Każdy znajdzie coś dla siebie!

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Nowy Orlean
 rutilla_

#62071 04 kwie 2024, 13:05

Jako, że otwarcie Nowego Jorku zbliża się wielkimi krokami, postanowiłam wrzucić szukajki dla postaci, które planuje sobie tam ogarnąć. Pomysłów mam całkiem sporo, ale te przedstawione poniżej, podlegają dowolnej modyfikacji, tak aby potencjalny współgracz, czuł się komfortowo z kreowaną przez siebie postacią. Jestem elastyczna i mogę zagrać praktycznie wszystko (oczywiście, jeśli ma to ręce i nogi), hajdy nie są mi obce, ale nie lubię relacji, które opierają się tylko i wyłącznie na nich. Uwielbiam wszelkiego rodzaju dramy i komplikacje, więc na nudę narzekać u mnie nie będziecie.
Dla swoich postaci poszukuję: rodziców, rodzeństwa, przyjaciół, romansów byłych, obecnych, a także takich, które dopiero będą miały szansę się narodzić. Wizerunki poszukiwanych tworów są mi całkowicie obojętne, więc tutaj każdy ma wolną rękę. Oczywiście, w razie potrzeby chętnie pomogę, bądź doradzę przy wyborze!
Tak więc, jeśli nie masz pomysłu na siebie i szukasz punktu zaczepienia, zapraszam w swoje skromne progi i polecam się z całego serduszka! <3

Owen Mansfield - (Wiek: 21 lat) syn znanego polityka . Czarna owca szanowanej rodziny. Wychowany w błędnym przekonaniu, że wszystko i wszyscy mają swoją cenę. Buntownik ze skłonnością do częstego pakowania się w kłopoty, który nie stronił od wagarowania, bójek w szkole i poza nią. Jednak nigdy nie ponosił odpowiedzialności za swoje występki, ponieważ ojciec zawsze wiedział, gdzie i za jakie sznurki pociągnąć, by wybawić niesfornego syna z kłopotów. Bawidamek, który nie stroni od towarzystwa pięknych kobiet, urzeczonych nie tylko jego urokiem osobistym, ale również zasobem pokaźnego portfela...

POSZUKIWANI:

XXX Mansfield - Ojciec, polityk. (Choć tutaj jestem skłonna przystać na drobne ustępstwa i zmiany, bo gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, wpływy, oraz znajomości. Także jest mi w zasadzie obojętne, czym głowa rodu będzie się na co dzień zajmować.) Przedział wiekowy: 45-55 lat
XXX Mansfield - Matka. (Kreacja postaci dowolna) Przedział wiekowy: 45-55 lat
XXX - Starszy brat/siostra. Przedział wiekowy: 27-30 lat
XXX - Starszy brat/siostra. Przedział wiekowy: 23-26 lat
XXX - Młodszy brat/siostra. Przedział wiekowy: 16-20 lat
XXX - Męska paczka przyjaciół, którzy będą wspólnie z Owenem imprezować i szaleć nocami na ulicach Nowego Jorku, ale także wspólnie przeżywać wszelkiego rodzaju wzloty i upadki. (Sztuk 3) Przedział wiekowy: 20-23 lata
XXX - Była dziewczyna. Pierwsza i jak dotąd jedyna miłość Owena. To ona sprawiła, że ten arogancki typek złagodniał i otworzył się na głębsze uczucia. Niestety związek nie przetrwał. Pewnego dnia X po prostu odeszła bez słowa. Kto wie, być może spotykała się z chłopakiem tylko i wyłącznie przez wzgląd na kwestie finansowe? A może to stary Mansfield uznał, że nie jest wystarczająco dobra dla jego syna i pomógł jej zniknąć? Przedział wiekowy: 18-21 lat (Chciałabym. aby teraz po jakimś czasie, przynajmniej rok od rozstania, ponownie pojawiła się w życiu Owena, aby znów wywrócić je do góry nogami. Jednak od razu zaznaczę, że tutaj nie będzie endgejmu. Mam już dla niego kogoś do shipu. Jednak, jeżeli lubisz komplikacje, to możemy razem w pakiecie z jego znajomymi i przyszłą dziewczyną wspólnie podramić!

Barbara (Barbie) Collins - (Wiek: 17/18 lat) Pochodząca z Seattle, młoda dziewczyna, która kiedyś miała wszystko. Dom i kochających się rodziców. Nie potrzebowała niczego więcej od życia. Niestety jej ojciec wdał się w romans, jaki bezpowrotnie zniszczył tę rodzinną sielankę. Rodzice nastolatki oczywiście rozwiedli się krótko przed 15 urodzinami Barbie, a on porzucił córkę na rzecz życia z tamtą kobietą. Matka dziewczyny, robiła co tylko mogła, aby zapewnić córce godny byt. Nie było to jednak takie proste, ponieważ w domu brakowało wielu rzeczy. Ponadto, wkrótce okazało się, że kobieta choruje na raka. Po długiej i nierównej walce z chorobą, ostatecznie umiera. W prawdzie w spadku, pozostawiła dziewczynie rodzinny dom, ale ta musiała go sprzedać, aby spłacić latami zaciągane pożyczki, oraz długi, które namnożyły się w wyniku kosztownego leczenia, jakiemu jej matka była poddawana. Zostając z niczym, Barbara niechętnie zwraca się o pomoc do ojca. Ten chcąc czy nie, zmuszony jest ponownie wziąć ją pod swoje skrzydła. W ten oto sposób, nastolatka przyjeżdża do Nowego Jorku i wprowadza się do niego. W pakiecie dostaje również macochę, oraz jej syna. Cholernie przystojnego tak swoją drogą...

POSZUKIWANI:

XXX Collins - Ojciec dziewczyny. Ich relacje są trudne, ponieważ nastolatka nigdy nie wybaczyła mu tego, że zniszczył ich rodzinę, porzucił ją i nie pojawił się na pogrzebie jej ukochanej mamy. Czy poprawią się teraz, gdy Barbie ponownie z nim zamieszka? Czas pokaże... (Kreacja Collinsa dowolna) Przedział wiekowy: 38-45 lat
XXX Collins - Macocha z piekła rodem. Kobieta delikatnie rzecz ujmując, nie przepada za córką swojego niedawno poślubionego trzeciego męża . (Kreacja macochy dowolna) Przedział wiekowy: 38-45 lat
XXX - Syn macochy. Ich relację widzę jako love-hate. Ona będzie się w nim skrycie podkochiwać, a on całą niechęć, jaką żywił względem jej ojca, (który jest już o zgrozo, trzecim mężem jego matki), przeleje sobie na nią. Przedział wiekowy: 19-21 lat
Czy przewiduję tutaj endgame? Oczywiście, że tak, ale zanim do niego dojdziemy, czeka nas masa ekscytujących gier! Oczywiście pomysł na tę romantyczną relację, podlega dowolnej modyfikacji. Burza mózgów i własne pomysły, mile widziane!
XXX - Damska paczka przyjaciółek, które przy kubełku ulubionych lodów, oraz misce popcornu, będą wspólnie z Barbie plotkować, oglądać ckliwe romanse, ale także wspólnie przeżywać wszelkiego rodzaju rozterki. (Sztuk 3) Przedział wiekowy: 17-20 lat

Po więcej informacji, zapraszam na PW, albo Discorda! <3

ODPOWIEDZ ]