FOOL ME ONCE, SHAME ON YOU, FOOL ME TWICE, SHAME ON ME

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika

#61717 16 gru 2023, 19:45

FOOL ME ONCE, SHAME ON YOU,
FOOL ME TWICE, SHAME ON ME
Obrazek Obrazek

Mallory Gauthier to 23 letnia zagubiona dusza spod ciemnej gwiazdy. Wychowana przez gang, który był jej jedyną rodziną... do czasu. Więcej o postaci na pw <3
Niespodziewana miłość
Miałam Cię oszukać. Uwieść, wykorzystać, okraść. Prosta sprawa, w końcu nie był to mój pierwszy raz. Już podczas pierwszego przypadkowego spotkania coś między nami zaiskrzyło a ja do samego końca wyrzekałam się tych wszystkich uczuć, które wracały ze zdwojoną siłą. Szybka akcja, którą przeciągałam najdłużej jak mogłam. Chciałam więcej i więcej. Każde spotkanie miało być tym ostatnim, miałam zrealizować plan i raz na zawsze uwolnić się od gangu poprzez spłacenie swojego długu. Powiedziałeś że mnie kochasz… Tej pięknej październikowej nocy, gdy wracaliśmy do domu zatrzymałeś się i to powiedziałeś. A moje serce pękło. Nie potrafiłam Cię dłużej oszukiwać, powiedziałam całą prawdę o sobie i o planie, której byłeś częścią. Poświęciłam wszystko by Cię chronić a Ty mi wybaczyłeś. Ustaliliśmy plan ucieczki. Prosty i szybki, niezwykle skuteczny. Miałeś mnie uratować tak ja uratowałam Ciebie a gdy przybiegłam na miejsce spotkania skąd miałeś odebrać mnie samochodem Ciebie nie było… Telefon milczał. Mieszkanie stało puste. Nigdy więcej Cię nie zobaczyłam.
Szczegóły
Starałam się napisać jak najmniej szczegółów by zostawić miejsce na wspólną rozmowę o tej relacji. Chciałabym, ustalić wszystko z zainteresowaną osobą, więc nie narzucam ani wieku, ani historii, ani tego co się z nim stało i dlaczego zniknął. Czy był zamieszany w sprawy gangu bardziej niż jej powiedział i wpadł przez to w kłopoty, czy dostał pieniądze za zostawienie Mallory w spokoju, czy grożono jemu i całej rodzinie, czy sam ją okłamywał, czy po prostu spanikował… To wszystko jest do ustalenia. W moim założeniu akcja ta toczyła się jakieś dwa lata temu, ale to też taka dość płynna granica. Chciałabym tylko osobę, która będzie grała. Nie oczekuję posta codziennie, bo sama nie zawsze mam na to wenę, ale absolutnie nie lubię gdy gra ciągnie się tygodniami. Lubię dynamiczne i szybkie rozgrywki, pełne akcji i emocji. Dramy również mile widziane <3

Otwarcie forum: 6-01-2024
Kontakt: stokrotka_

Nieaktualne

ODPOWIEDZ ]