#10 Czy Edeńczycy bloggują?

Miejsce na tematy w których od ponad roku nikt się nie udzielał.
  

#8416 25 cze 2015, 12:04

Przy reotwarciu Edenu pojawiło się subforum dla blogów. Od tamtej pory świeci ono pustkami. Chcielibyśmy poznać Waszą opinię odnośnie tego tematu:
  • » jak widzicie jego zagospodarowanie?
    » czy sprawdzi się podział na domeny, a w nich linki do szablonów, ciekawych inspiracji do bloggowania?
    » może każdy dostanie swój temat i będzie wrzucał informacje o nowych postach?
    » czy jest w ogóle potrzebny?
To tylko krótkie pytania, które mają być źródłem waszych opinii.
Dodatkowo załączamy ankietę - chcemy wiedzieć kto z Was prowadzi blogi, a jeśli tak, to na jakiej domenie i o jakiej treści - klik
Ostatnio zmieniony 26 cze 2015, 10:50 przez krucza, łącznie zmieniany 1 raz.

#8424 25 cze 2015, 13:11

W sumie nie wiadomo jak to ugryźć. Tematycznie nie odpowiadają mi takie kategorie, bo w sumie tematyka blogów jest wszelaka i wspominając inne forum (gdzie też świeci to pustkami) = nie jest to zachęcające. Bo blogi mają to do siebie, że umieszczane są tam rożne informacje, np ktoś robi avki ale też nagłówki itp, zaś temat dotyczy tylko 1 kategorii. Może temat z nowymi postami na poszczególnych blogach byłby jakąś alternatywą, lub konkurs na najlepszy blog miesiąca) to też jeśli chodzi o fora też mogłoby być) :mrgreen:

#10951 11 sie 2015, 22:12

W związku z przeprowadzoną ankietą zdecydowaliśmy usunąć dział Blogi ze strefy kulturalnej. Sporo osób wypowiedziało się, że Eden nie jest miejscem na reklamy blogów i dyskusje o blogosferze. Naszym oczkiem w głowie są pbfy, więc tak też zostanie.

 Zablokowany