partner in crime

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London
Podziękował(a): 1 raz
 Paskuda#6203
 8609262

#61950 24 lut 2024, 22:47

Obrazek
Partner in crime
współpracownik / przyjaciel

Geraldine Yaxley - Łowczyni, która jest w stanie załatwić Ci wszystko, czego potrzebujesz. Szelma, hultaj, łobuz, cholera. Znana ze swojego nieokrzesanego charakteru i zamiłowania do kłopotów. To ta dziewczyna, z którą nie chcą Cię zobaczyć rodzice, bo ponoć sprowadza na manowce. Bogata jak sam skurwesyny, pochodząca z rodziny łowców od pokoleń, jedyna córka Gerarda Yaxley'a przewodniczącego koła łowieckiego Artemis. (ma dwóch braci)
Poszukuje swojego przyjaciela, współpracownika, współlokatora. Fajnie by było mieć kogoś bliskiego, dzielić z nim pasję jaką jest polowanie na niebezpieczne stworzenia. Mogliby razem mierzyć się z niebezpieczeństwami, kręcić interesy.
Obojętne jest mi to, czy postać wybierze swoją drogę w którejś organizacji, jednak podkreślę, że Geraldine jest neutralna (najważniejszy jest biznes), aczkolwiek skłania się bardziej ku pomocy naszym dzielnym Zakoniarzom.
Co mogę zaoferować? Przede wszystkim ciągłe pakowanie się w kłopoty, polowanie na potwory, wizyty na wszystkich istotnych wydarzeniach wśród czystokrwistych czarodziejów (ty możesz mieć krew jaką chcesz, będziesz jej +1 za każdym razem) i dobrą zabawę. (Jestem otwarta na pchnięcie tej relacji w różne strony, friendzone zawsze mile widziany albo jakiś przypływ miłości po latach znajomości)

Na starcie na pewno będziesz znać kilka osób, co pomoże wkręcić się w grę:
Rodzeństwo Longbottomów (Erik jest słodkim wilkołakiem, Brenna lewą ręką Dumbeldora (ale o tym nie wiem) - bliscy znajomi, z którymi utrzymuję pozytywne kontakty, mogą Cię zaangażować w działania jasnej strony mocy.
Florence Bulstrode - uzdrowicielka, która ratuje nam tyłki, gdy magiczne stworzenia chcą nam je odgryźć
Astaroth Yaxley - brat, który od niedawna jest wampirem
Kim Skamander - dziewczyna brata, albo jeszcze nie dziewczyna, która na pewno zrealizuje z tobą każdy sprytny pomysł
Vincent Prewett - patrzący na nas z pogardą, za to, że zabijamy zwierzątka

Od siebie dodam, iż chętnie pomogę napisać KP, popracować nad konceptem i wciągnąć w fabuły.
Pozdrawiam cieplutko
Zapraszam na PW albo discorda: Paskudka

ODPOWIEDZ ]