Ogłoszenie #83
Drodzy użytkownicy i użytkowniczki,
Mamy dla Was kilka zmian, nowości oraz szereg uczynionych porządków, które nadal trwają. Małymi krokami działamy zgodnie z Waszymi sugestiami, które wybrzmiały, chociażby w ramach tematu Przyszłość Edenu.

Oprócz tego ruszamy ze świątecznymi zabawami!

Pełne ogłoszenie znajdziecie tutaj.
Miejsce dyskusyjne Edeńczyków. Tu zapoznasz się z zupełnie innym punktem widzenia na sprawy, które nurtują świat PBFów.
Okiem Edenu
Nasze małe centrum wszechświata, oko Saurona. Widzimy wszystko, rozmawiamy o wszystkim, dyskutujemy o tym, co nas najbardziej gryzie!
149
1993
Najważniejszy dział Edenu, gdzie możesz skontaktować się z administracją. Proszę zwróć uwagę na zasady panujące forum!
Strefa użytkownika
Dział stworzony z myślą o użytkownikach Edenu oraz o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach i dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
23
297
Serce Edenu. To tutaj odkryjesz bazę forów skupiającą wszystkie linki w jednym temacie, reklamy, oceny oraz zapowiedzi.
Zapowiedzi
Jesteś ciekawy/a jakie nowe fora pojawiają się na rynku pbf'ów? Chcesz śledzić ich losy od samego początku? Zajrzyj do tego tematu i dowiedz się jak najwięcej.
4
109
Re: Lunaria
Agnis
wczoraj, 21:32
Reklamy
Szukasz dla siebie idealnego forum? Przejrzyj zbiór tych, które zostały u nas zareklamowane, a na pewno znajdziesz coś interesującego!
39
278
Oceny
Posiadasz doświadczenia w grze na jakimś forum i chciałbyś się nimi podzielić? Jeśli dane forum posiada w tym dziale swój temat, możesz w nim wyrazić swoją opinię.
10
116
Re: Morsmordre
ultramaryna
30 gru 2021, 18:12
Niebo grafików i nie tylko. W bazie avatarów realnych i rysunkowych każdy znajdzie coś dla siebie, a tutoriale uzupełnią Twój warsztat.
Wsparcie graficzne
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z obsługą programu graficznego, szukasz pomocy, materiałów czy rad... to skarbnica wiedzy znajduje się w tym dziale!
32
113
Tworzenie crackshipów
shilon
08 kwie 2021, 20:27
Szukasz nowego „gotowca” na podpis, zastanawiasz się, na jakim hostingu postawić swoje forum lub nie działa Ci jakiś kod? Zajrzyj do tej strefy.
Uniwersalne gotowce
Szukasz jakiegoś ładnego podpisu lub wzoru na relacje? Tutaj znajdziesz różne gotowe kody tworzone przez użytkowników Edenu do wykorzystania na dowolnym forum!
216
4324
Re: Podpis #149
Jesse
16 sty 2022, 19:40
Na konkretne hostingi
W tym dziale swoje miejsce znalazły kody, modyfikacje, pluginy i style, które działają tylko i wyłącznie na określonych hostingach czy silnikach. Znajdujące się tutaj rzeczy nie mają gwarancji działania w innych miejscach.
20
223
Wsparcie techniczne
Potrzebujesz pomocy ze stylem, kartą, stworzeniem podpisu, a może coś w profilu nie działa i nie wiesz dlaczego? Chcesz nauczyć się wgrywać forum na hosting? Chcesz nauczyć się pisać kody, ale nawet nie wiesz od czego zacząć? Witamy we wsparciu technicznym.
215
910
Siedziba osób pomysłowych i poszukujących. Miejsce, w którym dzielimy się pomysłami na fora, eventy oraz na rozgrywki.
Pomysły na forum
Masz pomysł na forum, ale nie nadaje się to jeszcze do tego, aby nazwać to zapowiedzią? Chcesz zbadać, czy w ogóle ktoś byłby zainteresowany? Stwórz temat w tym dziale!
10
119
Wsparcie kreatywne
Samo wybranie wizerunku przy tworzeniu postaci, to nie wszystko! Gdzie są jej personalia, dom? Gdzie znaleźć osoby, które kogoś ci odegrają. A ekipę do tworzenia nowego forum lub podbijania najświeższego Second Life'a? Wszystko to znajdziesz we wsparciu kreatywnym.
31
138
Po szalonych sesjach czas na mały odpoczynek w offtopie. Porozmawiaj, podziel się ulubioną piosenką i umów się z innymi Edeńczykami do kina.
Offtop
Tutaj możesz pochwalić się ile znaczków liczy twoja kolekcja znaczków pocztowych, ile nóg ma twój pies, pograć w forumowe wyliczanki, czy nawrzucać na najnowszy odcinek twojego ulubionego serialu. Tak zwany offtop forumowy.
99
3926
 • 49593
  Postów
  8642
  Tematów
  2960
  Edeńczyków
  Nowy Edeńczyk
  1
  Edeńczyk online
 • Agnis, always there, anko, avocado, , bandito, Baskervillain, Bezimienna, BONES, brother_morphine, bubek, ciro, Clonazepam, crashie, crystaleth, cuks, Daisy, Deer, DemonSlayer, diazepamum, Duszek Ezezelek, Echo, Evenori, fassylover, fennec, Hekate, herezja, Houndour, howl, Irysek, Jaga, jealous, kdhn, Kira, Komosa, Lama, lennyface, long beach, Lusia, Luxter, mamacita, Manul, may day, mickey, miss irie, MuchywNosie, Myre, nata, Nightingale, Rebel, RenoOreno, Rosemary, Saiko, Seiu, stoned, STORMBORN, Strigoica, TinTincia, TIS0N, trench, Unthinkable, VAYNER, Warren, Wietrzyca, Wilczek, WinterShield, Xaira, Z, zombie, Zulasia