Poszukiwanie ekipy do Aurum Regis

Potrzebujesz administratora? Moderatora? A może poszukujesz grafików i koderów? Ogłoś się tutaj!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Urban Fantasy / Francja / Klimat ShadowHunters + kontent autorski.
Moje RPGi
Esuna, Kaiy (Aurora), Goha (Krwawywojownik) , Paimon, Pandzika

#61833 22 sty 2024, 22:17

Cześć,

Nowy rok… a my poszukujemy chętnych par rąk do pracy nad forum inspirowanym serią The Mortal Instruments Cassandry Clare. Sam pomysł i związana z nim fabuła nadal jest w trakcie tworzenia, dlatego chętnie zobaczymy w naszej ekipie osoby gotowe wnieść coś od siebie.

Kogo dokładnie szukamy? Osób gotowych podjąć się stworzenia opisów na forum (rasy, przedmioty, lokacje, itd.), lubiących tworzyć mechanikę, mających dużo pomysłów, które chciałaby wprowadzić do fabuły i eventów. Przydałaby się nam również dodatkowa pomoc przy obróbce grafiki.

Miło nam będzie, gdy po ukończeniu prac, zechcą one pozostać na forum jako aktywni administratorzy, moderatorzy, Mistrzowie Gry czy nawet zwykli użytkownicy 🙂 To już naprawdę zależy od czyjegoś czasu, chęci i możliwości.

Tak jak już wspomnieliśmy, inspirujemy się i podchodzimy dość luźno do twórczości wymienionej wyżej pisarki. Chcemy zachować pewne elementy z kanonu, inne przedstawić w swój własny sposób. Nie ukrywamy, że posiłkujemy się też różnymi wytworami popkultury w których występują nadnaturalne istoty i klimaty urban fantasy.

Dla zainteresowanych nieco więcej konkretów:

- Forum stanie na Jcink lub Forumpolish,
- Miejsce akcji to stolica Francji - Paryż we współczesnych czasach,
- Fabuła zostanie podzielona na rozdziały. W każdym rozdziale pojawią się nowe wydarzenia i eventy,
- Na forum znajdą się znane z TMI rasy: Nocni Łowcy, Wampiry, Czarownicy, itd. Każda rasa będzie dysponować swoim zestawem umiejętności, a także zostanie podzielona na rody lub frakcje,

Więcej o samym projekcie tutaj: viewtopic.php?f=164&t=12143


Aby skontaktować się z nami, napisz na discordzie: do Esuny (astrebrume) lub Aurora (kaiy4079).

Awatar użytkownika
O mnie
Urban Fantasy / Francja / Klimat ShadowHunters + kontent autorski.
Moje RPGi
Esuna, Kaiy (Aurora), Goha (Krwawywojownik) , Paimon, Pandzika

#61867 30 sty 2024, 17:47

Nadal ogłoszenie jest aktualne :<3:

ODPOWIEDZ ]