Strać w grze swoją godność, panie Lestrange || Sprawdźmy, co czeka na nas po drugiej stronie lustra

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61776 02 sty 2024, 20:45

Zamknij oczy i sobie to wyobraź...
Obrazek Obrazek
Jesteś Rabastanem Orionem Lestrange. Rocznik 1960, prezent pod gwiazdkę dla Remigiusa Lestrange'a od Severine Lestrange zd. Yaxley. Ten młodszy brat, co nie zdążył się jeszcze wykazać, ale w oczach matki na zawsze pozostawał jej oczkiem w głowie. Dobrze ułożonym dziedzicem.

Ale czy aby na pewno?

Zatrzymaj się. Właśnie tu.

Miałeś długie rude włosy, które ściąłeś. Kolor może jest ten sam, może inny, ciemniejszy. Bunt? Kaprys? Ochota? Lubisz robić to, na co masz ochotę. Tylko w jednym przypadku poszło coś nie tak. I to w sumie łączy cię bardzo mocno z twoim bratem, Rudolfem, poszukiwanym zbiegiem z Azkabanu. Jest to niechęć do własnych zaślubin.

Ale stało się. Początek 1981 i ciągnące się od kilku lat zaręczyny, znalazły swój finał. A wraz ze ślubem nadeszły nowe kłopoty. Wrobiono cię. Na pewno wrobiono, w sprawy, w których nie zawiniłeś. Wyciągnięto z własnego domu, umieszczono w magicznym areszcie śledczym.

Skandal. Ośmieszenie. Wściekłość.

I teraz myślisz. Kto to zrobił? Kto ośmielił się zadrzeć z Lestrange'ami? Z t o b ą?
I widzisz tę twarz żmii obok siebie. I rozważasz. Była zamieszana czy nie?
Jest za słaba, żeby cię ukąsić.
Twój brat?
Wrogi ród?

Niedawno zostałeś wypuszczony i oficjalnie oczyszczony z wszelkich zarzutów. Babka, starsza i doświadczona sędzina z Wizengamotu, o to zadbała, tak jak i twoi rodzice i reszta rodu. Ale co z twoją dalszą karierą w Ministerstwie Magii? Co z dalszymi planami?

Przyglądają się tobie. Wiesz, że tak. Musisz więc inaczej rozegrać tę grę. Znaleźć nowych sojuszników, rozluźnić się.

