Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
Regulamin działu "oceny"
Podczas zakładania nowego tematu, uprzejmie prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad.
  1. Temat w dziale ocen może zostać założony przez prywatne konto jednego z administratorów, konto forumowe lub jednego z administratorów Edenu. Temat ocen nie może zostać założony przez innego Edeńczyka nie mającego powiązania z danym tworem (za taką osobę uznaje się aktualnie zajmującą stanowisko w administracji lub wyznaczą przez to forum do zajmowania się reklamą na Edenie). Temat taki nie jest obowiązkowy, ale bardzo wskazane jest jego posiadanie.
  2. Tematy w dziale ocen są tematami otwartymi - oznacza to, że może się w nich wypowiedzieć każdy z Edeńczyków tak długo, jak ocena będzie dotyczyła danego forum. W poście należy wypełnić generowany automatycznie formularz oceniania.
  3. Posty umieszczone w dziale ocen mogą być oceniane przez użytkowników - posty o dużej liczbie ujemnych punktów, po wcześniejszej weryfikacji przez Administrację Edenu, mogą zostać ukryte.
  4. Tematy z działu ocen nie będą usuwane. W wyjątkowych sytuacjach temat z tego działu może zostać przesunięty do archiwum, a w dziale może zostać założony nowy temat dla danego forum. O konieczności takiego działania decyduje Administracja Edenu po kontakcie z administracją danego forum.
NOWY TEMAT ]