[MIDGARD] you walk a fine line

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
O mnie
nie mam wystarczająco czasu dla siebie, więc jego resztki przeznaczam na pisane rpg
Moje RPGi
Die Ac Nocte, Midgard
Podziękował(a): 1 raz

#61874 01 lut 2024, 20:12

Obrazek

nieblędnący rumieniec · · · Natykam się na jeden z twoich portretów przypadkiem. Nieudana próba rysunku, jaki miał stać się prezentem urodzinowym – każdy wydawał się niewystarczająco oddawać to, co widziałam moimi oczami. W irytacji mięłam kolejne kartki i nie mogłam pogodzić się z ograniczeniami własnych umiejętności, które nie pozwalały mi stworzyć obraz, jaki miałam w głowie. Niedoskonałe dzieło znalazło się w twoich rękach, ale nie utyskiwałam na nie, by nie słyszeć fałszywych komplementów. Zamiast z trudem ukrywanego rozczarowania zobaczyłam jednak w twoich oczach coś więcej, coś czegoś się nie spodziewałam. Trwało to zaledwie kilka chwil nim w żelaznym uścisku usiłować zmiażdżyć moje ramiona i żebra – skąd w tobie tyle siły?

Byłyśmy tylko dziewczynkami. Koleżankami ze szkolnych korytarzy. Przyjaciółkami korespondencyjnymi. Towarzyszkami długich spacerów ulicami miasta nim zmuszone byłyśmy wrócić do swoich domów. Poszukiwaczkami drogi życiowej. Jesteś, zapewne gdzieś niedaleko stąd, a jednak nasze drogi się rozeszły. To dość naturalne, nie wszystkie znajomości z lat nastoletnich przeżywają próbę czasu, a mimo to wracając teraz pamięcią do tego, co miałyśmy, uśmiecham się smutno.

poszukiwana do relacji romantycznej jest młoda kobieta w wieku 23-25 lat, widząca. Może być przedstawicielką klanu. Nie narzucam wiele w kwestii kreacji twojej postaci. Chciałabym jedynie, by ta relacja była pełna uczuć, być może z tego względu burzliwa, ale przede wszystkim szczera z obu stron. Staram się nie ustawiać z góry na konkretny koniec. Zapraszam na discord (@side.reus) celem dopracowania wspólnej koncepcji na ten wątek ♡ Tutaj możesz znaleźć kartę Mildri.

nielubienie · · · Twoje wrogie spojrzenie przerażało mnie tylko w pierwszej chwili – może trochę dłużej. Kiedy dostrzegam cię na odległość dzisiaj, nie reaguję. Z neutralnym wyrazem na twarzy spoglądam na ciebie i usiłuję przypomnieć sobie, co złego mogłam ci zrobić, ale nie potrafię dojść do sedna tej sprawy. Lekko zmieszana przerywam kontakt wzrokowy, spoglądam do książki. Wciąż czuję wzrok wbity we mnie, a zamiast na lekturze, skupiam myśli mimowolnie na rozmyślaniach z nią niezwiązanych.

poszukiwany galdr, rówieśnik płci dowolnej, student instytutu Kenaz. Mildri to znakomita studentka i przyszła doktorantka, a takie osoby przyciągają przyjaciół chcących korzystać z wiedzy, pseudo-przyjaciół liczących na ciepełko blasku oraz nie-przyjaciół. Dlaczego konkretnie się nie lubimy? Może kiedyś byliśmy kompanami, prowadziliśmy badania, ale nagle nadeszły czasy ochłodzenia stosunków? Chętnie to wszystko ustalę z tobą na discordzie zanim ruszymy w fabułę, by zobaczyć do czego nas to zaprowadzi! Link do karty Mildri wyżej.
god knew I'd be too powerful if I had social skills

ODPOWIEDZ ]