pomyśl, że to sen

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
nic o sobie nie powiem, bo jestem tak nudna, jak to tylko możliwe
Moje RPGi
złap mnie, jeśli potrafisz
Pomógł(a) : 4 razy

#61991 12 mar 2024, 17:51

Dzieci Richarda Mulcibera

W skrócie o rodzicach

Richard Mulciber, jest drugim synem Francisa i Ethel, oraz młodszym bliźniakiem Roberta. Będąc w konflikcie z ojcem, musiał wyjechać z żoną do Norwegii, gdzie założył rodzinę i rozwijał stopniowo wymarzoną karierę Aurora w Norweskim Ministerstwie Magii. Rodzinny biznes wspomagał poprzez załatwianie towaru ze Skandynawii, (np. świece, kadzidła, składniki do ich wykonywania). Jego małżeństwo z Rebeccą Malfoy było aranżowane. Więcej informacji można uzyskać z mojej karty postaci jak i z biografii.

Rebecca Malfoy-Mulciber, żona Richarda i matka jego dzieci. Kobieta wyrozumiała i potrafiąca poradzić sobie z wychowywaniem dzieci jak i utrzymaniem domu. O ile nie łączyła ją z Richardem żadna miłość, wypełniali tylko swoje obowiązki i odgrywali przypisane im role. Zmarła przy porodzie ostatniego potomka. Była chorowita i uzdrowiciele nie dawali szans na przeżycie. Według Richarda, kobieta swoją rolę w jego życiu wypełniła, a młode pokolenia pomogą utrzymać ciągłość nazwiska, gdyż dała mu dwóch synów. Dzieci wychował samotnie, do najmłodszego wynajmując opiekunkę.

Sytuacja w rodzinie

Biedy nie klepiemy, ale bogaci też nie jesteśmy.
Przez konflikt Francisa z Duncanem (waszego dziadka i jego brata), nie mamy za bardzo kontaktu z rodziną drugiej gałęzi. Nie stoi nic na przeszkodzie, aby dzieciaki same podjęły chęci nawiązywania kontaktów.
Richard nie ma przeciwwskazań, jeżeli któreś z dzieciaków chce być śmierciożercą. Idzie tam na własną odpowiedzialność. Ale wolałby o tym wiedzieć, kto ma mroczny znak, lub do niego aspiruje.

Synowie i córka

Poszukiwania dzieci to także szansa dla tych, co chcieliby stworzyć postać powiązaną z krajem Skandynawskim i Instytutem Magii Durmstrang. Richard zadbał o to, aby jego synowie i córka, poznawali rodzinę od jego strony i ich matki. Co roku zabierając ich do rodzinnej posiadłości. Jako rodzina, nie podróżowali dość często razem, jedynie w wyjątkowych okolicznościach rodzinnych (np. śluby, pogrzeby, itp.).
  • Imiona dla nich najpewniej Richard wybierał angielskie, aby zachować ciągłość tradycji w rodzinie.
  • Zadbał o to, aby każde z nich nauczyło się dwóch języków. Angielskiego i Norweskiego, żeby nie mieli problemów w komunikacji, przebywając w obu krajach.
  • Chodzili do Instytutu Magii Durmstrang, który zakładam że ukończyli.
  • W obecnej fabule byłyby dorosłe (wyjątek może stanowić najmłodsze i jeszcze uczęszczać do Instytutu, lub być świeżo po ukończeniu). Od nich zależy, czy pozostały z nim w Norwegii do obecnego czasu fabularnego, czy zdecydowały się zamieszkać i podjąć pracę w Wielkiej Brytanii, lub gdziekolwiek indziej. Nie narzucał im obrania jednej ścieżki kariery zawodowej, jak to robił jego ojciec w rodzinie. Dał im wolną rękę, co chcą w przyszłości robić.
Ustalenia wieku

