Znajdziesz tutaj galerie twoich ulubionych celebrytów wypełnione przez naszych grafików, a jeśli nie widzisz takiej galerii, to do ciebie należy stworzenie własnego tematu!
REGULAMIN DZIAŁU "AVATARY"
  1. Zgodnie z zapisami regulaminu głównego forum, w dziale Avatary, dodawać mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy Edenu.
  2. W dziale Avatary umieszczać można jedynie zdjęcia. Zabrania się dodawania linków bezpośrednich do blogów umieszczonych na serwisie "tumblr", ponieważ do promowania blogów przeznaczono inną część forum – POMOCNE STRONY.
  3. Zgodnie z zapisami regulaminu głównego forum, zabrania się dodawania nie swoich prac. Grafika bądź kody znalezione na Tumblr lub innych forach/stronach należy umieścić w polecanych stronach wraz z linkiem do źródła.
  4. Użytkownik może opatrywać swoje avatary podpisem.
  5. W tematach z avatarami istnieje znacznik [*avatar], który skaluje większe rozmiary avatarów do rozmiaru 200x320.
  6. Użytkownicy mają obowiązek wprowadzenia nowego wizerunku przez formularz.
  7. Aby dodać wizerunek do bazy, należy odpowiednio wypełnić formularz, który znajduje się w panelu konta: Twoje konto ➞ Formularze.
  8. Wizerunki, które nie będą akceptowane oraz będą usuwane z bazy wizerunków: osoby poniżej 16-stego roku życia; osoby, które popełniły samobójstwo; osoby bez personaliów.
  9. W razie naruszenia punktu 8-mego prosimy o niezwłoczny kontakt z administracją.
Znajdziesz tutaj galerie twoich ulubionych celebrytów wypełnione przez naszych grafików, a jeśli nie widzisz takiej galerii, to do ciebie należy stworzenie własnego tematu!
Współczesne
Kobiety  x  ABC  x  DEF  x  GHI  x  JKL  x  MNO  x  PQRS  x  TUV  x  WXYZ  x  Mężczyźni  x  ABC  x  DEF  x  GHI  x  JKL  x  MNO  x  PQRS  x  TUV  x  WXYZ
766
2258
Re: Palvin Barbara
posy
26 lut 2024, 12:34
74
211
Re: Krajobrazy
ataraxia
22 lut 2023, 16:08
NOWY TEMAT ]

Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.