Pytania i propozycje

Dział stworzony z myślą o możliwości skontaktowania się z administracją. W tym dziale możesz ubiegać się o aktualizację profilu, wziąć udział w bieżących ankietach czy dyskusjach dotyczących bezpośrednio spraw forum.
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#60840 25 kwie 2023, 12:24

Jak już wspomniałem wyżej - dane nie są idealne. Jedyne co pokazują, to fakt, że na ich podstawie nie można stwierdzić zmniejszenia aktywności (nawet jeśli pominiemy posty gusto czy posty w pytaniach i propozycjach).

Aktualnie bierzemy na warsztat temat prezentacji, by go zamknąć. Utworzyliśmy dwie ankiety, które (pomijając tę dyskusję) pokażą kierunek i będą zwieńczeniem tego (i tylko tego) tematu. Gdy już ruszymy z miejsca, zajmiemy się kolejnymi sprawami (prawdopodobnie będą to wizerunki, odznaki i format prezentacji - kolejność przypadkowa). Nie wszystko na raz.

@Bezimienna co do odznaki, to odezwę się do Ciebie na PW i wyjaśnimy sprawę bez robienia dodatkowego szumu tutaj. Do reszty wymienionych przez Ciebie tematów wrócimy w nadchodzących dniach, a jeśli tego nie zrobimy, to pingnij mnie (ewentualnie przegadamy to na PW przy okazji).

Awatar użytkownika
O mnie
zapcham ci zlew
Moje RPGi
Dreamy Seattle, Lorne Bay
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 Rezz#2137

#60841 25 kwie 2023, 12:32

To ja jeszcze tylko dodam, że mam dostęp do tego działu tutaj (i pewnie wszyscy inni też :lol:), a coś mi mówi, że nie powinienem xD

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#60842 25 kwie 2023, 12:36

Rezz pisze:
25 kwie 2023, 12:32
To ja jeszcze tylko dodam, że mam dostęp do tego działu tutaj (i pewnie wszyscy inni też :lol:), a coś mi mówi, że nie powinienem xD

Obrazek
Powinno być lepiej. Dzięki za zwrócenie uwagi!

Awatar użytkownika

#60851 25 kwie 2023, 16:41

Yukirin pisze:
25 kwie 2023, 9:48
co się stanie po 5 maja (wedle ogłoszenia jakie wrzuciliście 5 marca, linkowałam wcześniej) z tymi użytkownikami, którzy nie zrobili sobie prezentacji?
Podbijam pytanie. Nie zakładałam żadnej od lat tutaj prezentacji i też chcę wiedzieć co się stanie, jeżeli nigdzie nie ma o tym informacji.

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 14 razy | Pomógł(a) : 2 razy

#60852 25 kwie 2023, 17:09

Z kolejnych spraw technicznych a propos nowej skórki. Prośba aby po kliknięciu na "oznacz wszystkie powiadomienia jako przeczytane" nie wyświetlał się dodatkowo dialog z potwierdzeniem. I tak widać, że zostały przeczytane, bo znikają z listy.

A zazwyczaj klikamy na tę opcję po to aby mieć te powiadomienia jak najszybciej z głowy i skupić się na czym innym.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#60854 25 kwie 2023, 18:43

Izanami pisze:
25 kwie 2023, 16:41
Yukirin pisze:
25 kwie 2023, 9:48
co się stanie po 5 maja (wedle ogłoszenia jakie wrzuciliście 5 marca, linkowałam wcześniej) z tymi użytkownikami, którzy nie zrobili sobie prezentacji?
Podbijam pytanie. Nie zakładałam żadnej od lat tutaj prezentacji i też chcę wiedzieć co się stanie, jeżeli nigdzie nie ma o tym informacji.
Aktualne ankiety się zakończą z dniem 2 maja. Na oficjalne zmiany (także w regulaminach) przyjdzie poczekać do zakończenia głosowania, natomiast patrząc na aktualny stan rzeczy zapewne nic się z nimi nie stanie.
gusto pisze:
25 kwie 2023, 17:09
Z kolejnych spraw technicznych a propos nowej skórki. Prośba aby po kliknięciu na "oznacz wszystkie powiadomienia jako przeczytane" nie wyświetlał się dodatkowo dialog z potwierdzeniem. I tak widać, że zostały przeczytane, bo znikają z listy.

A zazwyczaj klikamy na tę opcję po to aby mieć te powiadomienia jak najszybciej z głowy i skupić się na czym innym.
Odnotowano. W nowym wyglądzie forum zostanie to na pewno poprawione.

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 17 razy

#60858 26 kwie 2023, 12:46

@Elian, a tak orientacyjnie kiedy można spodziewać się tego nowego wyglądu? To jakaś bliższa czy dalsza perspektywa?
(Zastanawiam się nad dopasowaniem kolorystycznym).