Poniższe daty są dość kluczowe, aby zdecydować w jakim przedziale wiekowym powinny być dzieci. To już jest do waszej decyzji.
  • W 1946r. odbył się ślub Richarda Mulcibera z Rebeccą Malfoy. W tym też roku, przeprowadzili się do Norwegii. Najstarsze dziecko mogło urodzić się rok lub dwa później (tj. 1947/1948r. czyli miałoby 25/24 lat)
  • W 1955r. zmarła przy porodzie Rebecca Malfoy-Mulciber, w tym czasie narodziło się ich trzecie dziecko (może mieć 17-19 lat). Ta data jest ruchoma do ustalenia. Mogło stać się to później, lub wcześniej. Podany rok wyszedł z przeliczenia na pełnoletniość postaci, która jest po ukończeniu Instytutu Magii w obecnej fabule. Jeżeli ktoś chce zdecydować się na zrobienie młodszej osoby, jeszcze uczęszczającej do Instytutu (postać drugoplanowa) nie ma problemu. Może być też starsza, podejmująca już nauki praktyczne w wybranym przez siebie zawodzie.
  • Drugie dziecko, środkowe, musi mieć swoje narodziny pomiędzy wspomnianymi wyżej datami (wiek pomiędzy 20-23 lata).
  • Jest mi dosłownie obojętne, czy starsza będzie córka a młodsi synowie. Czy będzie zamiennie (syn, córka, syn), czy zaś synowie najstarsi a córka młodsza.
Nie trzeba trzymać się wszystkiego dość sztywno, jak mam opisane w biografii czy też zapodane tutaj. Wiele rzeczy można dogadać wspólnie. Coś pozmieniać. Koncepcja na nich jest luźna.

Kontakt: Richard Mulciber
Discord: wei.feng

Synowie zarezerwowani, aktualne są poszukiwania na córkę
aktualne na 24.04.2024
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2024, 13:49 przez Nene, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
nic o sobie nie powiem, bo jestem tak nudna, jak to tylko możliwe
Moje RPGi
złap mnie, jeśli potrafisz
Pomógł(a) : 4 razy

#61992 12 mar 2024, 17:53

Rodzina Mulciber
pozostali członkowie

Kilka słów o rodzinie

Dawniej znani przez wzgląd na swoje powiązania z Departamentem Tajemnic Ministerstwa Magii, dziś nieco podupadła rodzina, która utrzymuje się przede wszystkim dzięki sprzedawanym kadzidłom i świecom. Konserwatywni, czystokrwiści czarodzieje, przekonani o tym, że odpowiednie drzewo genealogiczne czyni ich lepszymi od innych.

Co musisz wziąć pod uwagę? Popieramy Czarnego Pana. Nie jesteśmy bogaci. Nasze wpływy przez lata zmalały. Dawne znajomości, koligacje mogły stracić na znaczeniu. Ministerstwo Magii nie jest już niestety miejscem, w którym posiadamy szerokie wpływy. Raczej nie mamy możliwości zmiany tego stanu rzeczy.

Kogo szukamy?

Przede wszystkim kuzynostwa, które pozostawałoby z nami w bliskich relacjach. Mile widziany będzie każdy krewny, chcący zaangażować się w wątki rodzinne. Ze swojej strony możemy zaoferować kilka luźnych opcji:
  • kuzyn lub kuzynka, którzy wychowali się razem z Robertem i Richardem, z racji na śmierć rodziców, trafili pod opiekę Francisa i Ethel Mulciberów
  • krewny, który ze względu na brak bliższej rodziny, trafił pod dach Roberta Mulcibera - może Mulciber widzi w Tobie syna, którego nie dał mu los?
  • przyrodnia siostra, która co pewien czas pojawia się w życiu Roberta i Richarda; ukrywamy nasze powiązania, a Ty... może próbujesz wyciągnąć od nas pieniądze, których nie mamy zbyt wiele? Możesz być też ewentualnie naszym bratem. Czystość krwi nie ma w tym przypadku znaczenia.

Kontakt: Robert Mulciber, Richard Mulciber
Discord: nea.1 (Robert), wei.feng (Richard)

aktualne na 24.04.2024
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2024, 13:51 przez Nene, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
nic o sobie nie powiem, bo jestem tak nudna, jak to tylko możliwe
Moje RPGi
złap mnie, jeśli potrafisz
Pomógł(a) : 4 razy

#62066 03 kwie 2024, 14:36

Znalazła się córka Roberta, znalazła się starsza siostra bliźniaków. Nadal jednak poszukujemy kilku postaci - powyżej aktualne poszukiwania. Gwarantujemy sporo relacji i fabuł. :<3:

Awatar użytkownika
O mnie
nic o sobie nie powiem, bo jestem tak nudna, jak to tylko możliwe
Moje RPGi
złap mnie, jeśli potrafisz
Pomógł(a) : 4 razy

#62127 24 kwie 2024, 13:51

Na chwilę obecną poszukujemy już tylko córki Richarda, pozostałe dzieciaki są w trakcie tworzenia KP.
Przyjmiemy też innych członków rodziny. Zapraszamy <3

ODPOWIEDZ ]