Magic Lullaby

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#44222 01 paź 2018, 2:50

Magic Lullaby
Obrazek
Data otwarcia: 26.05.2019 r.Ostatnio zmieniony 12 lis 2021, 20:57 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 5 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#46887 20 kwie 2019, 15:30

#1 Magic Lullaby
Melodia kołysanki dotychczas była cicha i spokojna. Stanowiła jeden z elementów tła, nienachalnie towarzysząc chcącym z nią przebywać słuchaczom. Nigdy nawet nie próbowała zagłuszać pozostałych dźwięków - w końcu była tylko kołysanką, miała określone zastosowanie - ale również nigdy nie przerwała się ani na chwilę.

Aż do teraz.
Przeszłość
Stara Kołysanka zatrzymała się na etapie 2013 roku, który był również okresem jej powstania. Wszyscy wspominamy tamte lata bardzo dobrze, jednakże mamy świadomość, że świat idzie do przodu, a co za tym idzie - również fora. Nasza kołysankowa stagnacja trwała zdecydowanie zbyt długo.

Dlatego też postanowiliśmy to zmienić.


Nowe porządki
● Kolejna odsłona Magicznej Kołysanki powstanie na nowym adresie. Rezygnujemy z forumpolisha na rzecz całkiem innej domeny, dającej większe możliwości.
● Stare forum będzie pełniło funkcję archiwum, do którego będzie można w każdej chwili wrócić, aby poczytać stare sesje, skopiować Karty Postaci itd.
● Rezygnujemy z podziału na "świat uczniów" i "świat dorosłych". Znika Hogwart, odgrywanie lekcji i wylegiwanie się na szkolnych błoniach. Od teraz forum będzie poświęcone wyłącznie postaciom dorosłym, co również ułatwi pracę Mistrzów Gry, ukierunkowując ją na znacznie bardziej ciekawe eventy i rozgrywki fabularne. Oczywiście prowadzenie sesji w Hogwarcie nadal będzie możliwe, ale nie będzie to jednym z podstawowych filarów forum - czarodziejska szkoła magii będzie wyłącznie jedną z licznych lokalizacji przygotowanych do rozgrywek.
● Czas fabularny przeskakuje do stycznia 1980 roku.
● 30 umiejętności, w których można rozwijać postać. Każda z umiejętności podzielona została na cztery poziomy - zerowy, niski, średni i wysoki. Przykładowe umiejętności to: teleportacja, tańce rytualne, tworzenie horkruksów, wyczuwanie aur, gra na instrumencie, alchemia.
● Zostają wprowadzone archetypy, czyli innymi słowy - ścieżki rozwoju postaci. Archetyp będzie wybierany przez gracza już przy tworzeniu karty postaci i będzie czymś niezmienianym. Z archetypami wiązać się będą określone plusy i minusy, przewagi i zawady. Przykładowe archetypy to: archont, wieszcz, czarnoksiężnik.
● Powstanie mechanika moralności postaci. Wiązać się ona będzie z możnością wykonywania określonych akcji, będzie umożliwiała rzucanie konkretnych zaklęć, a także nabycie niektórych z umiejętności.
● Mechanika zostanie całkowicie zmieniona. Fasolki - owszem, zostaną, ale bynajmniej nie w wersji, którą znaliście do tej pory.

A to tylko parę rzeczy, które czekają na Was na nowym adresie.
Czy razem z nami wznowicie melodię kołysanki?Ostatnio zmieniony 11 wrz 2020, 23:47 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 1 raz.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#47203 07 maja 2019, 13:24

#2 Magic Lullaby
Zbliżamy się do końca prac, a już teraz mamy dla Was przygotowaną zapowiedź i kilka drobnych smaczków, które, mamy nadzieję, zachęcą Was do dołączenia do grona graczy odmienionej Kołysanki!
Traktujemy ten temat poniekąd jako zapowiedź. Jako że jesteśmy ciekawi Waszego zdania a w reklamach nie macie możliwości się wypowiadać, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i uwagi otrzymane w Prywatnej Wiadomości na Edenie.
Zapowiedź
W filmiku ukryta jest planowana data otwarcia na którą się nastawiamy. Z tego miejsca dziękujemy Eliasowi, który postarał się i stworzył taką zgrabną zapowiedź!

