Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
Regulamin działu "zapowiedzi"
Podczas zakładania nowego tematu, uprzejmie prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad.
  1. Dział zapowiedzi jest działem wolnym dla użytkowników - temat może być założony przez dowolnego Edeńczyka lub Konto Forumowe, a w temacie może się wypowiadać każdy użytkownik.
  2. Posty nieodnoszące się do komentowanej zapowiedzi będą usuwane.
  3. Administracja uprasza o zakładanie tematów w dziale zapowiedzi tylko wówczas, gdy nad tworzonym forum prowadzone są realne prace. W przypadku zalążków pomysłów na fora, prosimy o zakładanie tematów w dziale Pomysły na forum lub Wsparcie kreatywne.
  4. W celu lepszej promocji forów, Administracja Edenu zastrzega sobie prawo do umieszczenia krótkiego posta informacyjnego o możliwych sposobach reklamy dla forum w każdym założonym temacie z zapowiedzią.
  5. Możliwa jest dodatkowa promocja forum przed otwarciem. By móc w ten sposób zareklamować swój twór, niezbędne jest przesłanie grafiki o wymiarach 200x250px, wraz z krótką sentencją/zdaniem opisującym dany twór, oraz datą planowanego otwarcia do jednego z administratorów. Promocja w takiej formie może zostać umieszczona na 2 tygodnie przed otwarciem forum.
  6. Do twórcy tematu, w którym nie odnotowuje się aktywności osób odpowiedzialnych za zapowiedziany projekt przez okres 2 miesięcy, zostanie wystosowane PW z pytaniem o aktualność zapowiedzi. Brak odpowiedzi w ciągu tygodnia lub negatywna odpowiedź będą skutkowały przesunięciem tematu do archiwum. Jego przywrócenie możliwe jest po kontakcie z Administracją Edenu.
  7. Tematy z zapowiedzią, po otwarciu danego tworu, zostaną przesunięte do archiwum. Administracje danych tworów uprasza się o otwieranie tematów w dziale Reklam i Ocen możliwie szybko po premierze swoich dzieł. Prosimy także o wysłanie formularza do Bazy Forów (Twoje Konto -> Formularze).
NOWY TEMAT ]