wroga, dawnego klienta domu publicznego

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#61958 28 lut 2024, 18:02

szukam wroga, widma przeszłości. czarodzieja szlacheckiego (lub czystokrwistego) pochodzenia w wieku 29+ lat. ważnej fabularnie postaci dla Deirdre, Śmierciożerczyni. relacji krwawej, intensywnej, pełnej skrajnych emocji.

poszukiwania na forum Morsmordre

Przed laty odwiedzałeś mnie w burdelu stworzonym dla elit, teraz spotykamy się na salonach. Stałam się kimś zupełnie innym, lecz Ty znasz prawdę o mojej przeszłości. Zagrażasz mi - a może i ja zagrażam też Tobie - i wiele między nami nienawiści zabarwionej pogardą. Najsilniejszych emocji, które musimy ukrywać, gotowi jednak na zadanie kolejnego ciosu.

Kim jesteś?
Według mnie - a może nie jestem w tym osądzie samotna? - złym człowiekiem.
Na pewno jesteś kimś wpływowym. Kimś, komu nie mogę oderwać głowy - dosłownie - ani kogo w ostateczny sposób mogę się pozbyć. Najprościej wyjaśnić Twoją nietykalność arystokratycznym pochodzeniem - przelewanie błękitnej krwi to zbrodnia - ale i w przypadku czystej krwi możemy znaleźć wyjaśnienie, chroniące Cię przed zemstą Deirdre. Może Twoja rodzina jest bardzo zamożna? Może kryjesz się pod protekcją innego Śmierciożercy? Może jesteś znanym badaczem, alchemikiem lub nekromantą, który jest niezwykle cenny dla Czarnego Pana? Byłoby ciekawie, gdybyś pochodził z rodu Crouchów (można połączyć postać z tymi wspaniałymi poszukiwaniami Bartemiusa) lub Blacków, wtedy nasza niechęć nabierze dodatkowego, politycznego wymiaru, a Ty zyskasz - być może - kartę przetargową w niezwykle ważnej dla Twojego rodu kwestii.

Możesz być ojcem i mężem, powszechnie szanowanym czarodziejem o wieloletnim doświadczeniu, możesz być też kimś młodszym, gotowym dążyć po trupach do celu, chcącym wygryźć dla siebie najlepsze miejsce w magicznym społeczeństwie. Możesz słynąć z okrucieństwa, ale równie dobrze Wenus mogło być jedynym miejscem, w którym mogłeś puścić wodze swych sadystycznych fantazji. Zapewne masz poglądy antymugolskie.

Przed kilkoma laty odwiedzałeś Wenus, luksusowy przybytek rozkoszy - i odwiedzałeś mnie, kiedy błyszczałam tam jako Miu. Nie traktowałeś mnie dobrze, lekko mówiąc, zostawiłeś na mnie trwałe blizny. Może bawiłeś się tylko moim ciałem, może psychiką, nieistotne, znienawidziłam cię. Obdarzając wściekłością i pogardą, wcale nie gasnącą wraz z upływem lat, nawet już po moim opuszczeniu Wenus. Stałam się Śmierciożerczynią, zmieniłam personalia, zyskałam władzę. Role się odwróciły, już nie jestem bezbronną ofiarą - a raczej tak naiwnie sądzę.

Teraz spotykamy się znowu. Ja pragnę zemsty, ale ta jest poza moim zasięgiem (na razie?). Ty zaś...Twoje motywacje należą do Ciebie. Może po prostu bawi Cię straszenie mnie i prowokowanie, może jest w Tobie żal lub gniew, że Miu umknęła bez słowa, zostawiając Cię bez zabawki. Może widzisz we mnie - a raczej w informacji, jaka posiadasz - szansę na polityczny awans. Może jesteś, po prostu, złym człowiekiem. A może jeszcze coś innego popycha Cię do działania. Ważne, że na razie zaczynamy nasz nienawistny taniec, próbując uzyskać przewagę nad partnerem.

Tak jak widać, większość detali jest do ustalenia, jestem otwarta na wszelkie modyfikacje i propozycje <3 Zależy mi na graczu aktywnym, który lubi intensywne wątki i fabularne komplikacje. I na postaci, która nie będzie bała się Deirdre: zależy mi na kimś, kto dotrzyma jej kroku, będzie stanowić wyzwanie i przyczyni się do bezsennych nocy. W innym niż przed laty kontekście.
Nowego Morsika chętnie oprowadzę i zaznajomię ze wszystkim, co potrzebne; sądzę też, że nawiązanie relacji z innymi postaciami nie sprawi żadnego problemu - wiele koneksji się wokół nas rozwija! <3 Prosiłabym o kontakt przez PW na forum Morsmordre lub discorda (mrtnhln) - tak będzie najsprawniej.

Awatar użytkownika

#62023 21 mar 2024, 17:55

rezerwacja zdjęta, poszukiwania dalej aktualne <3

ODPOWIEDZ ]