Z uwagi na opóźnienia związane z przerzucaniem materiałów i dopieszczenia jeszcze kilku elementów, otwarcie forum opóźniło się o tydzień, czyli nastąpi 25-26 maja. Kiedy to nastąpi, wrzucimy nowe ogłoszenie.

Kilka ciekawostek
Przedstawiamy Wam jedną z 30 umiejętności, które opracowaliśmy:

EKSTERIORYZACJA

Eksterioryzacja polega na postrzeganiu świata spoza własnego ciała fizycznego. Pozwala to na poruszanie się, dokonywanie obserwacji i komunikowanie z innymi istotami inteligentnymi, podczas gdy ciało pogrążone jest w śnie lub w głębokim relaksie. Wymaga to niebywałej koncentracji i zrozumienia własnego ja, by móc jak najlepiej rozbudzić w sobie drzemiący potencjał tworzenia projekcji astralnej. Początki bywają trudne, ale dobre przygotowanie samego siebie i zadbanie o warunki zewnętrzne przed zapadnięciem w sen sprzyjają podjęciu eksterioryzacji. Należy jednak pamiętać, że jeśli jakiś czarodziej się zapomni i będzie zbyt mało uważny, to jego powrót do swojego ciała może być utrudniony.
Osoby, które posiadają trzecie oko, widzą osoby znajdujące się poza swoimi ciałami.
Obrazek
Z eksterioryzacją eksperymentowano już w dawnych czasach, kiedy czarodzieje musieli uciekać i ukrywać się przed depczącymi im po piętach mugolami oraz osobami, które swoją magię wykorzystywały w celu pomocy niemagicznym w polowaniach. Mówi się, że pierwszymi, którzy w pełni odkryli potencjał drzemiący w eksterioryzacji, byli Indianie. To właśnie oni zapoczątkowali porozumiewanie się ze swoimi sprzymierzeńcami na odległość i to między innymi ta umiejętność pomogła im przetrwać liczne kolonizacje, powstania i niewolnictwo.

MECHANIKA EKSTERIORYZACJI

Poziom zerowy
Osoba świadomie śni, jest w stanie w jakimś stopniu kontrolować swój sen, ale nic poza tym. Jeśli będzie jednak długo ćwiczyć, będzie miała szansę manipulować poszczególnymi elementami. Może jednorazowo, za każdym razem, gdy zasypia, rzucić k6. Wynik 1 to obudzenie się, 2 i 3 to świadomy sen, którym jest w stanie w miarę kontrolować, 4 i 5 to doświadczenie eksterioryzacji przez kilka sekund, a 6 doświadczenie eksterioryzacji jak na poziomie niskim.

Poziom niski
Można opuścić swoje ciało, ale jedynie na odległość danego pomieszczenia czy najbliższej okolicy, tak do 50 kroków. Należy przy tym często patrzeć na swoje ciało, bo w innym przypadku następuje przebudzenie. Osoba słyszy i widzi wszystko, co dzieje się wokół jej ciała. Żeby zwiększyć swoje możliwości, można rzucić k6. Wynik mniejszy niż 4 skutkuje natychmiastowym obudzeniem i bezsennością. Wynik 4 i wyższy skutkuje niewielkim zwiększeniem odległości od swojego ciała, tak na kilka dodatkowych kroków.

Poziom średni
Możliwości na poziomie średnim się zwiększają. Osoba może opuścić swoje ciało i przenieść się w miejsca, które są jej znane, o ile nie są za daleko. Słyszy i widzi więcej, jest w stanie również na chwilę doświadczyć też innych bodźców. Żeby zwiększyć swoje możliwości i spróbować wytworzyć dźwięk podobny do szeptu, który ktoś będzie w stanie usłyszeć, można rzucić k6. Wynik mniejszy niż 4 skutkuje bólem i natychmiastowym powrotem do miejsca, gdzie znajduje się ciało. Wynik 4 i wyższy skutkuje wytworzeniem dźwięku, który przypomina świszczący podmuch wiatru atakujący czyjeś ucho.

