Look up to the sky, see the northern lights

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Ania, Ania, Karo, Panda, Patka
Moje fora
Alaska się buduje
Pomógł(a) : 6 razy

#59661 24 sty 2023, 19:32

@Leire, dziękujemy za bardzo miłą wiadomość :<3:

Bardzo mocno ograniczyłyśmy ilość lokacji na naszym forum, by zachować realia małego miasteczka. Stworzyłyśmy dokładnie dwa bary w formie tematu dla tych, którzy nie przepadają za systemem z samodzielnym zakładaniem tematów i jeden pub będący subforum na wypadek, gdyby tamte były zajęte. Inne popularne miejsca też tworzyłyśmy w większości jako subforum, żeby nie mnożyć tematów. :box:

Awatar użytkownika
O mnie
Dziewczyna poszukująca swojego miejsca
Moje fora
Szkocja| Czekam na Alaske
Podziękował(a): 1 raz
 LuLucifër#4059

#59669 27 sty 2023, 12:21

Wracajcie do zdrowia!
Uważam, że postawienie na subfora to doskonały sposób na odtworzenie tego małomiasteczkowego klimatu. Nie zaśmieca się forum milionem zbędnych lokacji, lecz daje graczom miejsce do gry — bardzo fajnie i widzimy się na otwarciu. Dużo sił zbierzcie do tego czasu <3

Awatar użytkownika

#59670 27 sty 2023, 12:58

Czekam na was, szkoda że nie ten weekend...
No ale nic, zobaczymy, apetyt zaostrzy się bardziej.

Nie wiem czy mam już gorzej z oczami czy nie, ale jest gdzieś napisane jakie wizy bierze administracja i przyjaciele? Będzie miło się dowiedziałam co mogę z listy skleić w swoich założeniach.

<3

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Alaska się buduje

#59679 28 sty 2023, 18:28

@Xayenne @Kurczak dziękujemy za życzenia i miłe słowa. Powoli dochodzimy do siebie i intensywnie pracujemy nad tym by w przyszłym tygodniu móc wspólnie z Wami zacząć grę na forum. :nori:

Co do wyglądów zajmowanych przez administrację oraz naszych dwóch pomocników to pozostają one bez zmian: Richard Madden, Ana de Armas, Jenna Coleman, Charlie Hunnam, Nicolas Simoes, Melisa Asli Pamuk oraz Madelyn Cline.

W następnej zapowiedzi podamy więcej szczegółów dotyczących otwarcia forum. :yay:
2 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
av: fassylover
Moje fora
czekam na Alaskę

#59701 30 sty 2023, 19:27

Dużo zdrówka dla Was <3

I jeszcze pytanie techniczne: czy rezerwacje będą od razu po otwarciu, czy chwilę odczekujemy? I czy wszystkie (wizerunki, miejsca pracy) ruszają o tej samej porze?
up there, you can be anything you want
poszukiwania na Alaskę

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Alaska się buduje

#59705 31 sty 2023, 20:12

@sandman :loff:

Forum zostanie otwarte o godzinie 18:30 w piątek 3 lutego. Rezerwacje miejsc pracy otworzymy 15 minut później, czyli o 18:45, a wizerunki startują równo o 19:00.

Link do forum podamy wraz z ostatnią częścią zapowiedzi, która pojawi się na edenie w piątek w godzinach okołopołudniowych. :toster:
9 Obrazek

Awatar użytkownika

#59710 wczoraj, 13:24

Fajnie <3

Jeszcze jak mogę poprosić o namiary jednej z osób z administracji do siebie. Może być na priv bo jednak no nie znam was to raz a dwa mam kilka pytań takich szczegółowych a nie chce wywlekac to publicznie.

Nic złego, nie bójcie się. Po prostu mam pewne dylematy i też może coś do zaproponowania.

Awatar użytkownika
O mnie
Moje fora
Alaska się buduje

#59712 wczoraj, 16:29

@Kurczak nie ma sprawy, za moment odezwiemy się do Ciebie na pw! :dance: