Bo do tańca trzeba dwojga

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
O mnie
tequila z domieszką płaczu i kociego miauku
Moje RPGi
Aurum Regis, Magic Lullaby
Bywam
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz

 tequilowagoha

#62433 17 paź 2024, 20:56

ŻYCIOWY BOGIN

Nienawiść to mocne słowo, podobnie jak miłość, którą stanowczo odrzucają. Nie wyobrażają sobie kogokolwiek kochać, ale czy to znaczy, że nie mogą? Może trzeba od czegoś zacząć, na przykład od nienawiści. Z powodu pracy? A może z powodu klasy społecznej? Niech świat się kończy, a oni nadal będą się wykłócać o to co jest dla niego najlepsze. Przeciwnik jest z pewnością od niej niewiele starszy i mądrzejszy. Niby nie potrafią znieść własnego widoku, lecz spojrzeniami wciąż do siebie wracają.

Szukam postaci męskiej, która dla rozrywki, dram i przede wszystkim dla fasolek będzie chętna na relacje w tropie enemies to lovers. Nie jest to mus, a raczej kierunek, w jakim relacja może się rozwijać. Aby połączyć to z rozwojem postaci i fabuły, dobrze byłoby gdyby mieli jakieś powiązania na tle zawodu lub gdyby znali się z przeszłości. Nie liczę na endgame, zależy mi na dobrej zabawie.

TECHNICZNIE:
  1. O mojej postaci można poczytać tutaj.
  2. Nie liczę na tempo F1, mimo że jestem dość sprawna w odpisywaniu.
  3. Można traktować ten wątek jako poboczny.
  4. Jestem praktycznie dostępna cały czas, warto się kontaktować przez Discorda.
  5. Rozwój postaci jak najbardziej wchodzi w grę.
  6. Nie mam skonkretyzowanego planu działania, chcę zaangażowanych graczy w obopólny rozwój.
Jeżeli nie jest to konkretnie co cię interesuje w związku z forum, zajrzyj tutaj i sprawdź co może uda się ulepić.

ODPOWIEDZ ]