#23 super edeńczycy 2015

Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#15527 01 sty 2016, 16:41

<center><div class="dopost">Super edeńczycy 2015 </div></center>
<br><br>
Kochani! Na co dzień, w natłoku obowiązków, nie zawsze jest moment, abyśmy zdołali Wam za wszystko z oddzielna dziękować i w stópki całować! Wiedzcie jednak, że każdy Wasz w wkład w tworzenie Edenu ma znaczenie i za każdy ten ruch dziękujemy! Naprawdę!
Eden wystartował na początku marca, co daje nam około dziesięciu miesięcy razem. Eden to nie jest tylko administracja, stąd też wyróżniamy poszczególnych użytkowników, bo bez Was Eden by teraz nie istniał.

anika - za ciągłe wstawianie kolejnych tematów z avatarami!
faye - Tobie też dokładnie za to samo!
fassylover - choć często te tumblrowe wygasają i Edeńczycy donoszą na Ciebie, to i tak dziękujemy za nowe ciężarówki z avatarami!
cecille - Tobie też należą się podziękowania za dostarczanie nam avatarów!
insomnia - był taki czas w Twoim edeńskim życiu, kiedy zarzucałaś na nas dużo ciekawych tematów do dyskusji! To też trzeba wyróżnić!
goodaz - tu także należą się podziękowania za wzbogacanie bazy wyglądów Edenu.
konwers - Tobie natomiast dziękujemy nie tylko za pomoc w wyglądach Edenu, ale także za dorzucanie podpisów do naszej bazy.
teszka - za pomoc w tworzeniu wyglądów Edenu!
krucza - za to, że adminowałaś twardą ręką i pomagałaś nam uporać się z kryzysowymi sytuacjami.
eerie - dziękujemy za to, że jesteś przewodnikiem, który poprowadzi każdego po ciemnych korytarzach administracji forumpolish.
twoja stara - za Twoje każde, spontaniczne wejście w dyskusję, które chyba większości z nas poprawia humor.
apple - chyba już każdy, kto dodaje zapowiedź, spodziewa się tam Twojego komentarza, który zawsze podsuwa coś do przemyślenia.

Pamiętajcie, że znajdują się tu po prostu niezwykle aktywne osoby, których obecność jest na forum wyjątkowo odczuwana! Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mogliśmy o kimś zapomnieć, więc nie bójcie się pisać czy tutaj, czy na pw, o tym, że uważacie, że kogoś pominęłyśmy! Niestety nie tworzyliśmy tej listy w ciągu roku (co teraz mogłoby być niezwykle pomocne), ale jeśli nawet Cię tu nie ma, to i tak dziękujemy! <3
Kolejnego roku nam wszystkim życzymy!

ODPOWIEDZ ]