THAT'S MY FUCKIN' BEST FRIEND, that's my fuckin' right hand

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Sapphire Creek
 fragola3064

#61838 23 sty 2024, 20:42

Znamy się od dziecka i wiemy o sobie dosłownie wszystko. Można by rzec, że takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego . Jesteśmy trochę jak Batman i Robin albo Ernie i Bert z Ulicy Sezamkowej.

Widziałeś mnie w najgorszych chwilach mojego życia i nigdy nie pozwoliłeś mi się potknąć. Tylko Ty jeden ostrzegałeś mnie przed pakowaniem się w relację bez przyszłości - będziesz przez niego płakała - mówiłeś, a ja Cię zbywałam. Dopiero teraz widzę, że miałeś rację.

Tylko Ty wiesz, kto jest ojcem małej Shiloh. I tylko Ty pomogłeś mi, kiedy wszyscy inni się ode mnie odwrócili. Nigdy nie zadawałeś zbędnych pytań, po prostu będąc gdzieś obok.
To z Tobą przygotowywałam dziecięcy pokój i to z Tobą przeżywałam pierwsze wzloty i upadki macierzyństwa. Ty widziałaś jak Shiloh stawia pierwsze kroki i wypowiada pierwsze słowo. Do Ciebie przychodziłam, kiedy padałam ze zmęczenia i czułam, że nie daję rady.
To Ty nauczyłeś Shiloh jeździć na rowerze i strzelać z procy. To do Ciebie szła, kiedy zbiła sobie kolano, albo ktoś jej dokuczał.

I nawet nie zauważyłam, w którym momencie do pozostawionej w łazience szczoteczki do zębów dołączył żel pod prysznic i męskie perfumy. Kiedy pusta do tej pory lewa strona szafy zapełniła się Twoimi ubraniami, ani tego, w którym momencie zaczęliśmy się wykłócać o to, które zajmuje konkretną stronę łóżka w sypialni.
Stworzyliśmy rodzinę — przedziwną i pokraczną, jednak taką, o której od zawsze marzyłam.

Shiloh traktuje Cię jak ojca, ja jak swojego powiernika i idealnego partnera. Na swój pokręcony sposób Cię kocham, jednak nie potrafię powiedzieć Ci tego wprost.

DODATKOWE INFORMACJE
- #DRAMAALERT

- W dużym skrócie: poszukuję dla Belli najlepszego przyjaciela . Wiek max 5 lat więcej. Wizerunek, to czym się zajmuje albo jaką ma historię jest mi obojętne. Ważne jest to, że znają się z Bellą od dzieciństwa.

- Jest to relacja bardzo ważna dla dalszego rozwoju historii, więc jeśli się zdecydujesz, to nie uciekaj.

- Uwielbiam rozmawiać o postaciach i planować dla nich dalsze historie. Kupisz mnie odrobiną entuzjazmu i chociaż kilkoma pomysłami na to, jak widzisz dalej tę relację.

- W pakiecie dochodzi relka z Irą, czyli ex Belli.

- Podobno jestem fajna, nie lamię z postami i idzie się ze mną dogadać. <3

- W razie chęci zapraszam na Pw, chętnie podam swojego discorda <3

ODPOWIEDZ ]