Poziom wysoki
Osoba opanowała eksterioryzację do tego stopnia, że może iść gdzie tylko chce, nawet do miejsc, w których nigdy nie była, ale o których istnieniu wie. Widzi innych, którzy też przebywają poza swoimi ciałami. By iść do miejsca stworzonego magicznie lub otoczonego silną magią, należy rzucić k6. Wynik poniżej 3 skutkuje problemem powrotu do swojego ciała. Wynik 3 i wyższy skutkuje swobodnym przeniesieniem w wybrane miejsce.

Można wybrać jedną z dwóch specjalizacji, dzięki której możliwe będzie zwiększenie swojej eksterioryzacji.
Do wyboru jest:
- zjawa - można ukazać się innym ludziom pod postacią błękitnej zjawy, jednakże bez możliwości mówienia i podnoszenia przedmiotów. Jest jednak możliwe wskazanie komuś drogi lub miejsca, w którym znajduje się ciało.
- szept - żywi ludzie słyszą każde słowo, które zostaje wypowiedziane przez projekcję astralną. Nie jest jednak ona widoczna.

A także opisy dwóch archetypów z kilku dostępnych:

ŚLEDCZY

Postać skupia się przede wszystkim na szukaniu poszlak, łapaniu przestępców, ochronie społeczeństwa przed zagrożeniami, a czasami wszystkie jej działania sprowadzają się do tego, by dopaść kogoś, kto wyrządził jej jakąś krzywdę. Nie boi się podejmować ryzyka, jakim jest utrata własnego życia w imię swoich ideałów czy celów. Wykorzystuje zarówno znajomość zaklęć i eliksirów, jak i własny mózg.

ODKRYWCA

Postać skupia się na odkrywaniu nowych rzeczy, zazwyczaj w tematyce, która jest jej bliska. Bywa pochłonięta badaniami lub nauczaniem. Sprawdza stare miejsca lub artefakty, które tylko wpadną jej w ręce. Zdarza się, że podróżuje, pragnąc odkryć nowe rzeczy, które tylko czekają, aż je odnajdzie.
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:11 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 3 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#47523 26 maja 2019, 23:02

Oficjalne otwarcie nastąpiło. Zapraszamy wszystkich na nowy adres.
#3 Magic Lullaby
Prace nad nową Magiczną Kołysanką zakończone.
Co czeka na ML dla graczy?
● Startowa loteria, którą odnajdziecie w tym miejscu!
● Temat do zgłaszania znalezionych błędów!
● Mnóstwo tematów związanych z rozwijaniem postaci i dotyczących świata przedstawionego, a także pierwszy rozdział fabularny, z którym można zapoznać się na miejscu!


Nie czekaj i sam się przekonaj.Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:20 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 3 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#47784 08 cze 2019, 23:44

Nastąpiły zmiany techniczne związane z systemem czarowania, trwa loteria czerwcowa, a także rozpoczęto pierwszy event.
#4 Magic Lullaby
Najnowsze wieści
● Trwa pierwszy event "Niech żyje wolność i swoboda". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na protest czarodziejów przeciwko restrykcyjnym zasadom odnośnie ukrywania świata magii przed mugolami.
● Trwa loteria czerwcowa, w której czekają na graczy zadania różnego rodzaju - zarówno te odnoszące się do archetypu, jak i bezpośrednio do danej postaci! Nowi nadal mają szansę dołączyć do zabawy i zgarnąć pomocne nagrody. Koniecznie zerknij!
● Dodane zostały nowe wytyczne w kwestii używania czarów w przypadku sesji typowo obyczajowych. Uzupełnione zostały także opisy potencjalnych skutków ubocznych w przypadku poniesienia porażki przy rzucaniu zaklęcia.
● Dodany został temat z chorobami magicznymi.
● Od 10 czerwca postacie, które są związane z Zakonem Feniksa lub śmierciożercami, otrzymają dostęp do ukrytego działu danej organizacji.

Czekamy właśnie na Ciebie.Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:20 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 2 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#48567 11 sie 2019, 15:02

Na forum pojawił się nowy rozdział fabularny, a wraz z nim świeże eventy i wyzwania. Szukamy też chętnych do prowadzenia reklamy naszego forum czy Mistrzów Gry, bo ich nigdy za wiele.
#5 Magic Lullaby
Luty zagościł u czarodziejów
● Pojawił się nowy rozdział. Na reprezentantów czystokriwstych rodów czeka Klub Arystokraty. Do tego Ulica Pokątna i Hogsmeade przygotowują się na Walentynki, a kandydaci na stołek Ministra Magii do konferencji prasowej.
● Część graczy zmaga się z Godziną wilków.
● Wprowadzono kilka zmian związanych m.in. z możliwością wykupienia 50% naraz z wybranego poziomu danej księgi magicznej czy odnośnie samej trilokacji.
● Szukamy chętnych osób do prowadzenia technika kołysankowej reklamy, specjalisty od pierwszaków czy Mistrzów Gry.

