Poszukiwany narzeczony

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
O mnie
nic o sobie nie powiem, bo jestem tak nudna, jak to tylko możliwe
Moje RPGi
złap mnie, jeśli potrafisz
Pomógł(a) : 4 razy

#62125 23 kwie 2024, 15:00

Poszukiwany narzeczony

Uznałeś nas za łatwy cel. Nie tylko ją, ale całą naszą, nieco podupadłą rodzinę.
Nasze nazwisko, Mulciber, niegdyś znaczyło wiele. Naprawdę dużo. Nie tylko rządziliśmy Departamentem Tajemnic, ale też zaliczaliśmy się do grona najbardziej szanowanych rodzin w kraju. Nie brakowało nam pieniędzy. Nie brakowało możliwości. Później zaś, jeden błąd przekreślił wszystko, na co pracowaliśmy przez długie lata.
Dzisiaj brakuje nam pieniędzy. Dawnych wpływów. Powiązań. Nie cieszymy się już tak dużym szacunkiem jak dawniej. Nie pozostało nam wiele. Jedynie duma płynąca z pochodzenia. Z zachowanej czystości krwi. Niegdysiejszych osiągnięć, których nikt nam nie zdoła odebrać.
A także znajomości – nie tak liczne jak dawniej, wciąż jednak istniejące.
Pojawiłeś się nagle. Nie byłeś tutejszy. A przynajmniej tak właśnie twierdziłeś. Zaprezentowałeś samego siebie, jako czarodzieja czystej krwi. Pochodzącego z dobrej, szanowanej rodziny. Będącego idealną partią dla niej – mojej jedynej córki. Choć początkowo mieliśmy wątpliwości, ostatecznie zaufaliśmy Tobie. Daliśmy się przekonać, że to wszystko jest prawdą. Ty zaś nie jesteś żadnym oszustem. W końcu jaki oszust starałby się coś osiągnąć właśnie dzięki nam? To nie miało sensu.
Niestety jednak było prawdą.
Obserwowałeś nas przez dłuższy czas. Badałeś grunt. Zbierałeś informacje. Szykowałeś się do kolejnego oszustwa. Kolejnej akcji. Chciałeś coś osiągnąć. Tym razem tutaj. W Londynie. Uznałeś, że akurat my będziemy łatwym celem. Tyle tylko, że nie wszystko jest takim, jak wygląda na pierwszy rzut oka. My nie jesteśmy tacy, za jakich nas uznałeś.
Za wykorzystanie Mulciberów możesz słono zapłacić.

Dodatkowe informacje

To nie tylko moje poszukiwania – w zasadzie są znacznie szersze i związane z rodziną Mulciber. Narzeczonego szukamy dla postaci Sophie Mulciber. W bonusie do rudej dostajesz jej ojca, przyrodniego brata, macochę, wuja, ciotkę, kuzynów. Trochę nas tutaj jest i na nudę nie będziesz narzekać.

Jesteśmy znani jako rodzina o czystokrwistych poglądach. Część z nas należy do grona śmierciożerców bądź ich wspiera. Oszukanie nas może być problematyczne dla Twojej postaci, ale zanim uznasz, że nie warto, a postać będzie szybko do odstrzału… - nie szukamy kogoś na maksymalnie dwie sesje. Ze swojej strony zaproponujemy różne opcje rozwoju tej fabuły.

Chcielibyśmy, żeby Twoja postać nie była tym za kogo się podaje. Przede wszystkim zależałoby nam na tym, żeby to nie był czystokrwisty. Poza tym jednym wymogiem zostawiamy Ci możliwie najwięcej swobody i chętnie pomożemy wszystko dopracować. W razie pytań uderzaj na PW lub na mojego discorda (nea.1).

Konto mojej postaci: http://secretsoflondon.pl/member.php?ac ... le&uid=130
Konto Sophie: http://secretsoflondon.pl/member.php?ac ... le&uid=443
Opis naszej rodziny: http://secretsoflondon.pl/showthread.php?tid=130

aktualne na 23.04

ODPOWIEDZ ]