#15 mistrz pisania 2020

Awatar użytkownika
O mnie
nikt mnie nie zna, nie wie skąd się wzięłam, ale jestem całkiem fajna
Moje fora
nowa szkocja w fazie tworzenia

#54073 08 lis 2020, 14:57

MISTRZ PISANIA 2020
Aby nie zawiało nudą i abyście mieli pełne rączki roboty (tak jak my teraz poza waszymi oczami), przychodzimy do was z jeszcze jednym konkursem. Rok powoli się kończy, a przed nami pewnie niedługo podsumowanie tego co takiego działo się na Edenie w ostatnim czasie. Jednak zanim do tego dojdzie, zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie!

TEMAT - BOŻE NARODZENIE
Ile ludzi tyle pewnie interpretacji na temat tego święta. Także na forach istnieje wiele możliwości odnośnie Bożego Narodzenia, które przecież obchodzi za równo Harry Potter, mieszkańcy Mystic Falls, czy Warszawiacy!

Z CZYM TO SIĘ JE?
Prosimy Was o przygotowanie opowiadania o tematyce świątecznej mieszczącego się w limicie 200-600 słów mającego na celu forumowy event/tło fabularne.
W tekście powinno się znaleźć ogólne nakreślenie świata, wprowadzenie, które pozwoli postaciom na uczestniczenie w nim oraz rozwój wydarzeń, jaki mógłby zajść w czasie trwania eventu (ale polecamy zatrzymać się najdalej na punkcie kulminacyjnym). Pamiętajcie proszę, że dla nas najważniejsze jest zaprezentowanie w opowiadaniu swojej koncepcji/pomysłu.
Edeńczycy, po przeczytaniu opowiadania, powinni krzyczeć; "Tak, chcę wziąć w tym udział!", "Chcę to zrobić na swoim forum!"

TERMIN - 21:00, 1 grudnia 2020
To dość dużo czasu, dlatego kochani Edeńczycy liczę na waszą aktywność! Wykażcie się jak najlepszą kreatywnością i wyobraźnią.

ZASADY!
  1. Napisany przez Was tekst musi zawierać od 200 do 600 słów.
  2. Wszystkie prace zostaną opublikowane w tym temacie anonimowo i wtedy to właśnie Edeńczycy zdecydują poprzez udział w czterodniowej ankiecie kto powinien zostać zwycięzcą.
  3. W tekście zabrania się używania wulgaryzmów (jeśli są konieczne, prosimy o wstawienie gwiazdek) oraz jakichkolwiek treści obrażających inną osobę.
  4. Tekst proszę wysłać do @VAYNER na PW.
  5. W wysłanej przez was pracy nie może być wzmianki o tym kto jest jej autorem.
  6. Pamiętajcie proszę o tym, że w tym konkursie chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę.
NAGRODA!
  1. Osoba, która wygra zostanie pierwszym członkiem powstającej powoli grupy na forum "laureaci" i będzie mogła cieszyć się przepięknym kolorkiem przez trzy miesiące od ogłoszenia wyników.
  2. Jeśli osoba, która wygra posiada na Edenie reklamę/zapowiedź swojego forum, będzie ono promowane w ogłoszeniu przez okrągły miesiąc od ogłoszenia wyników lub; Jeśli osoba, która napisała "scenariusz" pozwoli na wykorzystanie go na jakimś forum i zgodzi się na jego promowanie, także będzie to miało miejsce przez miesiąc.
  3. Zwycięzca otrzyma także odznakę "mistrz pisania 2020".

Zablokowany