Daj się porwać Kołysance.Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:21 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 2 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#49892 30 paź 2019, 13:54

#6 Magic Lullaby
Zimny jak dementor marzec
Po dłuższym okresie milczenia, wracamy ze świeżymi wieściami.
● Jest i nowy rozdział. Oprócz długo oczekiwanego otwarcia kasyna, na graczy czekają nowe wyzwania rozdziałowe, pachnące nowością wyzwania czasowe, oraz misje dla Śmierciożerów, Zakonu i wybranych członków stowarzyszeń.
● Dobry duszek powiedział, że coś się szykuje z okazji Halloween.
● Wprowadzono zmiany związane z czystością krwi, nastąpił podział na rody błękitnej krwi i rodziny czystej krwi.
● Szukamy chętnych osób do prowadzenia Mistrzów Gry, bo im ich więcej tym weselej.

Chodź porozmawiać o magicznych sposobach ogrzania ciała na Kołysance.Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:22 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 2 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#51318 09 sty 2020, 17:58

Rozdział IV zawitał na forum, a wraz z nim mnóstwo wyzwań dla graczy. Wprowadziliśmy spore zmiany w związku z kartami rozwoju, powstał temat dotyczący magicznego handlu. Z chęcią przyjmiemy nowych MG i śmierciożerców, których jest stanowczo za mało.
#7 Magic Lullaby
Ach ten kwiecień, psotny kwiecień
Czas tak szybko mija, że zanim się obejrzymy, a stuknie nam pierwszy rok na nowym hostingu.

● Przychodzimy do Was z nowym rozdziałem. Na graczy czekają nowe wyzwania rozdziałowe. Żeby dać trochę wytchnienia sobie i Wam, w kwietniu nie ma żadnych oficjalnych wydarzeń.

● Loteria grudniowa dobiegnie końca 15 stycznia. Nadal macie czas by zdobyć fajne nagrody.

● Sporym modyfikacjom uległ temat wzoru KR. Od teraz, dzięki Salamandre Ardeliu, funkcjonują kody. Ogólnie mamy nadzieję, że ułatwi to załatwianie wszelkich formalności związanych ze zdobywaniem i wydawaniem fasolek. Nieustająco się dla Was zmieniamy <3

● Gotowy jest też temat dotyczący magicznego handlu.

● Nadal pragniemy Mistrzów Gry, ale równie ciepło przyjmiemy śmierciożerców. Czarny Pan nie może się ich doczekać.

Pieniądze, gobliny, szkice uchwał, tajemnicze morderstwa, wampiry, wilkołaki, rytuały i wiele innych, znajdziesz w nowym rozdziale na Kołysance.Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:24 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 2 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#51835 27 mar 2020, 19:59

Rozdział V pojawił się na forum, a w nim poprawa warunków pogodowych, informacje o utworzonej Amatorskiej Ligii Quidditcha. Zostały utworzone zapisy na dwa mecze, a także na obchody Beltaine. Zrobiło się też zamieszanie wokół wywiadu, którego Minister Magii udzielił Prorokowi Codziennemu.
#8 Magic Lullaby
Znów przyszedł maj
● Na forum zawitał rozdział V. Tym samym czekają na Was kolejne wyzwania rozdziałowe. Oprócz nich, są dostępne dwa eventy w nieco innej niż dotychczas formie:
- 2 mecze Quidditcha w ramach Amatorskiej Ligii Quidditcha
- Głośne Beltaine, które zostało okrzyknięte przez Czarownicę najgłośniejszą zabawą tegorocznej wiosny

● Już niedługo na forum zawita kolejna loteria. Zaglądaj do nas na bieżąco.

● W temacie magicznych szkół, można teraz znaleźć spis absolwentów, co daje dodatkowe możliwości na nawiązanie potencjalnych relacji.

