Szukasz dla siebie idealnego forum? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
Regulamin działu "Reklamy"
Podczas zakładania nowego tematu, uprzejmie prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad.
 1. W dziale “reklamy” tematy mogą być założone wyłącznie przez użytkownika odpowiedzialnego za dane forum lub przez konto forumowe.
 2. W temacie reklamowym zabrania się prowadzenia dyskusji z graczami.
 3. W temacie reklam - jak sama nazwa wskazuje - powinny być umieszczane reklamy informujące o nowościach i zmianach na danym forum.
 4. Reklama będzie umieszczona w nagłówku edenu tylko i wyłącznie, jeśli użytkownik wypełni poniższy kod i wstawi go do swojego posta.

  CODE: Zaznacz cały

  [reklama]tu wpisz co nowego czeka na użytkowników na Twoim forum - max. 120 znaków[/reklama]
  Zawartość tego kodu nie jest wyświetlana w poście.
 5. Administracja zastrzega sobie możliwość skrócenia umieszczonego przez twórców opisu, jeśli ten przekroczy maksymalną ilość znaków.
 6. Graficzna forma reklamy w strefie forów przysługuje forom, które są nowe na Edenie, zostały właśnie otwarte lub wkrótce zamierzają się otworzyć i ustaliły datę swojego otwarcia.. By taka reklama zdobiła strefę forów, konieczne jest przesłanie grafiki o wymiarach 200x250px (szerokość x wysokość), wraz z krótką sentencją/zdaniem opisującym dany twór do jednego z administratorów. Reklama w tej formie pozostaje przez co najmniej miesiąc, licząc od daty otwarcia. Fora, które się zapowiadają, muszą podać datę otwarcia najdalej w okresie 2 tygodni od dnia bieżącego (a po uzgodnieniu tego z administracją, dopuszczalna jest jej ewentualna korekta).
 7. Fora, które nie są już promowane w wyżej wymieniony sposób, przysługuje promocja w nagłówku strony pt, “nowości z forów”, zależna od udostępniania aktualizacji w dziale reklam
  Administracja zastrzega sobie możliwość umieszczenia krótkiej notki informacyjnej o możliwych sposobach reklamy w każdym nowo założonym temacie w dziale reklam.
Szukasz dla siebie idealnego forum? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
0
0
Nie ma postów
0
0
Nie ma postów
0
0
Nie ma postów
NOWY TEMAT ]

Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.