Family is the whispered charm that echoes through generations.

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#61716 16 gru 2023, 17:33

Family is the whispered charm that echoes through generations.
Obrazek Obrazek Obrazek

Ayida Malveaux, wychowywana w magicznym otoczeniu Nowego Orleanu przez matkę i babcię, straciła mamę jako dwunastolatka, a ojca poznała już jako dorosła kobieta. Fascynuje się magią, duchami i voodoo oraz ziołami i ich właściwościami, które aktywnie wykorzystuje w codziennym życiu. Posiada brata przyrodniego, którego zaadaptowała jej mama po śmierci jej najlepszej przyjaciółki. W czasie huraganu Katrina straciła dziadka, który pomagał podczas ewakuacji, a który padł ofiarą zamieszek gangów. Dziadek był znanym muzykiem jazzu.

Szukam dla niej rodziny. Eulaila (babcia) oprócz Zeidy (jej mama) miała jeszcze dwójkę dzieci — Lizette i Alistair.
  • Lizette i Geoffrey Ravenscroft: wiek dzieci między 16-30 lat
  • Alistair i Florence Malveaux: wiek dzieci między 16-30 lat
Sama Ayida ma 25 lat (rocznik 1999) i mieszka z babcią oraz Caiusem. Imiona i nazwiska Lizette i Alistaira mogą oczywiście ulec zmianie. Ilość dzieci dowolna, Zeida miała tylko Ayidę, nigdy nie była zamężna i urodziła ją młodo. Oprócz kuzynów chętnie przyjmę też ciotki i wujków, a jak ktoś ma ochotę zagrać ekscentryczną babcią Eulailą to również zapraszam. Babcią posiada sklep zielarski-ezoteryczny, w którym Ayida pomaga.

Otwarcie forum: 6.01.2024.
Faceclaim Ayidy: Ella Balinska
Link do zapowiedzi: tutaj

Zapraszam na discord <3
Obrazek

ODPOWIEDZ ]