Uda ci się wreszcie stanąć na nogi?
~~~

Szukam męża dla mojej postaci, Rabastana Lestrange'a. Karta Caroline jest tutaj. Wymagania? Na pewno rocznik 1960, bycie młodszym bratem, no i spryt, kombinowanie i tak dalej.
Ale daję wolną rękę. Co do romansów, zawodu, strategii pozbycia się żony i całej reszty. Róbmy sobie na złość, ściskajmy w tej niewygodnej dla obu stron relacji, popuśćmy wodzę fantazji.

Nie boję się oberwać. Nie boję się trudnych i wymagających sesji. Chętnie je przygarniam, a im bardziej zawiły plan tym lepiej!

Wizerunek: zostawiam wolną rękę, nie musi być rudy, ale wszelkie zmiany wyglądowe powinny zostać uzasadnione. No i ważne by pasowało to do postaci, która obecnie ma 21 lat.
Moje propozycje: Evgeny Schwartz (bardzo na tak, ten aktor jak coś!), Viggo Beck, Tymon Rutkowski (też bardzo na tak), Myroslav Grebeniuk, Luther Ford

Po więcej szczegółów i burzę mózgów zapraszam na swój discord! disaster69


Daj mi się porwać na Kołysankę!
Ostatnio zmieniony 16 lut 2024, 1:24 przez crashie, łącznie zmieniany 1 raz.
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61812 14 sty 2024, 16:38

Aktualne! <3 Gwarantuję wprowadzenie i otwartość na różne własne pomysły i propozycje. Nie jestem też osobą, która pospiesza!

Równocześnie zapraszam również do innych poszukiwań :D
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61850 25 sty 2024, 23:05

Podbijam! I ładna playlista do inspiracji <3

Edytowane: Na start gwarantowana fajna relacja z Otto Flintem! Szczegóły? Do ustalenia, ale graczka jest bardzo otwarta na wspólne kombinowanie! :tear:
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61906 06 lut 2024, 17:53

Aktualne i bardzo oczekiwane! Siejmy niechęć do siebie wzajemnie fabularnie i zobaczmy dokąd nas to zaprowadzi!
Wiem, że jesteś sprytniejszy i przebieglejszy niż wyglądasz, lecz moją rolą jest niedocenianie ciebie już na wstępie. Pokaż mi jak daleko możesz się posunąć :angry:
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61933 16 lut 2024, 1:22

Walentynki niby za nami, ale na forum trwają! Nie wiem na co czekasz - wypatruję klątw i trucizn na horyzoncie! I podrażnię twoje kochanki, jeśli takowe będziesz miał. A może tak być. Śmierciożercy pewnie chętnie cię przyjmą w swoje szeregi, jeśli tylko zechcesz! A jak nie... zawsze możesz zaangażować się w inne aktywności.
Działalność charytatywna? Klub Arystokracji? Klub Pojedynków? Może zaskoczysz mnie i pójdziesz w stronę Klubu Miłośników Eliksirów? Możliwości zdaje się tak dużo! :popcorn:

Obrazek

Ale gdyby pojawiła się w tobie wątpliwość, zainteresowana osobo i poszukiwałabyś innej kategorii wrażeń to... potrzebujemy z Gereonem najstarszego z rodzeństwa.
Massimo Rockersa. Oficjalnego dziedzica. Oazę spokoju (przynajmniej pozornie). Mistrza przemyślanych działań i sprytnych forteli.
Spokojnie, imię można zmienić, przy czym powinno być w stronę imion greckich (może być i włoskie, ale warto by było uzasadnienie. W przypadku Massimo myśl wzięła się z tego, że imię nadała mu matka po swoim ojcu, a naszym dziadku).
Nasz ojciec niedawno zmarł w Mungu. A my ciebie wypatrujemy niecierpliwie, może i z sprzecznymi emocjami. W końcu zdajesz się tak podobny do pani matki... najbardziej z nas wszystkich.

Dowiedz się więcej.

Proponowany wygląd: Harry Lloyd, Louis Garrel, Tamino Amir (faworyt!), Jacobi Elordi, ale to można się zawsze dogadać!

W domyśle matki wizerunkiem jest Ava Gardner.

Popsujmy się do reszty.
Co ty na to?
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#61987 11 mar 2024, 14:11

Na obu panów czekam dzielnie! Chętnie przyjmę również wszelkich graczy quidditcha, pracowników Ministerstwa Magii czy muzyków w stylu Fatalnych Jędz. Naróbmy hałasu, rozbijmy się na miotłach lub przetestujmy wytrzymałość sprzętów biurowych.

Nadal nie przekonany/a? To może moja energia i gotowość do trudnych sesji cię przekona!
Wciągnij mnie w świat koszmarów :w8:
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#62054 01 kwie 2024, 15:52

Może i dzisiaj Prima Aprilis, ale to, że nadal szukam 2 ważnych dla Rockers dżentelmenów, nim nie jest! :cookie:

Pobijmy się, przeklnijmy, wyciągnijmy z siebie łzy, zanurzmy w czarnej magii lub zgotujmy sobie prawdziwe piekło! Albo niech jeden z was próbuje ją naprawić. Na swój własny unikatowy sposób.

Z niej to żadna Przywoływaczka Słońca, lecz ty możesz być kimś takim. Czemu nie?
Skoczmy w przepaść. :rip:
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




Awatar użytkownika
O mnie
Jestem dumnym dziwakiem z zabójczym ćpuńskim spojrzeniem.
Przepychać lubię się jedynie na fabule.
Moje RPGi
Kołysanka i Midgard
Pomógł(a) : 6 razy

#62105 15 kwie 2024, 15:23

Aktualne i gotowe do czarnomagicznego szału! Rabastanie i bracie, nie każcie mi tyle czekać! :evil:
Believe nothing you hear, and only one half that you see


Obrazek

Say what you want to satisfy yourself, hey
But you only want what everybody else says you should want




ODPOWIEDZ ]