chciałabym też (i inne osoby, którym nie zależy na bogactwie ich postaci, pewnie mnie poprą), żeby moja postać wygrała w totka, bo jeśli robię z niej kogoś mieszkającego na wyżej wspomnianej kupce gruzu, to z reguły nie chcę, żeby to się zmieniło. uwierzcie lub nie, ale granie postacią z wyższej klasy społecznej naprawdę nie rajcuje wszystkich.
otóż to, hakuna dobrze prawi! ja rzadko grywam zamożnymi postaciami, raczej celuję w klasę średnią, a nawet lubię czasem "biedotę"; i myślę że nie tylko ja ;p

Awatar użytkownika

#46511 02 kwie 2019, 18:25

Na pewno dodamy coś dla klasy średniej, już to napisaliśmy i powtarzamy to ostatni raz! Osoby, które nie będą mega bogate, też znajdą swoje miejsce u nas, ale będzie to raczej ilość ograniczona, a nie że nagle całe forum będzie chciało być biedne, bo jak widzicie w naszej zapowiedzi, stawiamy przede wszystkim na jedną dzielnicę z małą dawką innych części miasta. I to jasne, że przez nas nikt w totka nie wygra, bo nie posiadamy Mistrza Gry, był to tylko przykład :roll:

Zajęte wyglądy, dużo osób mówi, że to sprawa drugorzędna, że nie ma, że forum tworzy, ale my mamy, bo w większości to właśnie dzięki naszym postaciom powstaje forum. Wiecie nie znalazłyśmy miejsca dla siebie na ziemi i takim oto sposobem ruszamy na podbój świata z własnym forum! Nie przedłużając, nasze wyglądy to jak na razie: Margot Robbie, Sophie Turner oraz Kit Harington.

Jeśli chodzi o postacie na starcie forum to nie, nie możecie mieć ich multum i mówić nam potem, że heh przecież zrobione na stracie! Nie ma takiej opcji. Jeśli chcecie zacząć na forum przez pierwsze 3 dni z liczbą większą niż jedna postać, to jest to AŻ dwa :lol: jak to się mówi, dajcie palec, a wezmą całą rękę, a tego nie chcemy, więc ograniczenia jakieś też będą!

Awatar użytkownika
O mnie
życie mnie mnie
Moje fora
los angeles
czasem jestem

bryta#1515
 67159542

#46697 09 kwie 2019, 10:21

Jakieś info z placu budowy?
  • Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Czekam na Russel High

#46814 14 kwie 2019, 16:08

Gdzie Londyn? :omg:

Awatar użytkownika

#46912 22 kwie 2019, 10:52

Gdzie Londyn? Tworzy się prężnie i jak tylko może z tym problemem, że jedna z naszych adminek trafiła do szpitala ze swoją córeczką i niestety trochę nam to zatrzymało pracę, ponieważ nie spędza one teraz czasu na internecie, przez co kontakt z nią jest utrudniony! Przez to też data otwarcia Londynu będzie przesunięta na PO majówce!
Z góry przepraszamy za taką zmianę, ale życie rodzinne jest dla nas ważniejsze niż forum :)

Awatar użytkownika
O mnie
Wariatka, która szuka swojej drogi w życiu. Czasami krzyczy, ale ma dobre serduszko!
Moje fora
Los Angeles, bitches!
Czasem słońce, czasem deszcz

#47041 01 maja 2019, 14:45

Jakieś wieści?

#47150 05 maja 2019, 14:02

Macie już może przybliżoną datę otwarcia? <3

O mnie
lubię jeść.
Moje fora
czekam na londyn i inne ciekawe miejsca!

#47264 09 maja 2019, 12:18

Czy wiadomo coś już o Londynie? Jest już po majówce, może chociaż jakaś informacja, czy planujecie się otworzyć, czy jednak projekt padł? Wiem, że ludzie czekają i chętnie by pograli, stąd podbijam moje poprzedniczki z pytaniem. :)