Spectrofobia

Awatar użytkownika

#52299 16 maja 2020, 16:11
Zastanawiałeś się kiedyś, czy faktycznie istnieje coś po drugiej stronie Lustra?

  Porzuć Świat Ludzi i przekonaj się sam, zagłębiając się w fantastycznych krainach: Szkarłatnej Otchłani, przedsionka, w którym ścierają się rzeczywistość i magia, oraz Krainie Luster w równej mierze pełnej najwymyślniejszych cudów co przerażających wynaturzeń.
  Po czyjej staniesz stronie? Czyją sprawę wesprzesz?
  MORII zrzeszającej ludzkich badaczy, którzy dla wiedzy i władzy nie cofną się przed niczym? Stowarzyszenia Czarnej Róży strzegącego sekretów i tajemnic za Lustrem? Anarchs chcących wyzwolić uciskane przez władzę rasy? A może chcesz się tylko wzbogacić i dołączyć do Czarnych Kart?
  Choć czy nie lepiej byłoby wesprzeć tych, którzy są za słabi by dziś walczyć z najpotężniejszymi graczami? Wspomóc piracką kompanię Blackteetha, prowadzić nielegalne interesy dla jednego z mniejszych gangów czy walczyć z działalnością MORII i ich nieetycznymi eksperymentami jako zwykły, prosty człowiek.
  Ostatecznie nic nie stoi na przeszkodzie, by uciec do zacisznego domku gdzieś w Szkarłatnej Otchłani, bądź gdziekolwiek indziej, zamieszkać z gromadką Dachowców i nie przejmować się problemami wielkiej polityki lub zostać najemnikiem, który wesprze każdego kto zapłaci.
  Nie zapomnij o ponadczasowych istotach z najdalszych zakątków Krainy Snów, które coraz częściej stanowią zagrożenie dla mieszkańców Trzech Światów. Jedynym, którzy stoją na ich drodze są członkowie Bractwa. Choć może lepiej przyłączyć się do enigmatycznego Kultu Snów, by zmienić rzeczywistość w najgorszą z sennych mar?
  Popadnij w kapelusznicze szaleństwo albo dzierż berło władzy Upiornego Arystokraty. Przemierzaj świat w ożywionej skorupie Marionetki lub osiądź w którymś z osobliwych miast.
  Możliwości jest bez liku – od Ciebie zależy co i jak będziesz odkrywał.

❧ ❧ ❧

Działamy nieprzerwanie już dekadę, lecz idziemy z duchem czasu. Kontynuujemy grę pod nowym adresem i w otoczeniu budującej atmosferę dziwności szaty graficznej.
Jesteś zainteresowany?
Dołącz do rozgrywki wybierając spośród ponad dziesięciu ras, weź udział w globalnych i sezonowych eventach oraz licznych wyzwaniach specjalnych, m.in. balach, polowaniach na Koszmary i wyprawach na niezbadane Wyspy Księżycowe.
Zapraszamy na wspólną herbatkę również na Discordzie i Facebooku!

ODPOWIEDZ ]