Szukasz dla siebie idealnego RPGa? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
REGULAMIN DZIAŁU "REKLAMY"
 1. Temat w subforum może zostać założony jedynie przez Konto RPG.
 2. Możliwość publikowania w dziale reklam mają jedynie Konta RPG.
 3. W temacie reklam powinny być umieszczane reklamy informujące o nowościach i zmianach na danym RPGu.
 4. Po założeniu swojego działu opiekunowie danego Konta RPG zobowiązani są do wyboru tematycznej ikonki z podanego działu (basic rounded flat), która trafi do działu odznak oraz do profili Edeńczyków grających na danym RPGu. Należy tego dokonać w terminie nie dłuższym niż tydzień od założenia tematu.
 5. Po założeniu swojego działu opiekunowie danego Konta RPG zobowiązani są do opublikowania w temacie ZAMÓWIEŃ linku do strony (w przypadku forów) lub screenshota (w przypadku serwerów na discordzie), gdzie zamieścili w widocznym miejscu na stronie głównej lub w temacie poświęconym reklamie banner Edenu. W przypadku niewywiązania się z tego podpunktu reklama zostanie przeniesiona do archiwum, a Konto RPG straci kolor. Aby je odzyskać, należy nadrobić dane kroki. Bannery Edenu znajdują się pod tym linkiem.
 6. Reklama będzie umieszczona w nowościach z RPGów tylko i wyłącznie, jeśli użytkownik wypełni poniższy kod i wstawi go do swojego posta.

  CODE: Zaznacz cały

  [reklama]tu wpisz co nowego czeka na użytkowników na Twoim RPGu - max. 120 znaków[/reklama]
  Zawartość tego kodu nie jest wyświetlana w poście.
 7. Administracja zastrzega sobie możliwość skrócenia umieszczonego przez twórców opisu, jeśli ten przekroczy maksymalną ilość znaków.
 8. Reklama na "karuzeli" przysługuje jedynie nowym RPGom. Reklama będzie tam umieszczona tylko i wyłącznie, jeśli użytkownik prześle grafikę o wymiarach 200x250px reklamującą dany twór do jednego z Administratorów.
Szukasz dla siebie idealnego RPGa? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
NOWY TEMAT ]

Na tym forum nie ma żadnych tematów ani postów.