kiedyś byłyśmy nierozłączne

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika

#61849 24 sty 2024, 20:56

all the pretty girls
so now, they wanna kiss all the pretty girls
ObrazekObrazek

byłyśmy nierozłączne, kiedyś


Wagarowałyśmy we trójkę na plażach Lorne Bay, popijając pierwsze wina, podkradzione z barku rodziców. Nie szczędziłyśmy sobie słów na złośliwe krytykowanie naszych rodzin, szkoły i nowego planu zajęć, a na uboczu trzymałyśmy się tylko, gdy było to dla nas wygodne. Częściej jednak wtapiałyśmy się w tłum pozostałych nastolatków.
W wakacje poprzedzającą trzecią klasę coś się zmieniło — z nierozłączonego trio stałyśmy się duetem. Jedna impreza, podczas której trochę pijana docisnęłam swoje usta do Twoich, budząc w nas obu całą masę obaw i uczuć, z którymi nie umiałyśmy sobie poradzić. Ukrywałyśmy te dziwne spotkania przed wszystkimi — także przed Penny, która musiała w końcu zauważyć, że coś jest nie tak
Penny prowadziła samochód tamtego wieczora, zapewniając nas, że nie piła nic poza dwoma łykami piwa. Drobne kłamstwo, napięta atmosfera i niewyjaśnione tajemnice doprowadziły do wypadku, z którego cało wyszłyśmy tylko my dwie. Pełna napięcia cisza, która towarzyszyła nam przed pogrzebem, przeciągnęła się na dodatkowe tygodnie, dopóki rodzice nie podjęli decyzji o wyprowadzce.

Nie wiem, co słychać u Ciebie od kilku długich lat i chociaż poukładałam sobie jakoś życie, to i tak zdarza się, że zastanawiam się, czy też czasami nie możesz spać i wracasz wspomnieniami do tamtego lata.


— Zacznijmy od najważniejszego: poszukiwałabym kobiety w wieku 21-24 maksymalnie, do relacji, którą chciałabym wspólnie budować i rozwijać. Moja postać właśnie powstaje o tu
— Moja Louie opuściła Lorne Bay niedługo po pogrzebie Penny, bo rodzice nie chcieli, by kończyła tutejszą szkołę, w obawie, że mogłoby się to kiepsko odbić na jej zdrowiu psychicznym. Wróciłaby do miasteczka w związku z jakąś sytuacją rodzinną, która wymusiłaby to na niej.
— Nie widzę nic przeciwko temu, by epizod z Lou był dla niej jedynie historią, o której stara się za dużo nie myśleć, trzymając się później relacji już tylko z mężczyznami.
— Zapraszam na PW na forum lub disco aniaok_ to porozmawiamy, omówimy co trzeba, dogadamy się i będzie fajnie, słowo. Nie na edenie, bo rzadko wchodzę :(
— Tylko ludzie, którzy nie uciekają, plis.


aktualne

ODPOWIEDZ ]