Nekron

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Nekron.eu
 Nekrin de Nekrinius#4601

#54157 12 lis 2020, 1:10

Obrazek
To były ostatnie sekundy twego życia na tym świecie, czy to za sprawą zwykłego wypadku czy walki na której szali było twe życie, nie było już nadziei a twa śmierć była nieunikniona... Do momentu gdy nieznana ci siła wyrwała cię z zimnych objęć samej śmierci jak i z świata w którym było ci się urodzić. Będąc po drugiej stronie ciężko było ci określić czy to były już zaświaty, czy druga szansa na życie, na nowym świecie... Świecie gdzie nic nie było ci znane, który ciągle zmieniał sam siebie jak i zmieni ciebie oraz gdzie bez boskiej opatrzności śmierć szybko upomni się o swego uciekiniera...

Witam na Nekronie, uratował on ciebie, teraz ty ten świat...


Obrazek

Czego Nekron wymaga?
 • Discord: Do szybkiej komunikacji oraz przeprowadzania dynamicznych zdarzeń w formie pisanych sesji.
 • Poprawność językowa i gramatyczna: Co nikogo chyba nie zaskakuje, oczywiście każdy może też popełniać błędy, nie jesteśmy maszynami.
 • Chęci: Chęć do pisania, nikogo nie zmuszamy do grania, a najważniejsze jest by każdy czerpał z tego radość.
 • Umiejętności pisania: Co najmniej kilka zdań w odpisie na forum, w przypadku discordowej sesji nie jest to wymagane.
Co Nekron wam oferuje?
 • Życie w nieznanym uniwersum gdzie zderzają się ze sobą różne światy. Autorski świat, rasy, magia, język i wiele więcej...
 • Ogromna swobodna co tworzenia postaci, skąd pochodzi, jakiej jest rasy, jaką ma historię. To wszystko zależy tylko od was i waszej wyobraźni...
 • Ostrej jazdy o walki o przetrwanie na świecie który nie będzie dla was litościwi, przetrwają jedynie najlepsi bądź tacy którzy będą wstanie odłożyć na bok wszelkie urazy i połączyć siły z innymi.
 • Licznych frakcji, wrogich, przyjaznych czy neutralnych, zależnie od tego kim jesteście i z kim jesteście oraz z którymi interakcje nieograniczone
 • Pełną swobodność w kierowaniu swą postacią, możecie zrobić wszystko, możecie zostać kim chcecie. Zabijać innych, rządzić innymi, zakładać nowe frakcje czy żyć gdzieś w spokoju na uboczu, wszystko jest osiągalne, choć zazwyczaj droga jest usiana potem i krwią.
 • Wyrozumiałą administrację oraz kontakt z innymi graczami na discordzie lub czacie forumowym który jest połączony z discordem.
 • Rywalizacja z innymi graczami z którymi nie zawsze będziecie się zgadzać bądź wasze cele będą sobie sprzeczne.
 • Grę prowadzaną przez Mistrzów Gry którzy upewnią się że nie zabraknie wam nowych wrażeń.
 • Rozgrywkę dla każdego RPowicza, nowego czy starego, każdego czeka inna niepowtarzalna historia która nie wymaga znajomości żadnych mechanik czy niewiadomo jakich zdolności pisarskich
 • Na koniec, żywy świat który nada waszym postacią nowy cel, historia która zaciekawi oraz obudzi złe i dobre emocje, fabuła na której będzie mogli odcisnąć swe pięto oraz decyzje które wpłyną nie tylko na was, ale też na innych jak, a czasem na cały Nekron.
Zapraszam wszelkich zainteresowanych na Nekron który żyje już od paru lat oraz będzie trwał kolejnymi latami, a może nawet dłużej.


Nekron
Discord
KONTAKT:
* discord - Nekrin de Nekrinius#4601
* email - Yankesss.RJ@gmail.com
* poprzez forum - MistrzGry

Awatar użytkownika
Moje fora
Nekron.eu
 Nekrin de Nekrinius#4601

#54821 14 sty 2021, 19:34

Powrót do Korzeni


Nekron we swej pierwszej edycji wiele lat temu był PBFem łączącym ze sobą RPG oraz zakładaniem nowej cywilizacji na dziewiczym świecie zaczynając od kompletnego zera wraz z kilkoma set ludźmi którzy wybrali cię jako swego wodza. Było to dość unikalne doświadczenie które wielu się podobało, ciężkie jednak do prowadzenie w tamtym czasie i wymagające od wszystkich zbyt wielkiego zaangażowanie.

Teraz jednak po wielu latach zamierzamy po części wrócić do tamtych czasów, nie będzie to to samo, jednakże ponownie umożliwimy naszym graczom stworzenie własnej cywilizacji na dzikim świecie oraz poprowadzenie jej ku świetlistej przyszłości lub ku szybkiej zagładzie zależnie od decyzji podejmowanych przez graczy. Więcej informacji na ten temat na samym forum.


ODPOWIEDZ ]