Nigdy w życiu?

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61960 02 mar 2024, 18:58

Hej, to znowu ja! :evil:
Tym razem poszukiwania są na Midgard, gdzie zbieram się powoli do stworzenia postaci kobiecej, dojrzałej pani technik kryminalistyki i przy okazji wykładowczyni na jednej akademii (na razie jestem w trakcie wyboru na jakiej). Poniżej treść i więcej szczegółów!


Chce mi się wszystkiego, bo życie to emocje i ja w nich beznadziejnie tonę. Za wiele ci teraz o sobie nie opowiem, lecz wiedz, że staram się być zajebistą ciotką dla mojego Diabełka, za którego muszę świecić oczami w Akademii. Co z jego rodzicami? No tak. Matka jego, siostra moja, zniknęła. Z 4 (możliwe do zmiany) lata temu i nadal nic nie wiemy. Śledztwo utknęło w martwym punkcie. Świadkowie? Zapadli się pod ziemię lub nabrali wody w usta. Przyjaciele? Nic nie wiedzą. Reszta rodziny? Przeżywa i rozpacza. Ale mniej niż mój rozwód.
I mój brak dziecka.
I mój brak kogokolwiek.
No i to, że włosy ścinam i nie chodzę odwalona jak Naomi Campbell.
Czy spytają jak było w pracy? Oczywiście, że nie. Pochwalą? Można zapomnieć. Temat Perełki, mojej siostry, zawsze jest drażliwy. Nauczyliśmy się więc tego unikać. Dla Diabełka to może i lepiej.
A jego ojciec?
Nie mam zielonego pojęcia. Perełka mi nie powiedziała. Odkładała to jak mogła, a ja nie miałam do tego głowy. Praca najczęściej wygrywała.
I wiesz, świetnie nam się rozmawia przez te wiewiórki, ale muszę lecieć, także... no.

Może przemyśl sprawę i odezwij się później? Tylko nie jak będę strzelać korkiem od szampana w sufit i tańczyła w ciemnościach do George'a Michaela.

Listy gończe wystawiam między innymi za:
Obrazek
- podpalaczem; jesteś moim byłym mężem, wyszło dziwnie, dziecka też nie zrobiłeś, ale za to spaliłeś nasze mieszkanie i zabrałeś coś dla mnie cennego i znaczącego
Obrazek
- prześladowcami; należymy do jednej rodziny, tak jak należała Perełka. Jeśli chcesz zestaw 1 dziwna intensywna siostra ciotka + 1 zaginiona siostra kochanica to wiesz, co robić
Obrazek
- seksualnym fetyszystą; nas dwoje gwarantuje niezłe podboje, powiedzmy, że to trochę złożone, ale przyjaźnimy się, praktykujemy magię (seksualną może też?), a potem wracamy do stanu wejściowego, gdzie na nowo uczymy się, kto jak ma na imię. W każdy piątek wolny idziemy do nowego miejsca i udajemy nieznajomych, bo przecież to doskonała zabawa
Obrazek
- porywaczem; osoba odpowiedzialna za uprowadzenie mojej Perełki. Tło zostawiam całkowicie do ustalenia, bo mam dziką gonitwę w głowie na wspólne rozkminy (pójdźmy w thrillerowskie motywy, więc dużo zaskoczenia i plot twistów musi być!)
Obrazek
- złodziejami czasu; spędzamy lub spędzaliśmy wspólnie czas. Jak? Różnie. Po prostu przewinąłeś mi się podczas moich poszukiwań głębokiego, doprowadzającego do obłędu uczucia. Twoja płeć nie ma znaczenia. Liczy się siła przyciągania. I to przyciąganie nas doprowadziło... gdzieś. A jakie było tego zakończenie? Pewnie smutne, wściekłe, zrezygnowane lub histeryczne. Proszę, obojętne lub nieważne nie przyjmę do wiadomości. Bo ja to zawsze przeżywam. Po swojemu, to znaczy, na dziko
Obrazek
- świadkami; mijamy się, wchodzimy w interakcje, dostrzegamy swoje istnienie. Może w pracy? Może na uniwersytecie, gdzie zdarza mi się prowadzić wykłady? Albo gdzieś na zewnątrz. Przyciągam twoją uwagę? Albo ty moją? Sprawdźmy!

Informacje dodatkowe:
– postać w budowie, ale mam kopalnię pomysłów i jestem chętna je zmodyfikować/dostosować, dlatego wrzucam poszukiwania już teraz!

–  już teraz wiem, że będzie technikiem kryminalistyki w Kruczej Straży (zbieranie i zabezpieczanie śladów, analiza, etc.)  plus co jakiś czas będzie wykładać kryminalistyczne zagadnienia na jednym z uniwersytetów magicznych (jeszcze nie podjęłam decyzji na jakim)

–  gada jak najęta, zwłaszcza, gdy:
a) interesuje się danym zagadnieniem
b) za dużo wypije
c) czuje się samotna

–  będę ją pewnie trochę czasu robić, więc można spokojnie do mnie zagadać i coś zaproponować. Wyżej dałam po prostu punkty zaczepienia, zalążki do rozwinięcia

–  wygląd może się jeszcze zmienić, ale celuję w taką charakterną kobietę z krótkimi włosami w wieku 37 lat (mogę dać jej mniej lub więcej nieco). Najpewniej wezmę Louise de Chevigny

Preferowany kontakt:
discord: disaster69
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#62002 17 mar 2024, 16:51

Zatańcz ze mną jeszcze raz!
Jednego prześladowcę już mam, ale wezmę jeszcze tego drugiego! I jakieś inne fajne rzeczy *.*
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#62098 10 kwie 2024, 22:36

Podbijam sobie ładnie! Midgard to bardzo fajne miejsce, więc jeśli nie są ci straszne chłodne noce i fiordy, to chodź mi namieszać. Albo ze mną potańczyć. Albo pracować nad jakąś sprawą! :zzz:
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#62121 20 kwie 2024, 18:06

Cześć! Tym razem wpadam z rozszerzeniem poszukiwań Podpalacza:
Najbardziej byś mi się były mężu ty przydał, mógłbyś być ślepcem lub zwyczajnie gnidą :<3: Przynajmniej w moich oczach. Przekujmy take a bow w forumową fabułę. Niech lecą zaklęcia, niech tworzą się rytuały i następne płomienie. Niech wstrząśnie nami deszcz iskier, bo ty i ja w jednym pomieszczeniu to pożar. Następny.
I wiesz, to nie ma znaczenia, gdzie jesteś, z kim i co robisz.
I wiesz, to nie ma znaczenia, co czułeś wtedy, a co czujesz teraz.
Której grupy się trzymasz, z kim jadasz, gdzie tańczysz i gdzie sypiasz.
Bo ja zbieram na ciebie dowody. Nieustająco. Bo tam, tak, gdzieś tam, nadal jestem zraniona i jeśli tobie jest dobrze, to mi dobrze nie jest. Bo ten rozwód to było pole bitwy. I choć prawo galdrów zamknęło kwestie formalne, to wulkan gotów jest na nowo wybuchnąć.
Bo wiesz jak to jest z emocjami, kochany. One nie wytrzymują długo w ukryciu.
Chcę pomóc losowi odwdzięczyć się za to, co mi zabrałeś.
I za te zgliszcza z naszego mieszkania. I mojego życia.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




ODPOWIEDZ ]