Świat Fantasy i Magii - Odegram.

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika

#61848 24 sty 2024, 19:49

Szukam GM do prowadzenia sesji. Współgraczy też mogę szukać, jeśli kogoś zainteresuje pomysł. Wydaje mi się, że mój pomysł nie jest popularny, a przynajmniej nie widziałem wielu ofert w takim stylu (może zginęły w gąszczu postów).
Szukam osoby, która będzie w stanie poprowadzić mi sesję w stylu Gothic, Wiedźmin, Gra o Tron, Władca Pierścieni etc… Generalnie chodzi w pewien sposób o klimat, gdzie na początku gry jestem „gównem”, ale wraz z moim decyzjami mój poziom i moc postaci rośnie, rozpoznawalność też. Nie zależy mi stricte na karcie postaci – moja postać może być wojownikiem, ale gdyby przyszło coś uszyć, przy odpowiednim przeszkoleniu i odpowiednim opisie/szczęściu mogło by się to udać.
Zatem co w moim pomyśle może być „nietypowe”? Nie zależy mi na regularności. Generalnie chciałbym z moim GM złapać ten sam „wajb”, to znaczy to, że wiemy oboje gdzie dzieje się akcja. Ja na przykład w poniedziałek bym opisywał co moja postać zrobiła przez cały dzień, a w środę na przykład GM odpisałby mi jakie to ma konsekwencje na świat, co mogę potencjalnie zrobić itd. Nie chodzi mi o dosłowną znajomość danego świata 1:1, bo sam takiej nie mam. Bardziej chodzi mi o wczutę w postać, mój wpis wyglądałby (bardzo uproszczona wersja), coś w stylu: Tego dnia nie miałem zbyt dużo do roboty. Postanowiłem iść poza miasto i nazbierać malin. Wszak słyszałem, że miejscowy cukiernik tego poszukuje. Skoro nie mam nic do roboty, to chociaż sobie dorobię jakieś drobne. [Przykładowo, tutaj mógłbym sam kreować świat, że na przykład trafiłem na ślad wilka, poszedłem sobie za tym śladem i zabiłem wilka albo po prostu przed nim stchórzyłem – pełna dowolność].
Także jestem otwarty na propozycje. Ogólnie na nieregularne sesje CoC też jestem otwarty.

Co do czasu odpowiedzi możemy się jakoś dogadać.

ODPOWIEDZ ]