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#60859 26 kwie 2023, 12:52

@Black Cat Trudno mi się zdeklarować na termin, bo dużo zależy od projektów, które realizuję dla różnych podmiotów. Eden robię w międzyczasie i przy okazji.

Na pewno chciałbym dopiąć temat w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Moim marzeniem jest wyrobienie się przed rozpoczęciem wakacji, ale jak napisałem wyżej - dużo zależy od czynników zewnętrznych i terminów w innych projektach.

Co masz na myśli mówiąc o dopasowaniu kolorystycznym?

Awatar użytkownika
Pomógł(a) : 17 razy

#60860 26 kwie 2023, 13:03

Elian pisze:
26 kwie 2023, 12:52
Co masz na myśli mówiąc o dopasowaniu kolorystycznym?
Przygotowując temat z zapowiedzią/reklamą itd. nie chciałabym zrobić zbyt kontrastującego kolorystycznie z nowym wyglądem. Nowy wygląd miałby być ciemny, jasny, neonowy? Czy to jeszcze nieokreślone?

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#60861 26 kwie 2023, 13:14

Podstawowa wersja kolorystyczna będzie jasna tj. treść postów to będzie ciemny tekst na jasnym tle (podobnie jak do tej pory). Konkretna paleta barw nie jest dopięta. Poruszaliśmy wśród administracji także temat możliwości przełączania ciemny/jasny motyw, ale nie chciałbym tutaj nic więcej mówić, bo dopiero gdy dopniemy podstawową wersję kolorystyczną, będziemy ogarniać alternatywę.

Awatar użytkownika
Podziękował(a): 14 razy | Pomógł(a) : 2 razy

#60862 26 kwie 2023, 15:29

A czy przy okazji nowego oskórowania da się zrobić tak aby te starsze kody i zapowiedzi, które się zepsuły i są widoczne tylko jako raw HTML, były znowu piękne i wspaniałe? Czy one od zawsze tak wyglądały?

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#60863 26 kwie 2023, 15:43

gusto pisze:
26 kwie 2023, 15:29
A czy przy okazji nowego oskórowania da się zrobić tak aby te starsze kody i zapowiedzi, które się zepsuły i są widoczne tylko jako raw HTML, były znowu piękne i wspaniałe? Czy one od zawsze tak wyglądały?
Ze względów bezpieczeństwa musieliśmy wyłączyć chwilowo działanie HTML w postach. Sporo miejsc zweryfikowałem pod kątem tego czy się coś nie rozsypało, ale nie widziałem tego za dużo więc uznałem że można to bezpiecznie zrobic. Postaram się ruszyć temat z miejsca na dniach i uporządkować kwestie rozsypanych zapowiedzi itd.
1 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 13 razy

 saikoyume

#60880 30 kwie 2023, 10:27

Mogę się dowiedziedziec dlaczego usunęliście avatary które tutaj wrzucałam bez żadnego uprzedzenia i powiadomienia mnie chociażby o tym, żebym mogła je sobie zapisać? To nie były wykadrowane zdjęcia jakiejś celebrytki, tylko rysunkowe avatary z wplecionymi w nie gifami, gdzie niejednokrotnie zmieniałam kolory poszczególnych elementów — to jest kilkanaście do kilkudziesięciu minut pracy w Photoshopie nad jednym obrazkiem. Dlaczego nie szanujecie cudzej pracy i plujecie na użytkowników Edenu?

Edit: znalazły się w archiwum, więc chciałabym się dowiedzieć dlaczego w pierwszej kolejności się tam znalazły.
4 Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60888 01 maja 2023, 11:14

@Saiko rysunkowe avatary znalazły się w archiwum ponieważ nie były aktualizowane od 2018 roku; nie były tez dodawane nowe. Tym tematem jednak zajmiemy się w przyszłości, gdy wrzucimy ankietę o wizerunkach i zasadach dotyczących wrzucania avatarów etc., w tej chwili priorytetem jest dla nas sprawa prezentacji :<3:
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
ukradnę ci pieska jak nie będziesz patrzeć
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 13 razy

 saikoyume

#60889 01 maja 2023, 11:15

medusa pisze:
01 maja 2023, 11:14
@Saiko rysunkowe avatary znalazły się w archiwum ponieważ nie były aktualizowane od 2018 roku; nie były tez dodawane nowe. Tym tematem jednak zajmiemy się w przyszłości, gdy wrzucimy ankietę o wizerunkach i zasadach dotyczących wrzucania avatarów etc., w tej chwili priorytetem jest dla nas sprawa prezentacji :<3:

2018? Interesujace, bo rysunkowe avatary wrzucałam tu w 2020 lub 2021 roku....