Where were you when I was broken?

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika

#62005 17 mar 2024, 19:53

Indonezyjska plaża, na której miałam oddać siebie w ręce Śmierci. A oddałam się w Twoje. Gdy postanowiłam dalej żyć, gdy postanowiłam przekuć ból w przygodę, gdy na chwilę zostałam sama, pojawiłaś się Ty. Miałam się już nigdy nie zakochać, miałam stronić od emocji, bo jedyna, którą kochałam była po drugiej stronie świata. Jednak Ty zaczęłaś pokazywać mi świat na nowo, a ja znów poczułam jak bardzo go łaknę. Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś poczuje motyle w brzuchu i, choć odczuwam je jakbym zdradzała tą, która odeszła w zaświaty, to gdzieś z tyłu tli się podekscytowanie.

× nutka przewodnia poszukiwań: klik
× Amalia wyjechała wraz z bratem, jego chłopakiem i przyjaciółką do Indonezji. Do niedawna miała to być jej misja samobójcza po śmierci jej narzeczonej, jednak teraz postanowiła stawić czoła życiu
x Szukam kobiety, wiek, zawód, powód przebywania akurat teraz w Indonezji, wygląd, wszystko dowolne
x To może być postać już istniejąca, która z jakiegoś powodu zapragnęła polecieć na wyspę i spotkała tam Amalię w trakcie jednego z trekkingów czy na plaży
x Zależy mi na czymś slowburnowym, czymś co pokaże Amalii, że tam czeka na nią jeszcze cały piękny świat, że nie warto z niego rezygnować
x Duża ilość emocji w postach to to co lubię najbardziej
x To są bardzo elastyczne szukajki, ja sama jestem bardzo elastyczna, możemy pokminić nad nimi razem, odezwij się na dc (lachmaniara) <3

Karta mojej postaci: klik!

ODPOWIEDZ ]