Crucio - Grupowe Poszukiwania

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Miejsce, w którym nie zawsze zwycięża dobro!
Moje RPGi
Administracja w składzie: Bella, Andruszka

#61736 23 gru 2023, 17:34

Na Crucio pojawiło się wiele nowych poszukiwań.; Niektórzy tęsknią za rodzeństwem, inni za utraconymi przyjaźniami, a jeszcze inni za swoim największym wrogiem.
Kontaktować się można najlepiej już na forum (nie gryziemy!) lub na Edenie - przekażemy wszystko odpowiednim osobom. :)

RODZINNE:
Obrazek
Kirke Scamander (nee Takawa)
Dla: Andre Takawy
Treść poszukiwań: Poszukuję dla Andre jego młodszej (przedział wiekowy od 28-33 lat) siostry Kirke Scamander i jej męża.
Jedyne co o Kirke na ten moment wiadomo to to, że posiada własną hodowlę testrali (w pakiecie dorzucam nielegalne wyścigi i obstawianie zakładów) i jest w ciąży (sierpień 1998 - jej baby shower).
Na start dostanie dwór rodzinny nad samym jeziorem Loch Ness, szkocki akcent i poczucie humoru oraz czystokrwiste pochodzenie. Jeśli chodzi o poglądy: tu jest absolutna dowolność. Może sympatyzować ze śmierciożercami, być neutralna, trochę kombinowania fabularnego i może nawet dołączyć do Zakonu Feniksa albo Sabouteurs.
Wizerunek - również pełna dowolność.
Kirke może (ale nie musi) być jasnowidzem jak jej starszy brat, z którym zresztą utrzymuje bardzo pozytywne relacje. Są typowym rodzeństwem - skaczą sobie do gardeł, ale czasy, kiedy on próbował ją sprzedać handlarzom skrzatów domowych, a ona podmieniała mu karty tarota na mugolskie uno, minęły na szczęście bezpowrotnie.

Obrazek
Pan Scamander
Dla: Andre Takawy
Treść poszukiwań:O Panu Scamandarze wiadomo jeszcze mniej. Docelowo może być w wieku 31-34 lata. Jest wnukiem Newta Scamandera i podobnie jak dziadek zajął się magiozoologią (sierpień 1998 - bada Sfinksy w Egipcie).
Sam do końca nie wiesz jakim cudem wplątałeś się w tą niezbyt normalną szkocką rodzinę.  Wszystko zaczęło się od tego, że poznałeś w szkole niepozorną pannę Kirke. Czy to była miłość od pierwszego uczesanego gryfa? A może przyłapałeś ją na próbie oswojenia źrebięcia testrala?
Tak czy inaczej - wpadłeś jak śliwka w kompot i nie ma ucieczki.
Masz o tyle szczęścia, że twoi teściowie na stałe zamieszkali w Hiszpanii zostawiając sporą część majątku i rezydencję twojej żonie.
Jeśli chodzi o poglądy: absolutna dowolność. Możesz otwarcie (choć cicho) potępiać zachowania śmierciożerców albo iść kompletnie na przekór i wojować w ich imię.
Wizerunek - również pełna dowolność.

Obrazek
Młodsza panna Hamilton
Dla: Nevaeh Hamilton
Treść poszukiwań:Poszukuję kogoś, kto by odegrał rolę młodszej siostry mojej postaci. Nie mam preferencji co do imienia, ważne, by była młodsza od mojej postaci od dwóch do pięciu lat (31-28 lat).
I żeby była rozpieszczona. I była dość ładna.
- Brak wskazanych preferencji co do wizerunku.
- Dziewczyna urodziła się w USA w stanie Kalifornia i wraz z rodziną przeniosła się do Anglii gdy była dzieckiem.

Obrazek
Rodzeństwo Steward
Dla: Nicole Steward
Treść poszukiwań:Szukam 2 osób, które odegrałyby młodsze rodzeństwo Nicole oraz Adama
Są to czworaczki, z których każde trafiło do innego domu w Hogwarcie - Nicole do Hufflepuff, Adam do Gryffindoru, więc zostaje do wyboru Slytherin oraz Ravenclaw
Nicole jest najstarsza (16 lat), Adam jest następny w kolejności (też 16). Nie ma znaczenia dla nas płeć oraz imię - ważne jest żeby było to rodzeństwo z Puchonlandu i Ślizgonlandu.


MIŁOSTKI / PARTNERZY:
Obrazek
Pocieszyciel
Dla: Pansy Parkinson
Treść poszukiwań: Przychodzi moment, niezwykle bolesny, kiedy dociera do ciebie, że ten, którego kochałaś przez prawie całe życie, nigdy nie odwzajemni twoich uczuć. Robiłaś dla niego wszystko, starałaś się tak bardzo wpasować w towarzystwo, dla którego zawsze byłaś tylko tłem. Pięknym, ale jednak tłem. Zawsze biegałaś beztrosko wokół niego jak wierny piesek, licząc na czułe słowo, czuły gest, oczami wyobraźni szyjąc suknię ślubną. Aż nagle zderzyłaś się z murem. Wielkim, potężnym murem, którego nie przebijesz.
I wtedy zjawiasz się ty.
Możesz być półkrwi, możesz być czystej krwi, ale zaczynasz dostrzegać, że dziewczyna, która wykreowała siebie na zła, nieczułą i zarozumiałą, wcale taka nie jest. I chyba nawet nie chce być. Chciałaby na nowo poczuć, że jest lubiana za to, jaka jest, a nie jaka musi i jak wypada się zachowywać w stosunku do innych.
Czy podołasz temu wyzwaniu?
Ostatnio zmieniony 23 sty 2024, 21:34 przez Crucio, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
Miejsce, w którym nie zawsze zwycięża dobro!
Moje RPGi
Administracja w składzie: Bella, Andruszka

#61839 23 sty 2024, 21:53


Część poszukiwań zakończona sukcesem, co bardzo nas cieszy!
Wszystkie wciąż widniejące szukajki są nadal aktualne.
Ponadto:

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami rozpoczęciem roku 98/99
Poszukujemy członków szanownego grona pedagogicznego szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!
Obrazek
Ze względu na rozwój fabuły posadę mogą objąć tylko postaci z grupy: Neutralni i Śmierciożercy (ewentualnie Sabateurs). Gwarantujemy z tego powodu mnóstwo fantastycznych relacji na start.
  • Wolne posady - Nauczyciele:
    - Astronomia
    - Miotlarstwo
    - Mugoloznawstwo
    - ONMS
    - Transmutacja
    - Zielarstwo
  • Wolne posady - Inni pracownicy Hogwartu:
    - Woźny (kto by nie chciał patrolować korytarzy z Argusem Filchem... lub być Argusem Filchem)
    - Gajowy
    - Bibliotekarz
    - Pielęgniarka w Skrzydle Szpitalnym


ODPOWIEDZ ]