Demon Slayer

Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
 FeedMySoul#3286

#56557 12 paź 2021, 18:57

Hej! Dziś chcę wam przedstawić zapowiedź forum wzorowanego na mandze Kimetsu no Yaiba. Na ten moment pracę nad forum prowadzi jedna osoba, dlatego też post ten jest poświęcony również zaproszeniu ludzi chcących wesprzeć projekt ;)

Organizacja
Forum stawiane jest na Forumpolish. Na ten moment posiada już layout i jest gotowe do zapełniania o treść oraz graczy. W związku z tematyką forum stawiam na mangove/artowe wyglądy.

Fabuła
Akcja forum dzieje się w Japonii (szok), jednakże cofamy się kilkaset lat wstecz względem wydarzeń znanych z mangi. Konkretny przedział czasowy to era Edo. Organizacja Zabójców Demonów została dopiero stworzona, a w jej szeregach znaleźć można osoby reprezentujące główne rodzaje oddechów. Muzan, przywódca demonów, zaczął prężnie zwiększać szeregi swoich podwładnych. Ich główny cel jest jeden - pozbyć się całej populacji ludzkiej.

Więcej informacji z czasem będzie trafiać do was w kolejnych postach tego wątku. Jak wspomniałem wcześniej, jeśli ktoś chce zaangażować się w projekt to proszę o PW, bądź informację w tym wątku.

Do zobaczenia na szlaku!
2 Obrazek

Awatar użytkownika
 FeedMySoul#3286

#56605 18 paź 2021, 20:58

ROAD TO
HASHIRA
demon slayer
AKTUALIZACJA
z dnia 18/10/2021
Witajcie! Dziś przychodzimy do was z kolejną dawką informacji na temat naszego forum ;)
Skład jest już kompletny i działamy pełną parą, aby dostarczyć wam ciekawe, dobrze zrobione forum. W celu zaspokojenia ciekawości części z was poniżej przedstawiam trochę więcej na temat fabuły i realiów forum ;)

Fabuła forum rozpoczyna się w 1650 roku w Japonii, czyli w okresie Edo. Sześćdziesiąt lat przed wydarzeniami na forum tajemniczy samurai, zdolny rozpalić swoje ostrze do temperatury słońca, niemalże pozbawił życia pierwszego, a zarazem najsilniejszego istniejącego demona, którym był Muzan Kibutsuji. Niestety z niewiadomych przyczyn głównemu antagoniście udało się cudem zbiec z miejsca walki i zaszyć się w nikomu nieznanym miejscu, aby zregenerować swoje rany.
Tajemniczy szermierz, świadomy tego, że na świecie pojawić może się wiele stworzeń, które będą chciały zniszczyć gatunek ludzki, postanowił wziąć pod swoje skrzydła piątkę najzdolniejszych uczniów i wyszkolić ich w tajemnej sztuce walki zwanej "oddechem". Pomimo ogromnych umiejętności i niemalże nieskończonemu potencjałowi żaden z podopiecznych nie był w stanie odtworzyć stylu swojego mistrza. Jednakże w wyniku niezliczonej ilości ćwiczeń udało im się wykreować swoje własne "oddechy", które reprezentowały Wodę, Płomień, Kamień, Piorun oraz Wiatr. W ten oto sposób powstał pierwszy skład Zabójców Demonów, a pierwsi uczniowie nazwani zostali Hashira, czyli filar, którego zadaniem jest obrona gatunku ludzkiego kosztem własnego życia.
W tym samym czasie Muzan również nie próżnował. Wściekły na swoją porażkę postanowił nigdy nie dopuścić ponownie do takiej sytuacji. W tym celu postanowił przekazywać wybranym przez siebie ludziom swoją krew, przemieniając ich jednocześnie w reprezentantów swojego gatunku. Miały one przekazany tylko jeden cel - zniszczyć każdego człowieka, a w szczególności tych władających "oddechami".
Mijały lata, a zażarta walka między zabójcami i demonami wydawała się nie mieć końca. Dzięki swoim wrodzonym zdolnościom demony były w stanie wytrzymać niemalże każde obrażenia. Nie można było powiedzieć tego samego o ich nemesis, których ludzkie ciało nie było w stanie regenerować się w tak samym stopniu. Jednakże do dziś dzień nie zniechęca to śmiałków chcących przeciwstawić się niemalże nieśmiertelnym istotom w celu obrony swoich najbliższych, a także wszystkich ludzi na świecie.
2 Obrazek

#56606 18 paź 2021, 21:50

Byłem strasznie przerażony pierwszego posta - nie wyglądało to na ciekawe, bardziej na coś, co jest robione przez kogoś całkowicie nowego w tym wszystkim. Drugi post już mnie zaintrygował. Widać, że grafika na forum będzie ładna. Od dawna czekałem na pbf związany z Demon Slayerem, nie mogę sie doczekać wystartowania. Na pewno się pojawie i będę grać!

Awatar użytkownika
 FeedMySoul#3286

#56607 18 paź 2021, 23:21

fumi pisze:
18 paź 2021, 21:50
Byłem strasznie przerażony pierwszego posta - nie wyglądało to na ciekawe, bardziej na coś, co jest robione przez kogoś całkowicie nowego w tym wszystkim. Drugi post już mnie zaintrygował. Widać, że grafika na forum będzie ładna. Od dawna czekałem na pbf związany z Demon Slayerem, nie mogę sie doczekać wystartowania. Na pewno się pojawie i będę grać!
Hej! Pierwszy post pełnił funkcję czysto informacyjną i był jaki był ze względu na niedobór grafika. Teraz natomiast mamy już pełen skład, a prace nad samym forum idą sprawnie i gładko. Tak czy inaczej, mamy nadzieję, że nie zawiedziemy twoich oczekiwań, a co więcej, z pewnością będziemy na ciebie czekać!

ODPOWIEDZ ]