● Trwają poprawki w eliksirach, składnikach i roślinach.

● Mistrzowie Gry i postacie śmierciożerców lub zakonników mile widziane.

Sporty, magiczne zwierzęta, nowe informacje o obecnym Ministrze Magii i czarodziejskie wydarzenie sezonu, znajdziesz w nowym rozdziale na Kołysance.Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:25 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 2 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#52371 27 maja 2020, 19:16

#9 Magic Lullaby
Sto lat, Kołysanko!
Właśnie teraz, zupełnie oficjalnie rozpoczął się urodzinowy tydzień Magicznej Kołysanki! Minął dokładnie rok, odkąd otworzyliśmy się na nowym adresie. Od tego czasu wprowadziliśmy sporo znaczących poprawek, nadal zresztą staramy się by forum prężnie się rozwijało. To wszystko nie byłoby możliwe bez Was i Waszych pomysłów, za co serdecznie dziękujemy!

Przez ten czas:
→ napisaliśmy wspólnie 10,378 postów w 1,379 wątkach
→ zarejestrowało się 149 użytkowników, z czego około 132 ma zaakceptowane Karty Postaci
→ dokonaliśmy poprawek w praktycznie każdym temacie na forum
→ przeżyliśmy 5 rozdziałów fabularnych
→ powstało 26 ogłoszeń administracji

Zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w Urodzinowej Loterii.Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:26 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 2 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#52411 02 cze 2020, 13:04

Rozdział VI obfituje w artykuły Proroka Codziennego. Obecnie jest organizowane spotkanie Klubu Pojedynków, Noc Spadających Gwiazd i pogrzeb nestora Weasleyów. Pojawiły się też nowe wyzwania.
#10 Magic Lullaby
Lato, lato wszędzie
● Na forum zawitał rozdział VI. Tym samym czekają na Was kolejne wyzwania rozdziałowe. Oprócz nich, są dostępne trzy eventy:

- Różdżka w dłoń i do dzieła - pierwsze oficjalne spotkanie Klubu Pojedynków
- Hej, dogonię lato! - Stonehenge kusi niejednego śmiałka swoją obecną prezencją. Odkryjesz wszystkie tajemnice, a może dasz się ponieść uczuciu, gdy nikt nie będzie patrzył? Sprawdź, co przyniesie ci Noc Spadających Gwiazd
- Wspomnienie jest formą spotkania - Weasleyowie są pogrążeni w żałobie. Nie zapomnij złożyć kondolencji.

● Wyzwania, związane między innymi z wysypem artykułów Proroka Codziennego, miotłonoszami, handlem i marzeniami o spędzeniu leniwie dnia.

● Na wszystkich czekają rzuty na ugryzienia, a także na problemy z sowią pocztą. Edryd Nott nie próżnuje, powstała uchwała zaostrzająca przepisy dotyczące wampirów i wilkołaków, miały miejsce dwa głośne morderstwa - Lucy Reece i Septimusa Weasleya. W obu przypadkach pojawił się Mroczny Znak.

● Trwają poprawki w eliksirach i składnikach. Rośliny są już gotowe.

● Mistrzowie Gry i postacie śmierciożerców lub zakonników mile widziane.

Zapuść ABBĘ i chodź do na Kołysankę.Ostatnio zmieniony 12 wrz 2020, 0:27 przez Magic Lullaby, łącznie zmieniany 2 razy.
I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#53020 09 sie 2020, 17:41

Rozdział VII to nowy ogólnoforumowy event związany z masakrą w centrum Londynu i Obliviate. Oprócz tego oczekiwane wesele Evana Rosiera i Adory Lestrange i kolejne informacje z magicznego świata polityki, biznesu i medycyny. Są też nowe wyzwania.
#11 Magic Lullaby
Brzęczała w trawie gorączka lata
● Na forum zawitał rozdział VII. Tym samym czekają na Was kolejne wyzwania rozdziałowe. Oprócz nich, jest dostępny jeden event ogólnofrumowy i ślub:

- Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? - to miała być spokojna noc, ale nie wyszło. Krew, krzyki, a po wszystkim zapomnienie. Miała miejsce wtedy rzeź, a jedną z osób, która brała w niej udział byłeś Ty

- ślub Evana Rosiera i Adory Lestrange - najważniejsze wydarzenie magicznej arystokracji tego miesiąca

● Świeże wyzwania, a w nich, między innymi, ocena ślubu Evana i Adory, spędzanie czasu wolnego na odpoczynku i ploteczkach, picie do rana czy zostanie Bridget Jones.

