Vatt'ghern — Wiedźmin PBF

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Najlepsze forum wiedźmińskie w Polsce.

#52392 31 maja 2020, 17:14

2 kwietnia 1268 roku — po siedmiu latach wyniszczających wojen, Królestwa Północy podpisują z cesarstwem Nilfgaardu traktat pokojowy w Cintrze, zwany od tamtej pory Pokojem Cintryjskim. Wojenna zawierucha zmieniła oblicze świata na dobre, a Północ pozostawiła choć wolną, to słabą, zrujnowaną i dymiącą jeszcze pożogą. Cesarz Emhyr van Emreis liże zranioną dumę nad Albą, północni władcy usiłują odbudować ład na swoich włościach, spierając się o rozdarte przez cesarstwo terytoria.

Na splamionych krwią błoniach wczorajszych bitew grasują trupojady wydłubujące szpik oraz mięso spod zaśniedziałych pancerzy. Rozzuchwalone bestie zaglądają w okna chałup. Po gościńcach tułają się sieroty, wdowy i wysiedleńcy, padając łatwym łupem bandytów oraz dezerterów. Kupieckie karawany oraz samotni podróżni przemierzający trakty znów nasłuchują wśród ostępów złowrogiego świstu strzał. Do lasów powróciły komanda Scoia’tael, zdradzone przez Dol Blathanna oraz Nilfgaard.

W mroźne wieczory wiatr wyje jak potępieniec, a w jego skowycie, wśród deszczu, wśród gromów i błyskawic, słychać tętent Dzikiego Gonu.

Przełom Yule i Imbaelk, rok 1272 — roztopy. Zima spływa z gór lodem, a doliny poniżej zaczynają oddychać ciepłym powietrzem. Upływają cztery lata od podpisania Pokoju Cintryjskiego. Niektórzy powiadają z nadzieją, że oto Północ przetrwała Czas Ognia i Pogardy. Inni, że ten czas dopiero nadchodzi.


Oferujemy:


Obrazek Świat utrzymany w duchu prozy Andrzeja Sapkowskiego – dorosły i fabularnie przemyślany.

Obrazek Ciekawie zaplanowane przygody, skrojone pod oczekiwania graczy.

Obrazek Cieszącą oko, dopracowaną kolorystycznie szatę graficzną połączoną z wygodnym layoutem.

Obrazek 161 unikalnych i wciąż rozbudowywanych lokacji opisujących okolice Delty Pontaru.

Obrazek Bogactwo ilustrowanych artykułów, treściwie przybliżających świat gry.

Obrazek Sprawiedliwą i nieskomplikowaną mechanikę pozwalającą na satysfakcjonujący rozwój postaci.

Obrazek Liczne udogodnienia: wewnętrzny system rzutów, immersyjne ogłoszenia, mapy do starć.

Obrazek Zaangażowaną i pomocną graczom administrację.

Obrazek Regularne aktualizacje i nieustanny rozwój forum.

http://vattghern.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Najlepsze forum wiedźmińskie w Polsce.

#57463 29 sty 2022, 14:53

Obrazek

Najnowsze aktualizacje:
  • Rozszerzenie świata gry o Cztery Królestwa Kontynentu — swoboda przemieszczania się poza Novigrad do 17 różnych miast w Redanii, Temerii, Aedirn i Kaedwen. W sumie 200 nowych lokacji do gry.
  • 130 zadań do znalezienia na tablicach ogłoszeń. Każde z nich to gotowy scenariusz na krótką przygodę: polowania na potwory, wątki polityczne i lokalne wydarzenia.
  • Odnowiona szata graficzna — poza dodatkowymi subforami z grafikami i opisem, odświeżyliśmy nasz nagłówek, przygotowaliśmy nowy zestaw ikon oraz poprawiliśmy rozdzielczość, dzięki czemu forum wyświetla się lepiej na szerszych monitorach.
  • Nasz serwer discord ma teraz nowe rangi i kanały z pojawiającymi się cyklicznie notatkami i newsami na temat wiedźmińskiego uniwersum, rozbudowany offtop i kanały tematyczne.
  • Nowe plany — nowa aktualizacja fabularna podsumowująca dotychczasowe wydarzenia i cykliczne eventy. Na horyzoncie Dziki Gon oraz plaga Catriony.

Rozszerzenie fabuły na Kontynent — w sumie 200 nowych tematów fabularnych, 130 gotowych zadań na tablicy ogłoszeń.
Obrazek

ODPOWIEDZ ]