Arrowgard

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Arvelis oraz Dissidia Final Fantasy
 Hazel#6347
 54527003

#53346 13 wrz 2020, 22:00

Gladesforth było niegdyś piękną wyspą pełną różnorodnej roślinności i wszelkich surowców. Nikomu niczego nie brakowało. Nie istniał podział na bogatych i biednych - wszyscy byli sobie równi, w czasach kryzysu każdy każdemu starał się pomagać jak tylko mógł. Od zarania dziejów pieczę nad wyspą sprawowała Ruath - jeden z niewielu już żyjących w tamtych czasach Niebiańskich Smoków. Wszyscy ją kochali, wychwalali, a nawet urządzali święta na jej cześć składając wszelkiego rodzaju ofiary. Młoda wówczas smoczyca była wyjątkowo ufna i opiekuńcza wobec wszystkich stworzeń żyjących na wyspie. Och, jakże wszyscy radowali się na wieść, gdy okazało się, że Ruath spodziewa się potomka!

A przynajmniej... Tak z początku się wydawało.

Arrowgard to serwer RP z autorskim światem!
Czego wymagamy?
- Poprawności językowej i gramatycznej
- Umiejętności pisania
- Kreatywnych ludzi z poczuciem humoru!

Co oferujemy?
- Przede wszystkim: autorski świat, otwarty dla praktycznie każdej postaci z uniwersum średniowiecznego fantasy (zwierzęta również!)
- Miłe administratorki, które zawsze są chętne do współpracy
- Otwartą fabułę, która kreowana jest także dzięki pomysłom graczy, a nie tylko i wyłącznie przez administrację
- Stawiamy nie tylko na pisanie RP, ale także na kontakt między graczami! Gadanki integracyjne, pisanie, granie w gry~? Co zechcecie.
- Miejsce do pochwalenia się swoimi pracami artystycznymi
- Konkursy i wiele więcej~

Obrazek
Kliknij w banner, by dołączyć na serwer!

Awatar użytkownika
Moje fora
Arvelis oraz Dissidia Final Fantasy
 Hazel#6347
 54527003

#53441 22 wrz 2020, 0:49

Nadal poszukujemy ludzi do gry, a także Mistrzów Gry! Im nas więcej tym weselej, dlatego też zapraszamy ciepło do naszej niewielkiej rodzinki~ Obecnie niestety nie można już robić zwierząt i magicznych stworzeń, gdyż te limity są zajęte, ale zapraszamy do tworzenia innych ras, w szczególności ludzi~

ODPOWIEDZ ]