● Do rzutów na ugryzienia i kłopoty z sowami lubi innymi stworzeniami pocztowymi, dołączyły rzuty na przemianę/głód krwi dla wampirów i wilkołaków. Oprócz tego szykuje się czarodziejski ranking dla graczy.

● Trwają poprawki w eliksirach. Składniki są już gotowe.

● Mistrzowie Gry i postacie śmierciożerców lub zakonników mile widziane. To samo dotyczy pracowników Ministerstwa, Munga, artystów, ludzi biznesu czy nauki - przyjmiemy wszystkich! Mamy zarówno kanony jak i postacie autorskie.

Spakuj manatki i chodź z nami na plażę na Kołysance.I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#53326 12 wrz 2020, 0:40

#12 Magic Lullaby
Kołysanka dla nieznajomej i nieznajomego
● Kołysanka zmieniła swoje szaty. Za co chcemy gorąco podziękować Sethowi i Regisowi. Oprócz tego, czekają na Was:

- Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? - zapisy są już dostępne

- Czarodziejski ranking - kto zostanie forumowym Żejmsem Bontem a kto Prom Queen?

● Śmierciożerców pojawiło się ostatnio więcej, ale kondycja Zakonników nie jest najlepsza! Szukamy więc w szczególności ich, ale nie tylko. Miejsca mamy sporo dla wszystkich. Gwarantujemy, że będzie się działo.

Przygotuj poduszkę i chodź z nami leżakować na Kołysance.I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#53679 17 paź 2020, 14:45

Nowy rozdział, a w nim między innymi śmierć Jamesa Pottera, problemy z sowami i pokaz czarodziejskiej mody. Oprócz tego kilka przeprowadzonych poprawek i loteria jesienna.
#13 Magic Lullaby
To początek końca - sierpień
Rozdział VIII pojawił się na forum, a w nim wyzwania związane z:

- śmiercią Jamesa Pottera i Luciena Rowle'a - w jaki sposób oba zdarzenia są ze sobą powiązane? Czyżby dziedzic rodu Rowle był odpowiedzialny za to, co stało się z synem, byłego już, zastępcy Ministra Magii?

- problemami z sowami - nadeszła druga fala i wszystko wskazuje na to, że wirus zmutował,

- otwartym pokazem mody czarodziejskiej połączonym z dobroczynnym jarmarkiem - jednym z głównych haseł jest walka z agresją i niesprawiedliwością,

- przepowiednią walijskich wieszczów - ponoć odnosi się do wydarzeń, które mają nastąpić pod koniec roku.

● Na forum nastąpiły zmiany w wyzwaniach oraz w temacie fasolek.

● Na wszystkich chętnych czeka loteria jesienna.

● Przytulimy Mistrzów Gry, a także śmierciożerców i zakonników. Posiadamy również takie postacie do przejęcia jak Syriusz Black, Remus Lupin, Severus Snape czy Regulus Black.


Rozdajemy herbatę i parasolki na Kołysance.I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!

Awatar użytkownika
O mnie
Grupa tajemniczych czarodziejów, a wśród nich Crashie i Hidney.
 Disaster#7971

#54593 26 gru 2020, 20:52

#14 Magic Lullaby
Świąteczne nowinki
● Osoby zainteresowane dołączeniem do Zakonu Feniksa zapraszamy na event.

● Pojawiła się Loteria Grudniowa, w której można znaleźć zadania powiązane z zimą, kreatywnością, zadaniami technicznymi i rzucaniem kośćmi.

● Wprowadzamy na bieżąco zmiany w mechanice Quidditcha, którego rozgrywamy na naszym forumowym discordzie, co jakiś czas.

● Przygarniemy postacie kanoniczne, a także śmierciożerców i zakonników. Do przejęcia są takie postacie jak Syriusz Black, Remus Lupin, Severus Snape czy Regulus Black.


Ciasta, radość i zabawa, czekają na Kołysance.I solemnly swear I am up to no good.
Teleportuj się na MLowy discord!